Jablonec 2017 - Jablonecká hala 2017

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 04. 2017 08:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oznice Klvaňa Daniel VS 15,79 16,05 15,79
2.  Zbožnov Lidmila Martin CR 15,99 16,17 15,99
3.  Kvasiny Kroupa Lukáš RK 16,23 16,23 NP
4.  Jablonec nad Jizerou Mládek Josef SM 16,64 16,64 NP
5.  Morašice Škodný Jiří SY 16,77 16,77 NP
6.  Brloh Klenka Vojtěch CK 16,79 16,79 NP
7.  Dobrá Voda u Hořic Kasal Jakub JC 16,82 16,82 NP
8.  Poniklá Jirouš Jakub SM 17,07 17,80 17,07
9.  Krouna Bělský Dominik CR 17,18 17,18 NP
10.  Bystřice nad Úhlavou Grassl Petr KT 17,25 17,25 NP
11.  Závišice Kahánek Ondřej NJ 17,32 NP 17,32
12.  Mistřín Bezucha Vojtěch HO 17,33 17,33 NP
13.  Trpín Břenek Martin SY 17,39 NP 17,39
14.  Střezimíř Knotek Radim BN 17,47 20,92 17,47
15.  - Gehlert Tom Team Lausitz - 17,48 18,12 17,48
16.  Mlékosrby Richter Lukáš HK 17,50 17,50 NP
16.  Jindřichov Biskup Jan PR 17,50 NP 17,50
18.  Bozkov Lampa Jan SM 17,59 17,85 17,59
19.  Brloh Volejník Jiří CK 17,64 17,64 NP
20.  - Kučera Jan Rokytnice nad Jizerou - 17,68 17,68 21,91
21.  Michálkovice Svačina Richard OV 17,70 17,70 19,36
22.  Austria ( Rakousko ) Preundler Philipp - 17,72 17,72 17,72
22.  - Snášel Patrik Hradec u Stoda - 17,72 17,72 22,74
24.  Pikov Tejnor Lukáš TA 17,77 17,78 17,77
25.  Oznice Bartoň Adam VS 17,80 17,80 NP
26.  - Endemann Maik Team Lausitz - 17,81 17,81 NP
27.  Kúty Kovár Ján SE 17,89 22,96 17,89
28.  Zbožnov Lidmila Jaromír CR 17,91 17,91 NP
29.  Lavičky Chalupa Dominik ZR 18,05 18,05 NP
30.  Starý Bohumín Pácal Filip KA 18,09 18,51 18,09
31.  Mistřín Vašulka Michal HO 18,13 18,13 NP
32.  Kúty Maxian Boris SE 18,19 19,62 18,19
33.  Frýdek Žurovec Tomáš FM 18,29 18,45 18,29
34.  Austria ( Rakousko ) Prurrer Thomas - 18,30 18,30 18,45
35.  Kladoruby Dvořáček Michal BK 18,33 18,33 22,82
36.  - Volf Jakub Rokytnice nad Jizerou - 18,36 18,62 18,36
37.  Bílá Třemešná Fiala Vojtěch TU 18,41 19,65 18,41
38.  Střezimíř Střelka Pavel BN 18,54 18,54 19,27
39.  Líchovy Švec Marek PB 18,59 18,59 NP
40.  Choltice Mňuk Ondřej PA 18,63 18,63 26,34
41.  Bozkov Blažek Tomáš SM 18,72 21,37 18,72
42.  Střezimíř Pavlík Jan BN 18,77 19,48 18,77
43.  Ivanovice na Hané Kusala Dušan VY 18,85 18,85 24,53
44.  Vidochov Pavlas Stanislav JC 18,86 NP 18,86
45.  Hrdlořezy Čermák Michal MB 18,88 18,88 27,40
46.  Poniklá Hartig Aleš SM 18,89 18,89 31,96
47.  Dolní Marklovice Chrobok Jiří KA 18,93 22,51 18,93
48.  Kochánov Sojka Marek BN 18,94 NP 18,94
48.  Raškovice Dolech Jaroslav FM 18,94 19,46 18,94
50.  - Šmída Jakub Olešnice u RK - 18,97 19,14 18,97
51.  Prosetín Pražan David CR 19,01 19,01 NP
52.  Železná Ruda Mašek Dominik KT 19,10 23,57 19,10
53.  Austria ( Rakousko ) Preundler Thomas - 19,11 19,94 19,11
54.  Austria ( Rakousko ) Puchler Roland - 19,13 19,76 19,13
55.  Všechlapy Burda Marek BN 19,14 19,86 19,14
56.  Prosetín Janeček David CR 19,17 19,17 19,51
57.  Pohodlí Křivka David SY 19,22 31,32 19,22
58.  Polabiny Krupka Michal PA 19,23 19,23 20,34
58.  Dobrá Voda u Hořic Hospodka Jakub JC 19,23 23,55 19,23
60.  Mistřín Vašulka Petr HO 19,28 19,28 NP
61.  Dobrá Voda u Hořic Kasal Matěj JC 19,33 19,33 19,49
62.  Tuhaň Šťastný Vladimír ME 19,34 20,37 19,34
63.  Petrovice Jeřábek Jakub TR 19,43 20,87 19,43
64.  Lučany nad Nisou Kocourek Tomáš JN 19,50 19,92 19,50
65.  Dolní Bukovsko Dudlíček Josef CB 19,52 19,52 29,67
66.  Bukovina u Čisté Sucharda Pavel SM 19,55 20,45 19,55
67.  Vilémovice Schneider Denis BK 19,61 19,61 22,74
68.  Bozkov Zelenka Tomáš SM 19,62 20,58 19,62
69.  Dobrá Voda u Hořic Pejzl Patrik JC 19,70 20,58 19,70
70.  Bozkov Hušek Václav SM 19,80 NP 19,80
71.  Střezimíř Ďurec Lukáš BN 19,89 20,08 19,89
72.  Vrchotice Bursík František BN 19,96 19,96 21,46
73.  Líchovy Hanus Lukáš PB 20,11 20,11 NP
74.  Krouna Kalous Tomáš CR 20,20 20,84 20,20
75.  Choltice Dušek Martin PA 20,25 20,25 NP
76.  Lišov Lubinski Dominik CB 20,26 NP 20,26
77.  Jablonec nad Jizerou Mečíř Radek SM 20,48 20,48 23,31
78.  Valdice Mizera Radek JC 20,53 38,50 20,53
79.  Krouna Kunhart Marek CR 20,61 21,60 20,61
80.  Frýdek Hota Marek FM 20,84 20,84 NP
81.  Trusovice Hradil Tomáš SY 20,86 21,29 20,86
82.  Vilémovice Votoček Jaroslav BK 21,05 23,54 21,05
83.  Raškovice Samec Lukáš FM 21,33 21,33 NP
84.  Lhenice Dedec Ondřej TP 21,37 21,37 NP
85.  Dolní Bukovsko Chochol Filip CB 21,52 21,52 23,23
86.  Smržovka Briestenský Martin JN 21,58 23,39 21,58
87.  Bukovina u Čisté Ježek Jiří SM 21,67 21,67 21,87
88.  Kúty Palkovič Jakub SE 21,79 22,53 21,79
89.  Tuhaň Kutílek Jaromír ME 21,88 22,02 21,88
90.  Morašice Hejkal Tomáš SY 21,92 21,92 23,35
91.  Tuhaň Franěk Lukáš ME 22,22 34,00 22,22
92.  Velké Opatovice Foret Erik BK 22,34 23,11 22,34
93.  Lučany nad Nisou Pauly Jan JN 22,44 22,44 26,24
94.  Kúty Režný Michal SE 22,52 22,52 NP
95.  Smržovka Schmidt Pavel JN 22,53 23,84 22,53
96.  Střezimíř Prucek Jan BN 22,87 22,87 37,18
97.  Dešenice Kindlman Patrik KT 22,93 29,87 22,93
98.  Bukovina u Čisté Prokeš Jan SM 23,39 23,39 NP
99.  Desná II Pavlišta František JN 23,40 30,66 23,40
100.  Bozkov Vávra František SM 23,79 25,90 23,79
101.  Bukovina u Čisté Boukal Jakub SM 23,81 27,20 23,81
102.  Bukovina u Čisté Hák Tomáš SM 24,03 NP 24,03
103.  Lučany nad Nisou Haltuf Filip JN 24,08 24,08 24,32
104.  Bukovina u Čisté Svoboda David SM 24,31 24,31 NP
105.  - Jež Vojtěch Těrlicko-Hradiště - 24,60 27,95 24,60
106.  Lučany nad Nisou Kocourek Otakar JN 24,97 24,97 NP
107.  Střezimíř Bartoň David BN 25,22 25,27 25,22
108.  Bukovina u Čisté Paulů Tomáš SM 25,85 25,92 25,85
109.  Horní Slavkov Vašíček Richard SO 25,92 25,92 NP
110.  Dolní Bukovsko Koudelka Jakub CB 26,57 26,57 NP
111.  Bílá Třemešná Mareček Miroslav TU 26,79 NP 26,79
112.  Střezimíř Holý René BN 27,04 27,04 NP
113.  Bukovina u Čisté Ježek Pavel SM 28,37 28,37 NP
114.  Lhenice Richter Milan TP 32,83 32,83 NP
115.  Libež Adam Martin BN 38,00 38,00 NP
116.  Frýdlant Kokta Jiří LI NP NP NP
116.  Kúty Pavelka Denis SE NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Poniklá Jiroušová Šárka SM 16,25 16,25 18,15
2.  Úněšov Vébrová Kateřina PS 16,68 17,19 16,68
3.  Horní Cerekev Bartošková Kamila PE 17,27 17,27 17,35
4.  Horní Lideč Chovancová Petra VS 17,50 20,40 17,50
5.  Malechov Tůmová Lucie KT 17,51 17,71 17,51
6.  Chválenice Hirmerová Lucie PJ 17,76 17,87 17,76
7.  Karviná Witoszová Karolína KA 17,80 17,80 NP
8.  Střezimíř Jiráková Dominika BN 18,08 19,24 18,08
8.  Morkovice Krejčí Kamila KM 18,08 18,08 NP
10.  Litovany Polová Nikola TR 18,10 18,10 NP
11.  - Píchová Aneta Hradec u Stoda - 18,23 18,59 18,23
12.  Dolní Čermná Marková Markéta UO 18,34 18,34 NP
12.  Topolany Macháňová Lucie VY 18,34 18,51 18,34
14.  Paskov Pastorková Hana FM 18,36 18,36 18,73
15.  Česká Bělá Dipoldová Jana HB 18,40 18,78 18,40
16.  - Podlipská Karolína Hradec u Stoda - 18,46 18,79 18,46
17.  Úněšov Jandová Michaela PS 18,47 18,79 18,47
18.  Partutovice Janíčková Adriana PR 18,49 18,49 18,58
19.  Raškovice Švrčková Anežka FM 18,50 18,50 18,60
20.  Staré Město Škultetyová Nikola FM 18,51 18,51 18,60
21.  Štěnovický Borek Marešová Monika PJ 18,54 18,54 NP
22.  Krmelín Ručková Dominika FM 18,68 18,68 18,91
23.  Martinice Vanclová Michaela KM 18,75 18,75 31,52
24.  Kvasejovice Hulínská Klára BN 18,83 18,83 19,08
25.  Oprechtice Krejčí Veronika FM 18,87 20,06 18,87
26.  Horní Lánov Honců Natálie TU 18,88 19,62 18,88
27.  Frýdek Pětrošová Nikol FM 18,95 20,50 18,95
28.  Chválenice Škodová Barbora PJ 18,97 18,97 21,21
29.  Morkovice Žemžulová Zuzana KM 19,03 21,14 19,03
29.  Poniklá Pajerová Karolína SM 19,03 19,03 24,18
31.  Hať Mučková Karolína OP 19,12 19,32 19,12
32.  Markvartovice Tessarzová Kristýna OP 19,13 19,31 19,13
33.  Petrovice Vrtalová Marcela TR 19,14 19,78 19,14
34.  Dolní Bukovsko Landová Lada CB 19,15 19,15 19,18
35.  Semetín Krampotová Simona VS 19,16 19,16 19,48
36.  Všechlapy Škvorová Kateřina BN 19,20 NP 19,20
37.  Úněšov Vébrová Adéla PS 19,23 33,06 19,23
38.  Dobrá Voda u Hořic Szendreiová Gabriela JC 19,25 NP 19,25
39.  Tísek Nohlová Daniela NJ 19,26 27,62 19,26
39.  Skalice Škultetyová Andrea FM 19,26 19,26 19,41
41.  Petrovice Vodičková Kateřina TR 19,38 19,75 19,38
42.  Poniklá Prchlíková Lenka SM 19,40 20,14 19,40
43.  Tuhaň Dvořáková Radka ME 19,42 19,71 19,42
44.  Kamenec u Poličky Nováková Vendula SY 19,55 19,55 NP
45.  Velichovky Šubrtová Barbora NA 19,60 19,60 29,29
46.  Střezimíř Kubešová Karolína BN 19,64 19,64 20,27
47.  Dolní Čermná Lešikarová Markéta UO 19,65 19,65 27,61
48.  Hrdlořezy Čermáková Lucie MB 19,75 24,15 19,75
49.  Střezimíř Novotná Hana BN 19,77 19,77 35,43
50.  Obora Holá Nikola PS 19,78 20,73 19,78
51.  Touchovice Hetzerová Jana LN 19,80 19,80 19,90
51.  Michálkovice Uhrová Kateřina OV 19,80 21,98 19,80
53.  Poniklá Butulová Dana SM 19,90 24,43 19,90
54.  Velké Opatovice Dvořáková Adriana BK 19,97 20,22 19,97
54.  Poniklá Jónová Karolína SM 19,97 19,97 20,02
56.  Hřibojedy Tschöpová Eliška TU 19,99 21,04 19,99
57.  Morkovice Horáková Barbora KM 20,10 20,10 20,66
58.  Morkovice Mazurová Martina KM 20,23 20,78 20,23
59.  - Vaňková Lenka Hradec u Stoda - 20,24 20,25 20,24
60.  Raškovice Jančíková Nicola FM 20,34 20,78 20,34
61.  Stařeč Maštalířová Sabina TR 20,35 20,35 20,62
62.  - Mueller Melanie Team Lausitz - 20,43 21,06 20,43
63.  Dobřejovice Dvořáková Marie - Anna PH 20,46 20,93 20,46
64.  - Grauová Dagmar Praha-Zličín - 20,52 20,52 23,09
65.  Vidochov Medlíková Adéla JC 20,55 20,55 20,78
66.  Tísek Homolová Barbora NJ 20,69 20,69 NP
67.  Bozkov Soukupová Veronika SM 20,76 20,76 NP
68.  Střezimíř Cedivodová Aneta BN 20,78 21,11 20,78
69.  Moravský Beroun Cíchová Aneta BR 20,80 23,18 20,80
70.  Radimovice Rozkovcová Anna LI 20,86 20,99 20,86
70.  Stařeč Trojanová Eliška TR 20,86 21,24 20,86
72.  Dolní Měcholupy Růžičková Milada AB 20,93 20,95 20,93
73.  Tísek Jedličková Lucie NJ 21,11 21,11 NP
74.  Úněšov Pešíková Veronika PS 21,13 21,15 21,13
75.  Tuhaň Fibichová Alena ME 21,21 24,56 21,21
76.  Všechlapy Škvorová Anna BN 21,25 21,25 29,59
76.  Vladislav Česneková Karolína TR 21,25 21,36 21,25
78.  Skalice Onderková Lucie FM 21,26 21,48 21,26
78.  Smržovka Tůmová Petra JN 21,26 21,26 28,45
80.  Tuhaň Dvořáková Lenka ME 21,34 21,79 21,34
81.  Poniklá Schovánková Lucie SM 21,39 21,39 21,39
81.  Bozkov Kafková Lucie SM 21,39 21,39 21,61
83.  Dobřejovice Faktorová Tereza PH 21,45 21,61 21,45
84.  Želčany Jermářová Alžběta PJ 21,47 21,76 21,47
85.  Hřibojedy Vodehnalová Lenka TU 21,48 21,48 NP
86.  Starý Lískovec Sport Jiříkovská Vanda BM 21,71 21,71 21,89
87.  Úněšov Krejčová Martina PS 21,79 NP 21,79
88.  Duchcov Erbenová Michaela TP 21,83 21,83 22,97
89.  Tísek Dohnalová Adéla NJ 21,84 21,84 27,38
90.  Tísek Kubesová Ludmila NJ 21,85 21,85 22,52
91.  Tísek Vajdová Kateřina NJ 22,07 22,07 25,27
92.  Poniklá Zevelová Michaela SM 22,09 22,09 22,98
93.  Starý Lískovec Sport Ryšavá Kristýna BM 22,10 NP 22,10
94.  Kvasejovice Hulanová Barbora BN 22,13 22,13 22,36
95.  - Elschner Claudia Taura - 22,27 22,70 22,27
96.  Dolní Bukovsko Pernicová Lívia CB 22,48 22,48 24,11
97.  Hřibojedy Jaklová Natálie TU 22,77 22,90 22,77
98.  Vidochov Martinková Aneta JC 23,00 24,36 23,00
99.  Obora Mirovská Vanda PS 23,07 24,19 23,07
100.  Starý Lískovec Sport Stará Klára BM 23,42 31,43 23,42
101.  Vladislav Havlenová Aneta TR 23,45 26,21 23,45
102.  - Hoffmannová Denisa Březová u Sokolova - 23,53 23,53 NP
103.  Frýdštejn Vavřichová Andrea JN 23,54 23,54 24,74
104.  - Pazgyerová Adéla Těrlicko-Hradiště - 23,75 28,75 23,75
105.  Smržovka Mejsnarová Miroslava JN 26,07 30,81 26,07
106.  Rudíkov Mejzlíková Blanka TR 26,36 26,36 NP
107.  - Kubienová Michaela Těrlicko-Hradiště - 26,47 26,47 31,53

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  HZS Ústeckého kraje Pěkný Jakub UL 16,11 16,11 NP
2.  HZS Královéhradeckého kraje Divoš Václav HK 16,13 16,47 16,13
3.  HZS Moravskoslezského kraje Krpec Pavel OV 16,23 16,73 16,23
4.  HZS Královéhradeckého kraje Zhříval Jan HK 16,28 16,62 16,28
5.  HZS Pardubického kraje Paulíček Jakub PA 16,40 16,40 NP
6.  HZS Moravskoslezského kraje Kunovský František OV 16,48 16,99 16,48
7.  HZS Královéhradeckého kraje Paulíček Stanislav HK 16,79 19,82 16,79
8.  HZS Plzeňského kraje Harasimovič Jindřich PM 17,03 17,16 17,03
9.  HZS podniku DEZA a.s. Korábečný Petr VS 17,25 26,06 17,25
10.  HZS Plzeňského kraje Hospr Tomáš PM 17,36 21,09 17,36
11.  HZS Pardubického kraje Flach Lukáš PA 17,40 19,37 17,40
12.  HZS Karlovarského kraje Žižka Patrik KV 17,43 17,85 17,43
12.  HZS Plzeňského kraje Gross Jakub PM 17,43 17,43 NP
14.  HZS podniku DEZA a.s. Fiurášek Lukáš VS 17,62 18,04 17,62
15.  - Gryč Martin HZS Karviná - 17,72 17,72 NP
16.  Kúty Pavelka Jakub SE 17,76 19,75 17,76
16.  HZS Ústeckého kraje Váňa Marek UL 17,76 26,45 17,76
16.  HZS Pardubického kraje Dušek Jakub PA 17,76 21,49 17,76
19.  HZS podniku DEZA a.s. Kuběna Jan VS 17,91 17,91 NP
19.  - Grygar Jan HZS Karviná - 17,91 17,91 NP
21.  HZS Libereckého kraje Jirouš Zdeněk LI 17,97 17,97 NP
22.  - Masný Aleš HZS Karviná - 18,04 NP 18,04
23.  HZS Pardubického kraje Kozel Josef PA 18,39 22,58 18,39
24.  HZS Plzeňského kraje Provazník Martin PM 18,51 19,77 18,51
25.  HZS Středočeského kraje Novotný Lukáš AB 18,66 18,66 18,83
26.  - Dal Marcel HZS Karviná - 18,67 19,84 18,67
27.  HZS Libereckého kraje Žilík Vojtěch LI 18,71 18,71 NP
28.  HZS podniku DEZA a.s. Arvai Miroslav VS 18,92 18,92 NP
29.  - Sikora David HZS Karviná - 19,12 21,36 19,12
30.  HZS Libereckého kraje Novotný Vladimír LI 20,17 20,17 21,47
31.  HZS Karlovarského kraje Pupák Petr KV 24,22 NP 24,22
32.  - Wanielista Adam Jelenia Gora - 27,60 NP 27,60
33.  - Kaminski Wojtek Jelenia Gora - NP NP NP
33.  HZS Libereckého kraje Masný Matěj LI NP NP NP
33.  - Kanikowski Mariusz Jelenia Gora - NP NP NP
33.  - Malec Michal Jelenia Gora - NP NP NP
33.  - Romanski Bartosz Jelenia Gora - NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
FSCR
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/14 Jablonec nad Nisou, HZS štafety, 100 m
-
2013/07/04 Jablonec, areál Střelnice, 1. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/04 Jablonec, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/04 Jablonec, Štafeta CTIF 2014, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/05 Jablonec, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/06 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR dorostu
-
2014/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2014/04/05 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2014/04/06 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek PROFI
-
2015/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
FSCR
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala
-
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profi
FSCR
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2016/03/19 Jablonec, Jablonecká Hala
-
2016/03/20 Jablonec, Halový pohár v běhu na 100 m překážek
-
2016/04/09 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 1.
FSCR
2016/04/10 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 2.
-
2017/03/11 Jablonec, Jablonecká Hala
FSCR
2017/03/12 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek
FSCR
2017/04/01 Jablonec, Jablonecká hala 2017
-
2017/04/02 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
-
2018/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2018/03/25 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2018/04/07 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2018/04/08 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
2019/03/23 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2019/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2019/04/06 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2019/04/07 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře