Jablonec 2017 - Jablonecká Hala

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 11. 03. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Byšice Pecháček Daniel ME 13,79 14,90 13,79
2.  Morkovice Vymazal Vít KM 13,80 13,91 13,80
3.  Křešice Hudec Jan LT 14,38 14,38 14,77
4.  Bludov Jašek Ondřej SU 14,64 15,37 14,64
5.  Výčapy Svoboda Tomáš TR 14,83 16,68 14,83
6.  Morkovice Janík Michal KM 14,89 14,89 15,78
7.  Skuteč Kábele Ondřej CR 15,02 15,02 54,89
8.  Seč Šulc Martin PJ 15,12 15,12 15,60
9.  Krouna Broulík Tomáš CR 15,42 15,42 18,45
10.  Milotice nad Bečvou Šuba Šimon PR 15,44 15,44 17,28
11.  Skryje Hošek Jan ZR 15,72 18,60 15,72
12.  Štěpánov Karafiát Vít OL 16,00 18,28 16,00
13.  Lužany Lufínek Tomáš PJ 16,22 NP 16,22
14.  Uhlířské Janovice Bílek Pavel KH 16,26 16,81 16,26
14.  Solanec pod Soláněm Maléř Lukáš VS 16,26 16,26 16,51
16.  Hrdlořezy Štěpánek Ladislav MB 16,49 17,32 16,49
17.  Dřísy Mališka Jakub ME 16,50 17,89 16,50
18.  Bozkov Veselý Tomáš SM 16,56 16,56 19,68
19.  Byšice Krejčí František ME 16,88 16,90 16,88
20.  Všetaty Luňák Ondřej ME 16,90 16,90 22,95
21.  Výčapy Svoboda Adam TR 16,94 19,70 16,94
22.  Doloplazy Zbořil Martin OL 16,95 16,95 NP
23.  Letňany Skoupý Adam AB 16,97 16,97 NP
24.  Svinov Žákovský Adam OV 17,22 17,28 17,22
25.  Frýdlant Ptáček Matěj LI 17,28 17,28 22,44
26.  Krouna Bělský Adam CR 17,29 22,81 17,29
27.  Tvarožná Tinka Jakub BO 17,32 17,32 18,12
28.  Křešice Sibera Jakub LT 17,34 17,34 20,00
29.  Bludov Matějček David SU 17,38 17,38 19,58
30.  Uhlířské Janovice Mašek Matěj KH 17,43 18,30 17,43
30.  Choustníkovo Hradiště Zechovský Ondřej TU 17,43 17,71 17,43
32.  Tuhaň Krautschneider Patrik ME 17,47 17,47 19,11
33.  Čeperka Doležal Dominik PA 17,57 18,47 17,57
34.  Tvarožná Moliš Ondřej BO 17,58 18,38 17,58
35.  Dřísy Rejšek Jakub ME 17,61 17,61 22,02
36.  Lučany nad Nisou Šruma Šimon JN 17,65 18,08 17,65
36.  Výčapy Svoboda Mikuláš TR 17,65 18,19 17,65
38.  Staré Heřminovy Žiška Eduard BR 17,79 18,68 17,79
39.  Chlumec nad Cidlinou I Nováček Petr HK 17,95 17,95 19,76
40.  Tuhaň Klapka Matěj ME 18,07 19,68 18,07
41.  Dobroslavice Durlák Daniel OP 18,10 18,14 18,10
42.  Čeperka Kudláček Jakub PA 18,13 18,13 22,55
42.  Choustníkovo Hradiště Medlík František TU 18,13 18,13 18,51
44.  Komárovice Benda Jan VS 18,25 19,07 18,25
45.  Skuteč Pešek Tomáš CR 18,28 18,28 18,67
46.  Raškovice Švrček Rostislav FM 18,41 18,41 22,33
47.  Výčapy Gruszka Jan TR 18,47 18,66 18,47
48.  Písková Lhota Zradička Filip NB 18,48 18,48 18,78
49.  Tuhaň Kopecký Václav ME 18,67 NP 18,67
49.  Chlumec nad Cidlinou I Hampl Daniel HK 18,67 20,56 18,67
51.  Uhlířské Janovice Prchal Jiří KH 18,80 NP 18,80
52.  Kvasejovice Žemlička Vojtěch BN 18,98 18,98 23,07
53.  Kostomlátky Mládenka Daniel NB 19,09 19,09 20,34
54.  Střezimíř Prucek Matěj BN 19,11 26,14 19,11
55.  Kvasejovice Částka Vojtěch BN 19,14 19,56 19,14
56.  Dolní Bečva Blinka Jan VS 19,15 19,15 22,65
57.  Chlumec nad Cidlinou I Srdínko Jiří HK 19,27 NP 19,27
58.  Solanec pod Soláněm Kaňák Martin VS 19,40 19,40 NP
59.  Střezimíř Šimák David BN 19,43 19,43 19,78
60.  Písková Lhota Crkal Ondřej NB 19,55 19,69 19,55
61.  Vědomice Marek Jan LT 19,66 19,66 22,94
62.  Lužná Ullrich Radek RA 19,67 19,67 20,34
63.  Střezimíř Křemen Jarmil BN 19,75 NP 19,75
64.  Dolní Měcholupy Pčolinský Juraj AB 19,81 19,81 NP
65.  Lužná Hamouz Václav RA 19,83 24,07 19,83
65.  Stráž nad Nisou Žampa Petr LI 19,83 22,52 19,83
67.  Tuhaň Reichl Filip ME 19,85 NP 19,85
68.  Hněvošice Burda Jakub OP 19,92 38,13 19,92
69.  Skryje Šnobl Antonín ZR 20,03 NP 20,03
70.  Hrdlořezy Hofmann David MB 20,08 20,08 23,43
71.  Trusovice Ferbas Tomáš SY 20,25 20,80 20,25
72.  Solanec pod Soláněm Kjeronský Jan VS 20,27 22,05 20,27
73.  Bratříkov Petrášek Matěj JN 20,30 29,94 20,30
74.  Bludov Fabiánek Matěj SU 20,41 20,41 67,20
75.  Hněvošice Pustelník Jakub OP 20,42 34,75 20,42
76.  Trusovice Streck Radim SY 20,80 21,64 20,80
77.  Choustníkovo Hradiště Škrabánek Jan TU 20,99 20,99 21,94
78.  Dřísy Mališka Václav ME 21,01 21,01 24,94
79.  Letňany Salvet Michael AB 21,11 21,11 25,16
80.  Choustníkovo Hradiště Čermák Jakub TU 21,13 28,40 21,13
81.  Dolní Bečva Kretek Tomáš VS 21,20 21,59 21,20
82.  Kostomlátky Král Daniel NB 21,26 NP 21,26
83.  Dolní Životice Losert Matouš OP 21,27 21,95 21,27
84.  Čeperka Doležal Šimon PA 21,47 NP 21,47
85.  Lučany nad Nisou Havel Richard JN 21,49 21,49 NP
86.  Machnín, Liberec XXXIII Štork Jakub LI 22,13 NP 22,13
87.  Hrdlořezy Horyna Jakub MB 22,19 33,01 22,19
88.  Trusovice Koutný Jan SY 22,22 22,22 NP
89.  Mělník Kukla Zdeněk ME 22,34 22,34 22,97
90.  Letňany Komáčka Filip AB 22,37 22,37 NP
91.  Chlumec nad Cidlinou I Liebich Adam HK 22,79 NP 22,79
92.  Vědomice Keř Kryštof LT 22,83 22,83 24,48
93.  Byšice Hora Ondřej ME 22,91 NP 22,91
94.  Dolní Bečva Kubíček Vojtěch VS 23,02 24,55 23,02
95.  Nová Ves Tobiáš Michal OV 23,33 23,33 NP
96.  Dalešice Lukáš Matěj JN 23,38 NP 23,38
97.  Nová Ves Rozsíval Jan OV 24,09 24,09 27,61
98.  Choustníkovo Hradiště Říha Vojtěch Jan TU 24,30 25,15 24,30
99.  Bratříkov Pfeifer Tomáš JN 24,39 24,39 NP
100.  Solanec pod Soláněm Kjeronský Jiří VS 24,40 24,40 82,96
101.  Dolní Bečva Růčka Rychard VS 24,54 26,84 24,54
102.  Bludov Matějček Lukáš SU 24,76 NP 24,76
103.  Dolní Měcholupy Vojta Štěpán AB 24,84 24,84 26,42
104.  Písková Lhota Kalferst Martin NB 24,95 26,35 24,95
105.  Dolní Bukovsko Trančík Jiří CB 25,02 27,60 25,02
106.  Dalešice Lucke Jan JN 25,09 NP 25,09
107.  Kvasejovice Částka Jakub BN 25,21 25,21 25,32
108.  Mělník Veselý Matěj ME 25,41 28,49 25,41
109.  Jáchymov Frei Jiří KV 25,45 25,45 26,45
110.  Nová Ves Vymazal Matěj OV 25,54 NP 25,54
111.  Machnín, Liberec XXXIII Petřík Ondřej LI 25,74 26,55 25,74
112.  Jáchymov Kožušník Patrik KV 25,77 25,77 26,12
113.  Hrdlořezy Košek Vojtěch MB 26,56 26,56 NP
114.  Chlumec nad Cidlinou I Svatoň Jan HK 26,66 29,74 26,66
115.  Machnín, Liberec XXXIII Papaj Ondřej LI 27,38 NP 27,38
116.  Střezimíř Füra Mikuláš BN 27,94 27,94 28,49
117.  Krouna Bohatý David CR 27,95 29,58 27,95
118.  Stráž nad Nisou Kafka Tomáš LI 28,46 28,46 28,57
119.  Krouna Pytlík David CR 30,53 NP 30,53
120.  Byšice Jiráň Antonín ME 32,14 35,95 32,14
121.  Alšovice Horna Petr JN 32,29 NP 32,29
122.  Nová Ves Rejzek Michal OV 33,48 33,48 NP
123.  Byšice Kern Jiří ME 37,03 37,03 94,16
124.  Bratříkov Šilhán Ondřej JN 38,81 41,76 38,81
125.  Dalešice Lukáš David JN 42,02 42,02 46,13
126.  Střezimíř Křemen Tomáš BN 45,38 NP 45,38
127.  Byšice Červinka Ondřej ME 47,09 47,09 56,97
128.  Bozkov Skrbek Vladimír SM 48,53 NP 48,53
129.  Frýdlant Pažout Petr LI 48,71 48,71 NP
130.  Letňany Lano Štěpán AB 90,38 NP 90,38
131.  Staré Heřminovy Palánek Jan BR NP NP NP
131.  Zličín Christov Samuel AB NP NP NP
131.  Skryje Šíma Jáchym ZR NP NP NP
131.  Nová Ves Martuš Michal OV NP NP NP
131.  Lučany nad Nisou Máslo Jan JN NP NP NP
131.  Dalešice Šenk Ondřej JN NP NP NP

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bludov Hrabkovská Markéta SU 14,89 16,03 14,89
2.  Březová nad Svitavou Štinčíková Magdaléna SY 15,24 15,28 15,24
3.  Skuteč Zavoralová Karolína CR 15,49 15,89 15,49
4.  Komárovice Bendová Anna VS 15,74 16,31 15,74
5.  Nová Ves Petrušková Michaela OV 15,97 16,11 15,97
6.  Lužná Matušková Nela RA 16,14 16,58 16,14
7.  Dolní Bukovsko Jindrová Anděla CB 16,21 36,25 16,21
8.  Skryje Součková Michala ZR 16,22 18,07 16,22
9.  Bludov Kulhajová Natálie SU 16,38 16,38 17,32
10.  Skuteč Kadlecová Linda CR 16,41 16,41 NP
11.  Malé Hoštice Silberová Klára OP 16,68 17,80 16,68
12.  Jáchymov Peteříková Pavla KV 16,76 16,76 16,90
13.  Rokytnice v Orlických horách Kašíková Martina RK 16,80 16,80 17,52
14.  Bludov Zaoralová Eliška SU 16,91 16,91 17,32
15.  Hřibojedy Hillermannová Nela TU 16,93 18,56 16,93
16.  Bludov Holinková Tereza SU 16,95 16,95 17,57
17.  Chotěbuz Ciasnochová Nela KA 16,97 NP 16,97
18.  Bludov Jílková Vendula SU 17,00 29,97 17,00
19.  Nová Ves Šustová Nikola OV 17,18 18,64 17,18
20.  Lužná Lužná Elena RA 17,20 NP 17,20
21.  Bludov Krystková Šárka SU 17,21 17,21 17,36
22.  Písková Lhota Gajdošová Kateřina NB 17,24 17,56 17,24
23.  Tuhaň Kučerová Beata ME 17,26 17,83 17,26
24.  Stráž nad Nisou Křížová Lucie LI 17,29 18,57 17,29
25.  Dolní Bečva Němcová Aneta VS 17,39 17,39 19,64
26.  Kojetice Řehůřková Soňa TR 17,60 19,19 17,60
27.  Dolní Měcholupy Vojtová Klára AB 17,67 17,67 18,08
28.  Střezimíř Eliášová Anna BN 17,85 19,93 17,85
29.  Bozkov Budná Viktorie SM 17,88 17,88 NP
30.  Dolní Bukovsko Jindrová Adéla CB 17,91 17,91 NP
31.  Tvarožná Pejřilová Aneta BO 18,06 20,25 18,06
32.  Byšice Macháčková Leontýna ME 18,21 19,42 18,21
32.  Lužná Roučová Eliška RA 18,21 19,46 18,21
34.  Solanec pod Soláněm Vardžáková Tereza VS 18,32 23,05 18,32
35.  Trusovice Spáčilová Michaela SY 18,43 18,43 NP
36.  Bludov Maturová Michaela SU 18,58 18,58 19,97
37.  Skuteč Bubeníčková Denisa CR 18,62 22,39 18,62
38.  Svinov Bonková Dora OV 18,68 19,47 18,68
39.  Lužná Roučová Karolína RA 18,70 18,70 19,02
40.  Raškovice Sloveňáková Adéla FM 18,72 19,97 18,72
41.  Čeperka Bubáková Natálie PA 18,81 18,81 19,72
42.  Čeperka Kožená Aneta PA 18,92 19,65 18,92
43.  Hrdlořezy Kardošová Lucie MB 18,95 18,95 21,06
44.  Vědomice Hodková Denisa LT 18,97 18,97 NP
45.  Dolní Bečva Slavíková Marie VS 19,16 29,05 19,16
46.  Svinov Bučková Eliška OV 19,20 22,60 19,20
47.  Skuteč Zavoralová Aneta CR 19,32 19,32 19,81
48.  Kostomlátky Mládenková Tereza NB 19,48 19,92 19,48
49.  Lužná Tothová Berenika RA 19,53 20,35 19,53
50.  Písková Lhota Martinová Barbora NB 19,59 19,59 22,29
51.  Všetaty Nebeská Marie ME 19,88 19,90 19,88
52.  Trusovice Morkesová Eliška SY 19,95 19,95 20,67
53.  Kyjovice Němcová Barbora OP 19,96 19,96 24,69
53.  Nová Ves Maturová Karolína OV 19,96 22,84 19,96
55.  Lučany nad Nisou Langová Eliška JN 20,00 29,25 20,00
56.  Choustníkovo Hradiště Medlíková Anna TU 20,09 20,09 20,24
57.  Dolní Bečva Pavelková Hana VS 20,10 20,10 20,33
58.  Písková Lhota Urbanová Adina NB 20,15 20,15 NP
59.  Kyjovice Křistková Natálie OP 20,20 20,20 22,02
60.  Vědomice Šidláková Zuzana LT 20,24 27,13 20,24
61.  Dolní Bečva Mikudová Aneta VS 20,37 20,37 20,70
62.  Tuhaň Žežulková Vanesa ME 20,41 21,38 20,41
62.  Chlumec nad Cidlinou I Silvarová Tereza HK 20,41 20,41 21,37
64.  Bludov Kulhajová Liliana SU 20,49 24,75 20,49
65.  Bratříkov Šírková Anežka JN 20,63 20,63 21,00
66.  Čeperka Chudomská Amálie PA 20,66 22,72 20,66
67.  Výčapy Stuchlíková Zuzana TR 20,82 21,49 20,82
68.  Kojetice Pekárková Klára TR 20,86 20,86 NP
69.  Frýdlant Kančiová Tereza LI 21,10 22,18 21,10
70.  Chlumec nad Cidlinou I Zborníková Milada HK 21,11 21,11 22,49
71.  Skuteč Slezáková Nela CR 21,42 21,79 21,42
72.  Bozkov Kunceová Bára SM 21,43 21,99 21,43
73.  Dolní Bečva Babincová Pavlínka VS 21,89 21,89 23,39
74.  Všetaty Hadrbolcová Jana ME 22,18 22,18 61,42
75.  Chlumec nad Cidlinou I Kvasničková Kateřina HK 22,39 22,39 24,02
76.  Jáchymov Svitáková Veronika KV 22,42 22,42 26,65
77.  Hněvošice Hertlová Martina OP 22,65 27,51 22,65
78.  Bratříkov Štěpánová Bára JN 22,92 24,49 22,92
79.  Štěpánov Kunhartová Kristýna OL 22,94 24,70 22,94
80.  Jáchymov Galová Monika KV 22,98 NP 22,98
81.  Trusovice Juračková Vanessa SY 23,08 40,12 23,08
82.  Písková Lhota Nováková Marcela NB 23,24 23,47 23,24
83.  Skuteč Šťastná Leontýna CR 23,27 NP 23,27
84.  Střezimíř Fürová Kristýna BN 23,47 24,17 23,47
85.  Nová Ves Jarolímová Aneta OV 23,52 24,48 23,52
86.  Uhlířské Janovice Janglová Kateřina KH 23,69 NP 23,69
87.  Byšice Javorská Dominika ME 23,79 25,70 23,79
88.  Jáchymov Kneiflová Jitka KV 24,28 36,80 24,28
89.  Dalešice Psotiaková Natali JN 24,36 29,44 24,36
90.  Trusovice Hrbáčková Tereza SY 24,54 24,54 25,90
91.  Všetaty Tomanová Veronika ME 24,90 24,90 27,73
92.  Stráž pod Ralskem Kristlová Natálie CL 24,92 NP 24,92
93.  Štěpánov Vtípilová Karolína OL 25,12 25,24 25,12
94.  Choustníkovo Hradiště Janáková Barbora TU 25,60 25,60 NP
95.  Nová Ves u Bakova Hašková Natalie MB 26,16 26,16 26,78
96.  Dalešice Smolíková Pavlína JN 26,63 29,00 26,63
97.  Letňany Čapková Adriana AB 26,81 NP 26,81
98.  Bratříkov Volprechtová Markéta JN 26,89 30,11 26,89
99.  Stráž pod Ralskem Svobodová Sára CL 27,57 NP 27,57
100.  Dolní Bečva Valchářová Veronika VS 27,89 35,66 27,89
101.  Střezimíř Šimáková Markéta BN 28,00 NP 28,00
102.  Machnín, Liberec XXXIII Čiháčková Gabriela LI 28,55 NP 28,55
103.  Mělník Zikmundová Johana ME 29,71 29,71 31,91
104.  Stráž pod Ralskem Šlehoferová Rozálie CL 30,36 32,59 30,36
105.  Kvasejovice Zavadilová Žaneta BN 30,51 39,29 30,51
106.  Lučany nad Nisou Štrynclová Anna JN 31,13 43,73 31,13
107.  Jáchymov Peteříková Magdalena KV 31,99 32,53 31,99
108.  Stráž pod Ralskem Mitašová Nikola CL 32,73 42,94 32,73
109.  Machnín, Liberec XXXIII Turnová Natálie LI 34,64 36,09 34,64
110.  Štěpánov Ročňová Petra OL 46,87 46,87 50,39
111.  Alšovice Posledníková Natalie JN 47,84 47,84 NP
112.  Lučany nad Nisou Havlová Rozálie JN 50,57 NP 50,57
113.  Dalešice Roseová Leona JN 113,01 113,01 NP
114.  Střelské Hoštice Cycoňová Petra ST NP NP NP
114.  Střelské Hoštice Koudelková Karolína ST NP NP NP
114.  Zličín Melicharová Lenka AB NP NP NP
114.  Byšice Benešová Kateřina ME NP NP NP
114.  Alšovice Lelková Lucie JN NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
FSCR
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/14 Jablonec nad Nisou, HZS štafety, 100 m
-
2013/07/04 Jablonec, areál Střelnice, 1. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/04 Jablonec, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/04 Jablonec, Štafeta CTIF 2014, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/05 Jablonec, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/06 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR dorostu
-
2014/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2014/04/05 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2014/04/06 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek PROFI
-
2015/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
FSCR
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala
-
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profi
FSCR
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2016/03/19 Jablonec, Jablonecká Hala
-
2016/03/20 Jablonec, Halový pohár v běhu na 100 m překážek
-
2016/04/09 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 1.
FSCR
2016/04/10 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 2.
-
2017/03/11 Jablonec, Jablonecká Hala
FSCR
2017/03/12 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek
FSCR
2017/04/01 Jablonec, Jablonecká hala 2017
-
2017/04/02 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
-
2018/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2018/03/25 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2018/04/07 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2018/04/08 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře