Jeřmanice 2015 - Jeřmanická Alej

Liga: Podkozákovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 10. 2015 10:00
Kontakt:   Jan Kühnel
Telefon:  774935649
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: Jan Kühnel

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jablonec nad Jizerou SM 14,64 14,56 14,64
2.  Maršovice JN 15,34 15,34 14,52
3.  Veselá SM 15,38 15,38 14,74
4.  Tatobity Bity Sport SM 15,54 15,54 15,14
5.  Myštěves HK 15,62 15,05 15,62
6.  Malá Skála JN 15,64 15,63 15,64
7.  Košťálov SM 15,96 15,40 15,96
8.  Jílové u Držkova JN 16,11 14,62 16,11
9.  Obrubce MB 16,14 14,98 16,14
10.  Pěnčín JN 16,20 15,79 16,20
11.  Chyjice JC 16,57 16,10 16,57
12.  Velké Hamry JN 17,63 15,47 17,63
13.  Hradčany LI 18,08 17,83 18,08
14.  Ploužnice SM 18,80 16,43 18,80
15.  Březová LI 18,81 18,81 18,73
16.  Odolenovice JN 22,01 20,54 22,01
17.  Tatobity SM 22,48 22,05 22,48
18.  Jeřmanice ZHT LI NP 16,85 NP
18.  Jirkov JN NP 15,00 NP
18.  Kopidlno JC NP NP NP
18.  Podůlší JC NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krásná Ves MB 17,33 17,33 16,96
2.  Bratříkov JN 18,48 18,48 18,28
3.  Huť JN 19,23 19,23 19,05
4.  Košťálov SM 19,39 17,99 19,39
5.  Podmoklice SM 20,99 20,99 20,57
6.  Těpeře JN 21,89 21,89 18,58
7.  Jeřmanice LI 22,31 22,31 19,72
8.  Malá Skála Béčko JN 46,39 16,99 46,39
9.  Myštěves HK NP 17,13 NP
9.  Obrubce MB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2115,6215,622014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lestkov SM15,5916,0916,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM15,8416,2616,262014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ14,9516,3316,332014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Tatobity SM16,9915,9916,992014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jílové u Držkova JN17,3016,5817,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála JN17,3915,6217,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bukovina, Turnov SM17,2017,5717,572014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Příšovice LI17,8217,5617,822014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Ves u Bakova MB18,6518,9218,922014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janův Důl LI19,8919,9019,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Karlinky DorostLI29,7829,0129,782014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Záskalí LI21,5032,1232,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velké Hamry JN50,3550,9550,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Czech ( Česko ) Jindřichovice pod Smrkem-27,7024,85NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Březová LINP17,10NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jeřmanice LINP16,60NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Karlinky LINPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hradčany LINP15,76NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Roudný SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Maršovice JNNP15,69NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Benešov u Semil SM18,3118,5818,582014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Malá Skála A JN19,0817,9019,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Jeřmanice LI19,6919,2819,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Krásná Ves MB20,9319,7220,932014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Březová LI21,9020,6221,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Sloup PZ24,1223,8924,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Záskalí Bezáskovice LI24,9724,1724,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Jeřmanice Dorostenky LI26,3225,2626,322014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Karlinky LI36,1735,1436,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Malá Skála B JN19,2143,5543,552014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bulovka LI34,5131,98NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Sloup Dorostenky PZ26,41NPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Jezek  16 ** 0 01.10.2015 07:58


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Jezek  17 ** 22 01.10.2015 07:58

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Obrubce - Muži

16,14http://youtu.be/ujBsrB8V7_o Pepa Adam
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře