Jankov 2014 - O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV - NOČNÍ SOUTĚŽ

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 06. 2014 20:00
Kontakt:   Pavel Hrubý
Telefon:  725062275
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB 17,65 17,65 16,93
2.  Zdislavice A BN 17,95 17,95 17,41
3.  Chotěmice TA 18,00 18,00 17,74
4.  Chářovice B BN 18,55 18,55 17,81
5.  Bukovany BN 18,61 18,23 18,61
6.  Načeradec A BN 19,35 19,35 18,95
7.  Louňovice pod Blaníkem BN 19,72 18,51 19,72
8.  Dalovy A BN 19,76 19,67 19,76
9.  Zhoř u Tábora TA 20,00 19,83 20,00
10.  Slapy TA 20,05 20,05 18,48
11.  Všechlapy BN 20,86 20,86 20,83
12.  Jankov BN 21,08 17,24 21,08
13.  Martinice BN 21,20 21,20 20,87
14.  Chářovice A BN 21,34 18,26 21,34
15.  Načeradec B BN 21,64 20,91 21,64
16.  Tomice A BN 21,72 20,26 21,72
17.  Křivsoudov BN 24,13 23,88 24,13
18.  Drahňovice BN 26,64 26,64 24,51
19.  Střezimíř BN 27,05 26,84 27,05
20.  Řepeč TA 27,84 26,49 27,84
21.  Miřetice BN 29,22 28,76 29,22
22.  Chválkov PE 31,06 23,81 31,06
23.  Malovice BN 31,95 31,90 31,95
24.  Záhoří A BN 37,31 19,67 37,31
25.  Odlochovice BN 37,90 37,90 36,15
26.  Přibyšice BN 38,60 38,60 38,08
27.  Tomice B BN 41,22 41,22 20,99
28.  Bohdalín PE NP NP NP
28.  Dalovy B BN NP NP NP
28.  Slapy B TA NP NP NP
28.  Sedmpány BN NP NP NP
28.  Dvorce TA NP NP NP
28.  Daměnice BN DSQ DSQ DSQ
28.  Radětice PB DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Daměnice A BN 18,64 18,64 18,09
2.  Daměnice B BN 19,01 18,66 19,01
3.  Malovice BN 20,45 19,72 20,45
4.  Louňovice pod Blaníkem A BN 20,74 19,04 20,74
5.  Zhoř u Tábora TA 21,85 20,87 21,85
6.  Jankov BN 22,98 19,30 22,98
7.  Radětice PB 23,10 23,10 20,21
8.  Louňovice pod Blaníkem B BN 23,34 23,34 20,12
9.  Střezimíř BN 23,79 23,79 20,62
10.  Všechlapy BN 25,24 25,24 19,71
11.  Dalovy BN 25,35 24,91 25,35
12.  Načeradec BN 36,96 21,04 36,96
13.  Martinice BN 37,05 20,04 37,05
14.  Tomice A BN 44,85 20,51 44,85
15.  Tomice B BN 62,23 19,67 62,23
16.  Dvorce TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chářovice ŠponaBN17,0217,1117,112018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jankov BN--17,252015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zdislavice ABN16,9317,3217,322016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bukovany BN--17,332015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jankov BN17,0717,3917,392012/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jankov BN17,3917,1817,392013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zdislavice BN17,4417,1717,442013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chářovice ŠponaBN16,7917,5117,512017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Drahňovice BN17,3917,5417,542019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Sloup PZ--17,542015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Tomice BN17,2017,5617,562018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jankov BN16,4617,5917,592018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chářovice ABN17,6217,6317,632013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,6516,9317,652014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Tomice BN17,4617,6817,682019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chářovice ŠponaBN16,6417,7017,702019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Žďár JH17,4017,7617,762012/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chářovice BBN--17,802015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Daměnice BN17,3617,8317,832019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chářovice BBN17,9417,1817,942019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Zdislavice ABN17,9517,4117,952014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chotěmice TA18,0017,7418,002014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Drahňovice BN18,0317,8218,032018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Zdislavice ABN--18,042015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Radětice PB18,1117,6318,112013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dalovy BN17,6918,1318,132017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chářovice ABN16,9018,1418,142016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Tomice BN18,1717,7318,172016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Jankov BN17,3818,2118,212016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Tomice BN17,8318,2318,232017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Bezděkov pod Třemšínem - Muži

17,65https://youtu.be/dj9VHFD4xec Honza Adamec

Chotěmice - Muži

18,00https://youtu.be/MKS6vDako-k Patrik Baláž

Chářovice - Muži

18,55https://youtu.be/xhF-Rc-am98 Milan Pádivý

Malovice - Ženy

20,45https://youtu.be/_0k2ofeo1e0 Karel Trefil

Chářovice - Muži

21,34https://youtu.be/lHYn3kboTKk Milan Pádivý

Malovice - Muži

31,95https://youtu.be/p7uH4v5ROdg Karel Trefil

Sedmpány - Muži

NPhttps://youtu.be/LU-KITliIMk Milan Pádivý
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a9924029

Kód: a9924029


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a9924342

Kód: a9924342



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Jankov, O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV
BNL
2012/07/06 Jankov, O pohár SDH Jankov
THL
2013/06/22 Jankov, O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV - NOČNÍ SOUTĚŽ
BNL
2014/06/07 Jankov, O POHÁR STAROSTY OBCE JANKOV - NOČNÍ SOUTĚŽ
BNL
2015/08/15 Jankov, O pohár starosty obce Jankov (noční soutěž)
BNL
2016/08/13 Jankov, O pohár starosty obce Jankov (noční soutěž)
BNL
2017/07/15 Jankov, 4. kolo BNL- noční soutěž
BNL
2018/09/01 Jankov, noční soutěž
BNL
2019/08/17 Jankov, 9. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře