Jirkov 2020 - Jirkovská proudnice

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Tomáš Fichtner
Telefon:  774 356 017
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Frýdštejn JN 17,36 16,37 17,36
2.  Sychrov MB 17,65 17,61 17,65
3.  Dubenec TU 17,68 17,68 17,38
4.  Jirkov JN 17,86 17,19 17,86
5.  Dneboh MB 17,87 17,87 17,42
6.  Olešnice SM 18,04 18,04 17,68
7.  Tatobity SM 18,06 16,90 18,06
8.  Jirkov B JN 18,31 17,99 18,31
9.  Košťálov SM 18,44 18,22 18,44
10.  Krásná Ves MB 18,79 18,31 18,79
11.  Benešov u Semil SM 18,95 17,80 18,95
11.  Hradčany LI 18,95 18,95 18,78
13.  Karlinky LI 19,12 19,12 18,92
14.  Břehy MB 19,40 18,82 19,40
15.  Malá Skála JN 30,80 30,80 30,23
16.  Kamenice Dobšín MB NP NP NP
16.  Zlatá Olešnice JN NP NP NP
16.  Bechov MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ploukonice SM 17,52 16,73 17,52
2.  Sychrov MB 17,66 16,71 17,66
3.  Veselá SM 17,94 17,94 17,74
4.  Kosmonosy MB 18,20 17,09 18,20
5.  Malá Skála Béčko JN 18,56 18,56 18,37
6.  Zlatá Olešnice JN 18,64 17,17 18,64
7.  Břehy MB 19,05 17,18 19,05
8.  Katusice MB 19,06 19,06 18,20
9.  Jeřmanice LI 19,20 18,84 19,20
10.  Košťálov SM 19,38 19,38 16,02
11.  Bratříkov JN 19,47 18,58 19,47
12.  Krásná Ves MB 20,79 20,79 19,85
13.  Sychrov OLE MB 22,27 21,45 22,27
14.  Pěnčín JN 22,57 17,54 22,57
15.  Bechov MB NP NP NP
15.  Mříčná SM NP NP NP
15.  Benešov u Semil SM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jablonec nad Jizerou SM16,6516,3016,652016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chrášťany LT16,7317,0417,042016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pšánky HK16,9517,0917,092017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zlatá Olešnice JN16,5817,1317,132018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC16,8517,1617,162017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kosmonosy MB16,4917,1917,192017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kosmonosy MB17,2716,9717,272018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Obrubce MB17,0117,3117,312016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jablonec nad Jizerou SM17,0317,3117,312017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Frýdštejn JN16,3717,3617,362020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Obrubce MB16,7017,3717,372019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pšánky HK17,1217,4117,412016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Renmotor Jinolice JC--17,452013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kosmonosy MB17,4117,4917,492014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zlatá Olešnice JN17,4017,5117,512017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Sychrov MB17,5017,5217,522019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zlatá Olešnice JN17,5517,2817,552016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Malá Skála JN--17,552013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pšánky AHK--17,562013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Tatobity SM17,5916,9417,592018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Libuň JC17,0917,6017,602014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Renmotor Jinolice JC17,6317,1417,632014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Lestkov SM17,4117,6417,642014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Sychrov MB17,6117,6517,652020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dubenec TU17,6817,3817,682020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Sychrov MB17,1717,7917,792018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dneboh MB17,8517,2717,852017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jirkov JN17,1917,8617,862020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dneboh MB17,8717,4217,872020/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Malá Skála JN17,3217,8717,872019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Jirkov - Muži

17,86https://youtu.be/NDacC25AcZI Míra Berka

Jirkov - Muži

18,31https://youtu.be/H--5NIXM07E Míra Berka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/06 Jirkov, JN, Jirkovská proudnice
JL
2010/09/04 Jirkov, -, Jirkovská proudnice
JL
2013/09/21 Jirkov, požární hřiště, Jirkovská proudnice
JL
2014/09/20 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2015/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2016/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2017/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2020/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2020/11/06 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře