Jablonec 2018 - Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 24. 03. 2018 09:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Březová nad Svitavou Štinčík Tomáš SY 11,92 24,09 11,92
2.  Lhenice Loukota Petr TP 11,94 11,94 NP
3.  Písková Lhota Zradička Martin NB 12,22 12,22 13,79
4.  Skuteč Flégr Lukáš CR 12,30 12,60 12,30
5.  Písková Lhota Urban Vojtěch NB 12,47 12,94 12,47
6.  Dolní Bukovsko Dudlíček František CB 12,48 NP 12,48
7.  Oznice Holčák Martin VS 12,52 12,52 14,06
8.  Letňany Hospodka Vojtěch AB 12,55 15,91 12,55
8.  - Sibera Radek Křešice - 12,55 NP 12,55
10.  Raškovice Chovanec Michal FM 12,69 13,26 12,69
11.  Zádveřice Bělíček Petr ZL 12,73 12,87 12,73
12.  Třebovice Prokop Ondřej OV 12,79 NP 12,79
13.  - Mrózek Samuel Těrlicko-Hradiště - 12,93 12,93 17,20
14.  Hrdlořezy Špringl Matěj MB 12,95 13,73 12,95
15.  Markovice Kratochvíl Marek KH 13,14 13,14 15,79
16.  Písková Lhota Crkal Šimon NB 13,19 13,60 13,19
17.  Tvarožná Tinka Tomáš BO 13,26 13,26 14,67
18.  Horní Bělá Kupka Jiří PS 13,27 13,40 13,27
18.  Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal HK 13,27 13,27 17,14
18.  Střezimíř Knotek Tomáš BN 13,27 13,27 14,15
21.  - Škrobánek Daniel Těrlicko-Hradiště - 13,31 13,31 13,31
22.  Kly-Větrušice Andrée Dominik ME 13,37 16,09 13,37
23.  Dolní Měcholupy Popsimov Michal AB 13,40 13,68 13,40
24.  Vědomice Sazeček Zdeněk LT 13,43 NP 13,43
24.  Nižná Šuňava Dravecký Filip PP 13,43 13,43 13,70
26.  Střezimíř Eliáš Michal BN 13,50 13,96 13,50
27.  Střelské Hoštice Rejžek Roman ST 13,58 14,25 13,58
28.  Zádveřice Pastyřík Vojtěch ZL 13,71 NP 13,71
29.  Výčapy Javůrek Vítězslav TR 13,75 13,75 13,84
30.  Štěpánkovice Balarin Zdeněk OP 13,77 14,05 13,77
31.  Bystřice nad Úhlavou Šota Marek KT 13,83 13,83 NP
32.  Byšice Macháček Martin ME 13,85 14,31 13,85
33.  Hrdlořezy Bělský Tomáš MB 13,90 13,90 14,09
34.  Lužná Valenta Adam RA 13,92 13,99 13,92
35.  Karlinky Brázda Lukáš LI 13,98 14,43 13,98
35.  Morkovice Pospíšil Jan KM 13,98 13,98 15,40
37.  Starý Lískovec Sport Novák Zdeněk BM 14,03 14,03 17,19
38.  Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš HK 14,07 14,07 16,16
39.  Výčapy Svoboda Tomáš TR 14,08 14,08 14,19
40.  Staré Heřminovy Cárach Tomáš BR 14,12 14,12 14,16
41.  Třebovice Stolař Lukáš OV 14,13 NP 14,13
41.  Letňany Jiroušek Matěj AB 14,13 15,97 14,13
43.  Horní Bělá Pergl Lukáš PS 14,17 14,17 14,22
44.  Velenka Ševčík Vojtěch NB 14,18 14,51 14,18
45.  Bystřice nad Úhlavou Denk Jaroslav KT 14,20 14,20 NP
45.  Dub nad Moravou Kopeček Roman OL 14,20 14,34 14,20
47.  Rataje Svoboda Jan TA 14,23 26,30 14,23
48.  Skuteč Kábele Ondřej CR 14,26 NP 14,26
49.  Zličín Forejt Filip AB 14,27 14,27 14,87
50.  Kojetice Řehůřek Vojtěch TR 14,36 14,36 14,78
51.  - Bětuňák Tomáš Oznice - 14,43 16,61 14,43
52.  Morkovice Vymazal Vít KM 14,45 14,45 NP
53.  Malé Hoštice Pfleger Vít OP 14,46 14,46 14,92
54.  Byšice Hora Martin ME 14,48 24,93 14,48
55.  Doloplazy Šlosar Tomáš OL 14,53 15,61 14,53
56.  Střezimíř Talpa Šimon BN 14,54 16,13 14,54
57.  Lhenice Vlček Jan TP 14,58 14,89 14,58
58.  Bludov Jašek Ondřej SU 14,62 15,12 14,62
59.  Oznice Motalík Vojtěch VS 14,63 14,63 15,93
60.  Nižná Šuňava Marton Michal PP 14,70 15,49 14,70
61.  Jáchymov Plaček Kamil KV 14,71 NP 14,71
62.  Seč Hynek Marcel PJ 14,73 15,82 14,73
63.  Dolany Kulha Martin PT 14,80 14,80 16,03
64.  Byšice Vlček Radim ME 14,81 14,81 NP
65.  Střezimíř Torkel Jan BN 14,84 14,84 17,17
66.  Oznice Bětuňák Marek VS 14,86 14,86 15,00
67.  Frýdlant Razska Roman LI 14,90 15,14 14,90
68.  Štětí Čecho Vojtěch LT 14,91 14,95 14,91
69.  Velenka Hubáček Kryštof NB 14,93 14,93 23,80
70.  Všetaty Toman Vojtěch ME 14,95 14,95 NP
70.  - Pergner Petr Doloplazy - 14,95 15,00 14,95
72.  Lhotky Sport Sedlák Mikuláš ZR 15,01 15,01 16,41
72.  Dolní Měcholupy Voříšek Petr AB 15,01 16,17 15,01
74.  Výčapy Růžička Filip TR 15,08 16,04 15,08
75.  Čeperka Formánek Roman PA 15,12 15,12 NP
76.  Staré Heřminovy Mikšík Erik BR 15,22 NP 15,22
77.  Dřísy Schober Antonín ME 15,24 NP 15,24
78.  Byšice Pecháček Daniel ME 15,34 16,31 15,34
79.  Krouna Broulík Tomáš CR 15,49 15,49 20,84
80.  Trusovice Krabica Tomáš SY 15,52 16,04 15,52
81.  Zličín Berezněv Matěj AB 15,68 16,10 15,68
82.  Zličín Bittara Radovan AB 15,73 20,00 15,73
83.  Tuhaň Janeček Vojtěch ME 15,79 15,79 16,01
83.  Bludov Fabiánek Jakub SU 15,79 15,79 17,42
85.  Malé Hoštice Müller Jindřich OP 15,88 15,88 16,30
86.  Bludov Matějček David SU 15,92 16,19 15,92
87.  Choustníkovo Hradiště Medlík Petr TU 15,96 NP 15,96
88.  Mojžíř Urban Daniel UL 15,97 15,97 18,86
89.  Střezimíř Eliáš Lukáš BN 16,04 16,60 16,04
89.  Hostinné Šmíd Petr TU 16,04 18,67 16,04
91.  Dřísy Mališka Jakub ME 16,08 16,08 16,67
92.  Letňany Běhůnek Tomáš AB 16,27 16,27 17,90
93.  Písková Lhota Stýblo Jakub NB 16,28 16,28 18,00
94.  Tuhaň Kopecký Václav ME 16,30 28,74 16,30
94.  Seč Kučera Daniel PJ 16,30 16,30 16,57
96.  Chlumec nad Cidlinou I Šaroun Jakub HK 16,32 18,30 16,32
97.  Písnice Kulhánek Ondřej AB 16,35 46,97 16,35
97.  Milotice nad Bečvou Šuba Šimon PR 16,35 16,35 NP
99.  Krouna Janko Lukáš CR 16,38 16,77 16,38
100.  Písková Lhota Šteigl Jan NB 16,43 16,43 16,48
101.  Bludov Kubíček Vojtěch SU 16,47 17,13 16,47
101.  Kolovraty Heřmánek Jakub AB 16,47 NP 16,47
103.  - Soukup Ondřej Semily 1 - 16,54 16,93 16,54
104.  Písnice Schwarz Jakub AB 16,59 16,59 16,85
105.  Horní Bělá Nový David PS 16,61 16,61 20,58
106.  Křešice Hudec Jan LT 16,62 16,62 16,87
107.  Dolní Životice Polák Tomáš OP 16,66 16,66 16,76
108.  Štěpánkovice Tomíček Jan OP 16,70 17,65 16,70
109.  Český Dub I Meduna Václav LI 16,75 17,28 16,75
110.  Štěpánov Zelenka Ondřej OL 16,78 16,78 17,04
111.  Kolovraty Franc Pavel AB 16,82 NP 16,82
112.  Horní Bělá Nágr Pavel PS 16,88 20,44 16,88
113.  Mojžíř Kadlec Tomáš UL 16,91 18,62 16,91
114.  Dalešice Psotiak Max JN 16,94 16,94 NP
115.  Bratříkov Beneš Jakub JN 17,01 17,01 NP
116.  Chlumec nad Cidlinou I Holan Ondřej HK 17,07 NP 17,07
117.  Kostomlátky Král Matěj NB 17,09 17,09 NP
118.  Tuhaň Kužel Filip ME 17,11 18,14 17,11
119.  Český Dub I Švarc Jakub LI 17,20 17,50 17,20
120.  Tvarožná Tinka Jakub BO 17,25 17,25 18,07
120.  Písnice Dvořák Lukáš AB 17,25 17,25 17,61
122.  Bozkov Veselý Tomáš SM 17,32 17,32 17,78
123.  Hrobce Dolejší Václav LT 17,36 17,36 NP
123.  - Krayzel Vojtěch Kyjovice - 17,36 17,36 17,99
125.  Dolní Životice Volkmer Matyáš OP 17,42 17,42 17,91
125.  Střezimíř Králík Tomáš BN 17,42 17,42 18,20
127.  Kolovraty Vosáhlo Šimon AB 17,49 NP 17,49
128.  Třebovice Gelnar Matěj OV 17,53 17,53 21,02
129.  Nižná Šuňava Gazda Štefan PP 17,57 20,93 17,57
130.  Kolovraty Bartoš Lukáš AB 17,59 17,59 18,40
131.  Krouna Bělský Adam CR 17,63 18,42 17,63
132.  - Štěpánek Ladislav Hrdlořezy - 17,64 21,03 17,64
132.  Machnín, Liberec XXXIII Čiháček Dominik LI 17,64 18,21 17,64
134.  Byšice Krejčí František ME 17,69 17,69 17,87
134.  Štěpánkovice Balarin Radek OP 17,69 18,49 17,69
136.  Střezimíř Nováček Jan BN 17,75 18,25 17,75
137.  Krouna Švanda Ondřej CR 17,77 NP 17,77
138.  Velenka Štrynek Ondřej NB 17,79 17,79 21,51
139.  Nižná Šuňava Fridman Marek PP 17,86 17,86 NP
140.  Kvasejovice Mašek Jaroslav BN 17,96 18,18 17,96
141.  Písnice Koubek Jakub AB 18,01 NP 18,01
142.  Velenka Soukup Václav NB 18,04 18,04 NP
143.  Machnín, Liberec XXXIII Štork Jakub LI 18,19 21,11 18,19
143.  Lhotky Sport Bazala Jiří ZR 18,19 18,19 NP
145.  Krouna Janko Ondřej CR 18,21 NP 18,21
146.  Kvasejovice Částka Vojtěch BN 18,70 19,14 18,70
147.  Dobroslavice Durlák Daniel OP 18,75 NP 18,75
148.  Dalešice Drapák Daniel JN 18,86 18,86 19,97
149.  Tvarožná Moliš Ondřej BO 18,88 18,88 24,05
150.  Písnice Schwarz Jan AB 19,04 NP 19,04
151.  Křešice Sibera Jakub LT 19,07 20,71 19,07
152.  Choustníkovo Hradiště Medlík František TU 19,12 19,12 24,07
153.  Velenka Vrána Štěpán NB 19,21 21,51 19,21
154.  Čeperka Doležal Dominik PA 19,23 20,54 19,23
155.  Byšice Pikula Ondřej ME 19,24 21,32 19,24
156.  Kolovraty Souček Filip AB 19,25 19,25 24,56
157.  Čeperka Kudláček Jakub PA 19,44 NP 19,44
158.  Stráž pod Ralskem Horník Patrik CL 19,50 19,50 22,89
159.  Zličín Houžvička Lukáš AB 19,59 19,59 20,22
160.  Střezimíř Khalil Adam BN 19,89 20,45 19,89
161.  Tuhaň Klapka Matěj ME 19,92 19,92 22,08
162.  Kolovraty Vlastník Jan AB 20,03 NP 20,03
163.  Dalešice Jurík Jakub JN 20,26 21,63 20,26
164.  Dolní Měcholupy Kolář Josef AB 20,64 NP 20,64
165.  Lučany nad Nisou Janovič Tomáš JN 20,66 NP 20,66
166.  Chlumec nad Cidlinou I Nováček Petr HK 20,77 22,65 20,77
166.  Lučany nad Nisou Bouda Karel JN 20,77 27,18 20,77
168.  - Tománek Michal Tvarožná - 21,41 21,41 26,47
169.  Frýdlant Rajský Jan LI 21,58 21,58 NP
170.  Mojžíř Bystrý Richard UL 21,96 21,96 23,70
171.  Chlumec nad Cidlinou I Hampl Daniel HK 22,03 22,22 22,03
172.  Lučany nad Nisou Havel Richard JN 22,59 23,85 22,59
173.  Semily Mach Adam SM 23,51 23,51 NP
174.  Hrdlořezy Horyna Jakub MB 24,26 24,71 24,26
175.  Raškovice Švrček Jozef FM 25,08 NP 25,08
176.  Lhotky Sport Dobrovolný Jiří ZR 35,20 NP 35,20
177.  Semily Bém Stanislav SM NP NP NP
177.  Dalešice Kerhart Filip JN NP NP NP
177.  Uhlířské Janovice Trnka Vlastimil KH NP NP NP
177.  Býškovice Pirek Filip PR NP NP NP
177.  Býškovice Zdařil Jan PR NP NP NP
177.  Byšice Maňo Vojtěch ME NP NP NP
177.  Hrdlořezy Fait Jan MB NP NP NP
177.  Bratříkov Petrášek Matěj JN NP NP NP
177.  Dolní Bukovsko Dudlíček Štěpán CB NP NP NP
177.  Frýdlant Mráz Jan LI NP NP NP
177.  Chlumec nad Cidlinou I Válek Leoš HK NP NP NP
177.  Lučany nad Nisou Šruma Matěj JN NP NP NP
177.  Uhlířské Janovice Prchal Jiří KH NP NP NP
177.  Býškovice Mikšánek David PR NP NP NP
177.  Třebovice Honus Jaroslav OV NP NP NP

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nová Ves Krempaská Viktória OV 12,01 12,16 12,01
2.  - Kotulková Hana Hutisko-Solanec - 12,14 12,36 12,14
3.  Železná Ruda Mašková Kateřina KT 12,20 12,43 12,20
4.  Křešice Hudcová Klára LT 12,31 12,75 12,31
5.  Lhenice Kubíková Kateřina TP 12,63 12,89 12,63
6.  Písková Lhota Homolková Valentýna NB 12,66 12,81 12,66
7.  Tuhaň Veselá Natálie ME 12,72 NP 12,72
8.  Raškovice Chovancová Tereza FM 12,85 12,85 16,26
9.  Staré Heřminovy Žišková Ester BR 12,87 12,87 13,02
10.  Písková Lhota Němečková Eliška NB 12,92 NP 12,92
11.  Výčapy Drápelová Sára TR 13,00 13,51 13,00
12.  Semily Bucková Jaroslava SM 13,05 13,08 13,05
13.  Výčapy Bulová Nikola TR 13,12 13,12 14,00
14.  Nová Ves Lefnerová Karolína OV 13,15 14,78 13,15
14.  Střezimíř Brázdová Linda BN 13,15 28,28 13,15
16.  Horní Bělá Kaprová Sára PS 13,16 13,16 13,26
17.  Počátky Kadlecová Radka HB 13,17 13,89 13,17
17.  Hostinné Šmídová Monika TU 13,17 19,90 13,17
19.  Staré Heřminovy Krpcová Kristýna BR 13,18 16,70 13,18
20.  Raškovice Kasincová Karolína FM 13,20 13,20 NP
21.  Tuhaň Fabianová Klárka ME 13,29 13,29 13,87
22.  Kojetice Navrátilová Veronika TR 13,37 13,37 13,81
23.  Tuhaň Rychtaříková Michala ME 13,39 13,39 15,53
24.  Nová Ves Petrušková Michaela OV 13,43 13,43 NP
25.  Oznice Kociánová Klára VS 13,48 13,49 13,48
26.  Skryje Jedličková Marie ZR 13,49 13,49 23,19
27.  Staré Heřminovy Sobotíková Tereza BR 13,51 13,51 NP
27.  Křešice Hyšplerová Anna LT 13,51 13,51 20,12
27.  - Issiridirová Sofia Těrlicko-Hradiště - 13,51 13,51 15,54
30.  Kojetice Navrátilová Eliška TR 13,52 13,57 13,52
31.  Velenka Košnářová Ivana NB 13,55 14,59 13,55
31.  - Kalová Marie Těrlicko-Hradiště - 13,55 13,55 14,06
33.  Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna AB 13,57 13,57 13,96
34.  Nová Ves Ondráčková Julie OV 13,59 13,59 15,13
35.  Zádveřice Kučíková Mariana ZL 13,60 13,60 13,63
35.  Dolní Bukovsko Bartošová Daniela CB 13,60 13,60 14,53
37.  Nová Ves Marušinská Linda OV 13,61 13,85 13,61
38.  Tuhaň Vaculíková Johanka ME 13,62 13,68 13,62
39.  Oznice Skýpalová Karolína VS 13,64 13,87 13,64
40.  Bludov Čermáková Vendula SU 13,66 14,36 13,66
41.  Bludov Jílková Vendula SU 13,70 14,08 13,70
42.  Doloplazy Zbořilová Anna OL 13,71 13,94 13,71
42.  Nová Ves Strelová Kristína OV 13,71 13,78 13,71
44.  Dolní Měcholupy Kolářová Anna AB 13,74 13,74 20,34
44.  Střezimíř Nováková Eliška BN 13,74 13,90 13,74
46.  Bystřice nad Úhlavou Babková Iva KT 13,75 13,78 13,75
46.  Morkovice Podrazilová Natálie KM 13,75 18,08 13,75
48.  Starý Kolín Bížová Nela KO 13,79 13,79 14,62
49.  Malé Hoštice Pflegrová Hana OP 13,83 13,83 15,08
50.  Bystřice nad Úhlavou Babková Marcela KT 13,87 15,58 13,87
51.  Skuteč Brandová Michaela CR 13,89 13,89 13,91
52.  Písková Lhota Kovaříková Martina NB 13,94 13,94 14,62
53.  Staré Heřminovy Ledabylová Jana BR 14,00 14,00 NP
53.  Střelské Hoštice Štrynclová Nikola ST 14,00 NP 14,00
55.  Třebovice Králová Laura OV 14,03 14,97 14,03
55.  Zádveřice Žambochová Alžběta ZL 14,03 15,12 14,03
57.  Bystřice nad Úhlavou Kalná Štěpánka KT 14,05 14,05 15,57
58.  Nová Ves Hanková Klaudia OV 14,11 14,11 14,40
59.  Skuteč Jonášová Andrea CR 14,14 14,14 14,46
60.  Střelské Hoštice Pechlátová Michaela ST 14,18 NP 14,18
61.  Výčapy Svobodová Nikol TR 14,20 14,20 14,30
62.  Výčapy Dobešová Aneta TR 14,21 15,41 14,21
63.  Výčapy Stoklasová Nikola TR 14,24 14,24 14,81
64.  Morkovice Horáková Aneta KM 14,32 14,32 15,22
65.  Nová Ves Šustová Nikola OV 14,33 14,33 15,10
65.  - Rusnoková Gabriela Těrlicko-Hradiště - 14,33 15,23 14,33
67.  Dobroslavice Stavinohová Beáta OP 14,42 15,43 14,42
67.  Dolní Měcholupy Popsimovová Klára AB 14,42 15,32 14,42
69.  Tuhaň Šťastná Vendula ME 14,43 NP 14,43
70.  Bludov Ženčáková Lucie SU 14,44 20,98 14,44
71.  Skuteč Kadlecová Linda CR 14,48 21,86 14,48
72.  Frýdlant Nováková Nikola LI 14,51 14,51 15,39
73.  Malé Hoštice Wehowská Vendula OP 14,52 14,56 14,52
74.  Lužná Matušková Nela RA 14,57 14,75 14,57
75.  Trusovice Morkesová Tereza SY 14,58 19,78 14,58
76.  Rokytnice v Orlických horách Čtvrtlíková Libuše RK 14,63 16,53 14,63
77.  Trusovice Wildungová Michaela SY 14,64 15,74 14,64
78.  Komárovice Bendová Anna VS 14,68 NP 14,68
79.  Zádveřice Jurčová Eva ZL 14,69 17,73 14,69
80.  Raškovice Dolechová Michaela FM 14,74 14,74 15,06
80.  Skuteč Bubeníčková Denisa CR 14,74 16,26 14,74
80.  Dobroslavice Exnerová Eliana OP 14,74 14,74 NP
83.  Letňany Hospodková Anna AB 14,78 14,78 14,87
84.  Skryje Jankovičová Nikol ZR 14,79 15,03 14,79
85.  Řeporyje Šimáčková Aneta AB 14,84 NP 14,84
86.  Střezimíř Eliášová Lada BN 14,86 15,81 14,86
87.  Kosmonosy Dlouhá Lucie MB 14,89 16,22 14,89
87.  Lučany nad Nisou Langová Alžběta JN 14,89 16,75 14,89
89.  Rokytnice v Orlických horách Horáková Alice RK 14,92 14,92 NP
90.  Jezeřany-Maršovice Košíková Veronika ZN 14,93 14,93 14,94
91.  Skryje Součková Michala ZR 14,98 14,98 16,02
92.  Raškovice Nytrová Barbora FM 15,02 18,38 15,02
93.  Dobroslavice Fialová Tereza OP 15,06 15,06 17,93
94.  Nová Ves Bůžková Tereza OV 15,09 15,09 15,26
95.  Bludov Kulhajová Natálie SU 15,10 15,24 15,10
96.  - Hanzelková Karolína Těrlicko-Hradiště - 15,11 15,31 15,11
97.  Bozkov Kunceová Petra SM 15,23 15,23 NP
98.  Zličín Melicharová Eliška AB 15,24 16,17 15,24
98.  Oznice Rudolecká Hana VS 15,24 15,24 15,49
100.  Trusovice Spáčilová Pavlína SY 15,27 22,17 15,27
101.  Kosmonosy Halasová Erika MB 15,29 15,38 15,29
102.  Hrobce Malá Kateřina LT 15,31 15,31 15,84
103.  Morkovice Navrátilová Natálie KM 15,34 18,58 15,34
104.  Střelské Hoštice Pánková Adéla ST 15,40 15,40 15,96
105.  - Goluchová Lucie Těrlicko-Hradiště - 15,42 16,17 15,42
106.  Trusovice Spáčilová Michaela SY 15,44 15,73 15,44
107.  Byšice Korousová Nela ME 15,49 15,49 16,05
108.  Velenka Potměšilová Natálie NB 15,52 17,49 15,52
109.  Malé Hoštice Klingerová Sabina OP 15,53 16,84 15,53
110.  Lhenice Pauzová Štěpánka TP 15,56 15,65 15,56
111.  Nová Ves Mamulová Viktorie OV 15,69 15,69 16,66
112.  Bludov Holinková Tereza SU 15,73 15,73 15,93
113.  Bozkov Marková Anna SM 15,84 16,18 15,84
114.  Jáchymov Peteříková Pavla KV 15,87 15,87 18,66
114.  Český Dub I Olšanská Kristina LI 15,87 21,78 15,87
116.  Bludov Krystková Šárka SU 15,92 NP 15,92
117.  Lužná Roučová Eliška RA 15,93 17,00 15,93
118.  Čeperka Bubáková Natálie PA 15,99 17,92 15,99
119.  Lužná Lužná Elena RA 16,02 16,54 16,02
120.  Malé Hoštice Kravarová Veronika OP 16,04 16,04 NP
121.  Malé Hoštice Grygarčíková Adéla OP 16,08 16,78 16,08
122.  Řeporyje Podroužková Leontýna AB 16,15 16,53 16,15
122.  Chotěbuz Ciasnochová Nela KA 16,15 16,15 NP
124.  Starý Kolín Komůrková Nela KO 16,18 NP 16,18
125.  Dobroslavice Lazarová Eliška OP 16,23 16,23 18,43
126.  Dub nad Moravou Alfoldy Sára OL 16,31 16,31 18,07
127.  Skryje Kleknerová Eliška ZR 16,34 16,34 NP
128.  Všetaty Nebeská Marie ME 16,46 16,46 17,82
129.  - Koudelková Karolína mimo soutěž - 16,56 17,94 16,56
130.  Choustníkovo Hradiště Hillermannová Nela TU 16,62 16,62 NP
131.  Kyjovice Krčmářová Vanessa OP 16,63 16,90 16,63
131.  Jáchymov Brachová Sára KV 16,63 16,96 16,63
133.  Horní Růžodol, Liberec VII Svačinková Zuzana LI 16,76 16,76 17,00
134.  Raškovice Kotásková Bára FM 16,81 16,81 NP
135.  Křešice Kubizňáková Nikola LT 16,99 19,35 16,99
136.  Choustníkovo Hradiště Klímová Terezie TU 17,00 17,00 17,98
137.  Brumovice Krusberská Pavlína BV 17,02 17,12 17,02
138.  Dolany Keňová Svatava PT 17,05 17,31 17,05
139.  Byšice Maňová Apolena ME 17,13 17,54 17,13
140.  Hrobce Šašková Petra LT 17,26 17,26 25,93
141.  Byšice Chalupová Klára ME 17,32 17,74 17,32
142.  Lučany nad Nisou Langová Eliška JN 17,51 30,56 17,51
143.  Lužná Tothová Berenika RA 17,53 17,53 18,74
143.  Dolní Měcholupy Vojtová Klára AB 17,53 17,53 NP
145.  Všetaty Hadrbolcová Jana ME 17,56 19,94 17,56
146.  Raškovice Klementová Magdaléna FM 17,65 17,65 NP
147.  Horní Bělá Červená Kristýna PS 17,76 17,76 20,43
148.  Kolovraty Šachová Kateřina AB 17,78 17,78 17,98
149.  - Svobodová Hana Mělník Blata - 17,86 17,90 17,86
150.  Frýdlant Himmelová Dominika LI 18,02 18,02 NP
151.  Tvarožná Pejřilová Aneta BO 18,18 18,18 20,24
152.  Choustníkovo Hradiště Vtípilová Alice TU 18,19 18,47 18,19
153.  Rokytnice v Orlických horách Hanušová Klára RK 18,34 20,38 18,34
154.  Bratříkov Lukešová Kristýna JN 18,37 NP 18,37
155.  Jáchymov Svitáková Veronika KV 18,63 18,63 20,75
156.  Frýdlant Koktová Natálie LI 18,65 18,65 24,61
157.  Libiš Ryšlavá Natálie ME 18,73 NP 18,73
158.  Mojžíř Rulíková Barbora UL 18,79 NP 18,79
159.  Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína JN 18,96 19,83 18,96
160.  Machnín, Liberec XXXIII Vašinová Zuzana LI 19,09 20,45 19,09
161.  Dalešice Psotiaková Natali JN 19,11 25,18 19,11
162.  Machnín, Liberec XXXIII Hancová Nikola LI 19,18 19,18 26,46
163.  Bozkov Kunceová Bára SM 19,21 19,40 19,21
164.  Stráž pod Ralskem Kristlová Natálie CL 19,25 19,65 19,25
165.  Starý Kolín Tyšerová Natálie KO 19,26 NP 19,26
166.  - Novotná Klára Mělník Blata - 19,38 19,38 22,77
167.  Dolní Životice Pavelková Barbora OP 19,42 NP 19,42
168.  Střezimíř Novotná Hana BN 19,47 19,47 19,52
169.  Choustníkovo Hradiště Medlíková Anna TU 19,52 21,74 19,52
170.  Výčapy Stuchlíková Zuzana TR 19,54 19,54 20,14
171.  Dolní Životice Losertová Gabriela OP 19,61 23,94 19,61
172.  Starý Kolín Benešová Sabina KO 19,64 NP 19,64
173.  Skryje Součková Andrea ZR 19,78 19,78 NP
174.  Hrobce Jelínková Zuzana LT 19,97 21,94 19,97
175.  Bratříkov Daničková Daniela JN 20,11 20,95 20,11
175.  Choustníkovo Hradiště Vodičková Viktorie TU 20,11 20,11 20,54
177.  Hrdlořezy Kardošová Lucie MB 20,29 20,88 20,29
178.  Dub nad Moravou Zapletalová Valérie OL 20,60 20,60 NP
179.  Chlumec nad Cidlinou I Silvarová Tereza HK 20,93 20,93 NP
180.  Český Dub I Špátová Aneta LI 20,97 NP 20,97
181.  Frýdlant Kančiová Tereza LI 21,12 21,12 26,08
182.  Malé Hoštice Pflegrová Pavla OP 21,75 21,75 NP
183.  Hrobce Jelínková Eliška LT 22,36 29,91 22,36
184.  Bozkov Svačková Karolina SM 22,72 22,72 NP
185.  Bratříkov Šírková Anežka JN 25,70 25,70 NP
186.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Preislerová Josefína JN 26,99 26,99 NP
187.  Dalešice Smolíková Pavlína JN 27,48 27,48 NP
188.  Bludov Maturová Michaela SU 31,15 31,15 NP
189.  Tuhaň Hladíková Adéla ME 32,48 32,48 NP
190.  Bludov Hrabkovská Markéta SU 35,93 35,93 NP
191.  Bozkov Budná Viktorie SM NP NP NP
191.  Zličín Fraňková Kamila AB NP NP NP
191.  Roztoky u Jilemnice Jerjeová Simona SM NP NP NP
191.  Skuteč Zavoralová Karolína CR NP NP NP
191.  Radvanice Zubričanová Nikola PR NP NP NP
191.  Kostomlátky Mládenková Tereza NB NP NP NP
191.  Všetaty Trnková Soňa ME NP NP NP
191.  Desná II Kusá Kateřina JN NP NP NP
191.  Klapý Nagyová Blanka LT NP NP NP
191.  Uhlířské Janovice Beranová Tereza KH NP NP NP
191.  Kolovraty Stárková Štěpána AB NP NP NP
191.  Uhlířské Janovice Bílková Vendula KH NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
FSCR
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/14 Jablonec nad Nisou, HZS štafety, 100 m
-
2013/07/04 Jablonec, areál Střelnice, 1. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/04 Jablonec, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/04 Jablonec, Štafeta CTIF 2014, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/05 Jablonec, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/06 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR dorostu
-
2014/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2014/04/05 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2014/04/06 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek PROFI
-
2015/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
FSCR
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala
-
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profi
FSCR
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2016/03/19 Jablonec, Jablonecká Hala
-
2016/03/20 Jablonec, Halový pohár v běhu na 100 m překážek
-
2016/04/09 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 1.
FSCR
2016/04/10 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 2.
-
2017/03/11 Jablonec, Jablonecká Hala
FSCR
2017/03/12 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek
FSCR
2017/04/01 Jablonec, Jablonecká hala 2017
-
2017/04/02 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
-
2018/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2018/03/25 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2018/04/07 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2018/04/08 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře