Jablonec nad Nisou 2013 - HZS štafety, 100 m

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 04. 2013 08:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ostrava Krpec Pavel OV 15,68 16,19 15,68
2.  Belarus ( Bělorusko ) Pěkný Jakub - 16,19 16,19 NP
3.  Belarus ( Bělorusko ) Dopírák David - 16,40 17,08 16,40
4.  Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan DO 16,45 16,45 NP
5.  Ostrava Arvai Jakub OV 16,52 17,15 16,52
6.  Belarus ( Bělorusko ) Mládek Josef - 16,67 17,18 16,67
7.  Belarus ( Bělorusko ) Ryl Karel - 16,73 NP 16,73
8.  Belarus ( Bělorusko ) Mařan Petr - 16,80 17,27 16,80
9.  Belarus ( Bělorusko ) Jirouš Jakub - 16,94 16,94 NP
10.  Belarus ( Bělorusko ) Těšický Jakub - 16,96 17,05 16,96
11.  Plzeň - město Harasimovič Jindřich PM 16,99 16,99 NP
12.  Belarus ( Bělorusko ) Šuba Radek - 17,02 17,51 17,02
13.  Belarus ( Bělorusko ) Stuchlík Martin - 17,06 17,06 NP
14.  Belarus ( Bělorusko ) Navrkal Luboš - 17,08 28,48 17,08
15.  Belarus ( Bělorusko ) Vlastimil Žák - 17,10 17,10 17,22
16.  Belarus ( Bělorusko ) Maňas Pavel - 17,13 17,13 -
17.  Belarus ( Bělorusko ) Hrdlička Jaroslav - 17,18 17,18 17,36
18.  Belarus ( Bělorusko ) Štinčík Viliam - 17,20 17,77 17,20
19.  Valašské Meziříčí Kunovský František VS 17,24 17,24 NP
20.  Belarus ( Bělorusko ) Langer Petr - 17,30 17,30 17,34
21.  Belarus ( Bělorusko ) Janda Michal - 17,32 20,05 17,32
22.  Belarus ( Bělorusko ) Vráblík Jan - 17,33 20,99 17,33
23.  Plzeň - město Roháč Martin PM 17,36 17,36 NP
24.  Belarus ( Bělorusko ) Čekal Michal - 17,44 17,44 NP
25.  Belarus ( Bělorusko ) Pavelka Jakub - 17,52 17,52 17,58
26.  Zlatá Olešnice Havlík Martin JN 17,55 18,16 17,55
27.  Belarus ( Bělorusko ) Hospr Tomáš - 17,56 18,27 17,56
28.  Belarus ( Bělorusko ) Mrozowski Libor - 17,57 17,57 NP
29.  Belarus ( Bělorusko ) kubát Pavel - 17,62 18,05 17,62
30.  Plzeň - město Herian Jiří PM 17,62 NP 17,62
31.  Belarus ( Bělorusko ) Vondra Adam - 17,68 17,68 NP
32.  Belarus ( Bělorusko ) Tykal Marek - 17,70 17,70 22,94
33.  Belarus ( Bělorusko ) Štefan Belko - 17,70 NP 17,70
34.  Belarus ( Bělorusko ) Pavelka Marek - 17,70 17,85 17,70
35.  Belarus ( Bělorusko ) Bludský Radovan - 17,71 17,71 NP
36.  Belarus ( Bělorusko ) Hůla Jan - 17,72 17,72 NP
37.  Belarus ( Bělorusko ) Daněk Tomáš - 17,72 24,48 17,72
38.  Belarus ( Bělorusko ) Kalužník David - 17,76 19,04 17,76
39.  Karviná Motyka Jiří KA 17,81 18,07 17,81
40.  Belarus ( Bělorusko ) Růžička Vojtěch - 17,88 19,25 17,88
41.  Belarus ( Bělorusko ) Fila Vojtěch - 17,98 18,25 17,98
42.  Belarus ( Bělorusko ) Dal Marcel - 17,98 18,51 17,98
43.  Belarus ( Bělorusko ) Abrahám Pavel - 18,00 18,00 NP
44.  Belarus ( Bělorusko ) Kuba Anton - 18,14 18,14 NP
45.  Belarus ( Bělorusko ) Otýpka Luděk - 18,18 19,54 18,18
46.  Podvysoká Šulek Ján CA 18,19 18,19 18,30
47.  Belarus ( Bělorusko ) Gierlowski Micha - 18,27 18,44 18,27
48.  Belarus ( Bělorusko ) Goldman David - 18,29 29,54 18,29
49.  Belarus ( Bělorusko ) Soukup Rostislav - 18,32 18,78 18,32
50.  Belarus ( Bělorusko ) Volf Jiří - 18,33 NP 18,33
51.  Belarus ( Bělorusko ) Švejda Radim - 18,43 18,43 18,79
52.  Belarus ( Bělorusko ) Pospíšil Jakub - 18,45 18,45 NP
53.  Belarus ( Bělorusko ) Slatinský Petr - 18,45 18,45 18,50
54.  Belarus ( Bělorusko ) Klimeš Martin - 18,46 18,46 18,48
55.  Ústí nad Orlicí Flach Lukáš UO 18,64 18,64 NP
56.  Belarus ( Bělorusko ) Stýblo Jindřich - 18,64 18,72 18,64
57.  Karviná Gryč Jakub KA 18,68 18,68 NP
58.  Belarus ( Bělorusko ) Sejkora David - 18,72 19,00 18,72
59.  Belarus ( Bělorusko ) Hopp Jan - 18,79 NP 18,79
60.  Belarus ( Bělorusko ) Soukeník Ondřej - 18,88 23,36 18,88
61.  Karviná Sikora David KA 18,93 19,22 18,93
62.  Belarus ( Bělorusko ) Mláka Peter - 18,94 19,68 18,94
63.  Belarus ( Bělorusko ) Sedláček Milan - 19,16 19,16 19,48
64.  Belarus ( Bělorusko ) Šeiner Václav - 19,25 19,25 NP
65.  Belarus ( Bělorusko ) Novotný Vláclav - 19,45 NP 19,45
66.  Belarus ( Bělorusko ) Mláka Josef - 19,47 19,47 NP
67.  Belarus ( Bělorusko ) Šída Michal - 19,78 19,87 19,78
68.  Belarus ( Bělorusko ) Pecník Rastislav - 19,99 NP 19,99
69.  Belarus ( Bělorusko ) Novotný Vladimír - 20,14 NP 20,14
70.  Belarus ( Bělorusko ) Kašťák Martin - 20,21 21,09 20,21
71.  Belarus ( Bělorusko ) Matěj Masný - 20,28 NP 20,28
72.  Belarus ( Bělorusko ) Walica Jiří - 20,47 20,62 20,47
73.  Belarus ( Bělorusko ) Szabo Martin - 20,84 20,84 NP
74.  Belarus ( Bělorusko ) Sluka Pavel - 20,92 20,92 NP
75.  Belarus ( Bělorusko ) Škařupa Radim - 21,01 21,87 21,01
76.  Ostrava Hrbáč Adam OV 21,33 21,33 NP
77.  Karviná Gryč Martin KA 21,59 21,59 NP
78.  Belarus ( Bělorusko ) Fodor Vladislav - 21,68 21,68 24,35
79.  Belarus ( Bělorusko ) Pauliček Jakub - 21,73 21,73 NP
80.  Belarus ( Bělorusko ) Cisárik Matůš - 22,67 22,67 -
81.  Belarus ( Bělorusko ) Hudáč Jaroslav - NP NP NP
82.  Belarus ( Bělorusko ) Tubler Roland - NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
http://youtu.be/ZWTrUyiidGY

Kód: ZWTrUyiidGY


Odkaz na zdroj:
http://youtu.be/0TpEU4Pjh_0

Kód: 0TpEU4Pjh_0


Odkaz na zdroj:
http://www.rajce.net/a8005401

Kód: a8005401


Odkaz na zdroj:
http://www.rajce.net/a7993967

Kód: a7993967



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
FSCR
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/14 Jablonec nad Nisou, HZS štafety, 100 m
-
2013/07/04 Jablonec, areál Střelnice, 1. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/04 Jablonec, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/04 Jablonec, Štafeta CTIF 2014, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/05 Jablonec, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/06 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR dorostu
-
2014/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2014/04/05 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2014/04/06 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek PROFI
-
2015/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
FSCR
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala
-
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profi
FSCR
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2016/03/19 Jablonec, Jablonecká Hala
-
2016/03/20 Jablonec, Halový pohár v běhu na 100 m překážek
-
2016/04/09 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 1.
FSCR
2016/04/10 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 2.
-
2017/03/11 Jablonec, Jablonecká Hala
FSCR
2017/03/12 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek
FSCR
2017/04/01 Jablonec, Jablonecká hala 2017
-
2017/04/02 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
-
2018/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2018/03/25 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2018/04/07 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2018/04/08 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře