Plzeň 2018 - Memoriálu Milana Kružíka

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 18. 05. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS tým 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  - KLIGL Patrik Královeh - 16,41 31,40 16,41
2.  Brloh KLENKA Vojtěch CK 16,63 16,63 NP
3.  Praha ČERMÁK Jakub AB 17,00 17,00 NP
4.  Praha ZAJAN Jakub AB 17,07 17,88 17,07
5.  Blansko BŘENEK Martin BK 17,08 NP 17,08
6.  Germany ( Německo ) PAULICK Tommy - 17,14 17,28 17,14
7.  HZS kraje Vysočina HLADÍK Stanislav JI 17,27 17,43 17,27
8.  Žebnice GROSS Ondřej PS 17,34 19,41 17,34
9.  Praha ŠÍDA Michal AB 17,50 17,50 NP
10.  HZS Plzeňského kraje HERIÁN Jiří PM 17,64 17,78 17,64
11.  Germany ( Německo ) GEHLERT Tom - 17,65 18,42 17,65
12.  Karviná DROBISZ Tomáš KA 17,66 18,65 17,66
13.  HZS Olomouckého kraje BLAŽEK Václav OL 17,73 17,73 NP
14.  Ústí nad Orlicí KOZEL Josef UO 17,74 18,36 17,74
15.  HZS Plzeňského kraje HŮLA Jan PM 17,78 20,44 17,78
16.  HZS Plzeňského kraje GROSS Jakub PM 17,81 17,81 NP
17.  HZS Jihočeského kraje HÁJEK David CB 17,81 17,81 18,07
18.  Valašské Meziříčí FIURÁŠEK Lukáš VS 17,82 17,82 NP
19.  Blansko ŠKAROUPKA Jiří BK 17,89 18,47 17,89
20.  HZS Libereckého kraje KULHAVÝ Martin LI 17,91 17,99 17,91
21.  Praha HOPP Jan AB 17,92 17,92 23,40
22.  Valašské Meziříčí KUBĚNA Jan VS 17,96 17,96 NP
23.  HZS Plzeňského kraje ROHÁČ Martin PM 17,99 17,99 NP
24.  Germany ( Německo ) FREY Eric - 18,01 18,01 NP
25.  Praha PETROVIČ Pavel AB 18,04 19,06 18,04
26.  Karviná GRYČ Jakub KA 18,08 NP 18,08
27.  HZS Zlínského kraje KUCHAŘÍK Petr ZL 18,12 18,53 18,12
28.  Praha ŠVEC Marek AB 18,20 18,20 NP
29.  HZS Plzeňského kraje HOSPR Tomáš PM 18,25 18,25 20,06
30.  Karviná GRYGAR Jan KA 18,37 18,37 NP
31.  Blansko FRYČ Tomáš BK 18,43 19,06 18,43
32.  HZS Olomouckého kraje BUCHTA Josef OL 18,48 18,98 18,48
33.  HZS Libereckého kraje JIROUŠ Zdeněk LI 18,48 NP 18,48
34.  HZS Plzeňského kraje PROVAZNÍK Martin PM 18,48 18,66 18,48
35.  HZS Zlínského kraje KYNĚRA Petr ZL 18,49 18,49 NP
36.  HZS Libereckého kraje MASNÝ Matěj LI 18,54 18,54 NP
37.  HZS kraje Vysočina JANKO Vladimír JI 18,54 18,54 NP
38.  HZS Jihočeského kraje KUČERA Jan CB 18,66 21,59 18,66
39.  Žebnice TAUCHEN Aleš PS 18,76 18,95 18,76
40.  HZS Olomouckého kraje KLIMECKÝ Jan OL 18,77 18,77 NP
41.  Ústí nad Orlicí DUŠEK Jakub UO 18,80 18,80 NP
42.  HZS Jihočeského kraje JANŮ Pavel CB 18,94 18,94 NP
43.  Blansko ZHOŘ Jaroslav BK 18,96 NP 18,96
44.  Germany ( Německo ) HOMUTH Florian - 19,06 20,07 19,06
45.  HZS Ústeckého kraje FINDA Jan UL 19,09 NP 19,09
46.  HZS Jihočeského kraje ŠENKÝŘ Marek CB 19,21 19,21 NP
47.  HZS Jihočeského kraje DOKTOR Michal CB 19,34 19,34 NP
48.  Karviná HEIDUK Tomáš KA 19,36 19,36 19,42
49.  HZS Ústeckého kraje VÁŇA Marek UL 19,39 23,08 19,39
50.  Mezholezy (dříve okres Domažlice) KVÁČ David DO 19,51 19,51 19,91
51.  HZS Jihočeského kraje ŠTUDLAR Petr CB 19,59 19,59 NP
52.  HZS Plzeňského kraje HEŘMAN Václav PM 19,65 20,55 19,65
53.  Blansko ČECH Radim BK 19,67 19,67 NP
54.  Neuměř JÍLEK Jakub DO 19,68 20,46 19,68
55.  HZS Jihočeského kraje MEŘIČKA Michal CB 19,72 NP 19,72
56.  Mochtín KANTA Petr KT 19,78 19,78 NP
57.  HZS Jihočeského kraje GRYGAR Josef CB 19,91 20,92 19,91
58.  HZS Ústeckého kraje PISKAČ Radek UL 19,97 19,97 NP
59.  HZS Zlínského kraje KADARA Josef ZL 20,06 NP 20,06
60.  Mezholezy (dříve okres Domažlice) HNYK Jiří DO 20,12 20,12 NP
61.  Praha FRANCŮZ Marián AB 20,15 20,64 20,15
62.  Blansko KUBÍK František BK 20,21 20,21 20,36
63.  HZS Středočeského kraje TŮMA Milan AB 20,22 20,22 NP
64.  HZS Středočeského kraje ŘÍHA Václav AB 20,24 20,24 20,61
65.  HZS Středočeského kraje ALBRECHT Luboš AB 20,45 21,01 20,45
66.  HZS Jihočeského kraje MOTEJZLÍK Martin CB 20,68 NP 20,68
67.  HZS Jihočeského kraje BAŠTA Vojta CB 20,71 21,93 20,71
68.  Blansko HOFÍREK Michal BK 20,71 22,65 20,71
69.  HZS Zlínského kraje SOUKENÍK Ondřej ZL 20,82 20,82 NP
70.  HZS Jihočeského kraje ČUTA Miroslav CB 20,94 21,63 20,94
71.  Chrudim I BĚLSKÝ Patrik CR 21,00 21,00 NP
72.  HZS kraje Vysočina HONS Lukáš JI 21,01 NP 21,01
73.  Blansko VONDÁL Lukáš BK 21,15 NP 21,15
74.  Žebnice ZELENKA Jan PS 21,17 21,17 NP
75.  HZS kraje Vysočina KLIMEŠ Martin JI 21,30 21,30 NP
76.  Blansko OSTRÝ Michal BK 21,33 21,33 22,10
77.  HZS Libereckého kraje KREJČÍK Jaroslav LI 21,46 21,46 23,08
78.  Blansko KOLÍNEK Petr BK 21,48 21,48 22,24
79.  Valašské Meziříčí SABO Josef VS 21,89 21,89 25,42
80.  HZS Olomouckého kraje PLESNÍK Ondřej OL 23,47 NP 23,47
81.  Blansko POKRUTA Jakub BK 25,10 NP 25,10
82.  Karviná SIKORA David KA 26,57 NP 26,57
83.  Valašské Meziříčí SKALKA Tomáš VS 26,87 26,87 NP
84.  Mochtín KINSKÝ Václav KT NP NP NP
85.  HZS Jihočeského kraje ČADA Milan CB NP NP NP
86.  HZS Libereckého kraje NOVOTNÝ Vladimír LI NP NP NP
87.  Praha DANĚK Tomáš AB NP NP NP
88.  HZS kraje Vysočina NECHVÁTAL Radek JI NP NP NP
89.  HZS Ústeckého kraje VÁCHA Jan UL NP NP NP
90.  Mezholezy (dříve okres Domažlice) SEDLÁČEK Milan DO NP NP NP
91.  Chrudim I BEER Lukáš CR NP NP NP
92.  Valašské Meziříčí KRAYZEL Matěj VS NP NP NP
93.  HZS Ústeckého kraje VLČEK Martin UL NP NP NP
94.  HZS Plzeňského kraje KOZEL František PM NP NP NP
95.  HZS kraje Vysočina RYŠAVÝ Vilém JI NP NP NP
96.  HZS Ústeckého kraje HOVORKA Martin UL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/20 Plzeň, XXVII. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2018/05/18 Plzeň, Memoriálu Milana Kružíka
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře