Košťálov 2021 - Košťálovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 19. 09. 2021 10:00
Kontakt:   Jana Houžvičková
Telefon:  732 566 239
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tatobity SM 16,91 16,55 16,91
2.  Dubenec TU 17,02 17,02 16,70
3.  Sychrov MB 17,25 17,25 17,03
4.  INDIVINDI NA 17,55 16,26 17,55
5.  Kamenice Dobšín MB 17,66 17,66 17,10
6.  Olešnice SM 17,74 17,72 17,74
7.  Obrubce MB 17,80 17,80 16,65
8.  Břehy MB 17,98 17,11 17,98
9.  Karlinky LI 18,00 17,79 18,00
10.  Jirkov A JN 18,13 18,13 17,22
11.  Březová LI 18,92 18,92 18,59
12.  Bechov MB 19,81 18,35 19,81
13.  Horní Měcholupy AB 21,25 21,25 18,40
14.  Krásná Ves MB 21,41 21,41 18,91
15.  Jirkov B JN 22,81 22,81 21,39
16.  Žehrov MB 26,61 26,61 18,94
17.  Dneboh MB 28,27 27,81 28,27
18.  Třebnouševes JC 31,48 31,34 31,48
19.  Frýdštejn JN NP NP NP
19.  Brada - Rybníček JC NP NP NP
19.  Jílové u Držkova JN NP NP 20,30
19.  Košťálov SM NP NP 19,39

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ploukonice SM 17,23 17,23 16,16
2.  Sychrov MB 17,41 17,38 17,41
3.  Bratříkov JN 18,03 18,03 18,01
4.  Košťálov SM 18,56 16,83 18,56
5.  Jeřmanice LI 20,20 18,51 20,20
6.  Bechov MB 20,83 20,83 20,34
7.  Břehy MB 21,16 21,16 19,94
8.  Olešnice SM 21,25 20,23 21,25
9.  Kosmonosy MB 21,58 21,31 21,58
10.  Pěnčín JN 23,47 16,72 23,47
11.  Benešov u Semil SM 23,67 23,67 21,54
12.  Krásná Ves MB 33,17 33,17 32,88
13.  Katusice MB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Ploukonice SM16,4115,7516,412022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Košťálov SM16,4616,0216,462016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Košťálov SM16,4616,9116,912019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Košťálov SM16,9316,6516,932017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Kosmonosy MB16,6617,1517,152019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bratříkov JN17,1916,9517,192017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Ploukonice SM17,2316,1617,232021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Katusice MB17,2517,1617,252018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Sychrov MB17,0017,2917,292020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Benešov u Semil SM17,3116,3917,312016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Malá Skála Béčko JN16,9017,4117,412019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Sychrov MB17,3817,4117,412021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Benešov u Semil SM17,2417,4317,432018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kosmonosy MB17,4017,4517,452020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Sychrov A MB17,2017,4617,462019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Pěnčín JN17,3717,4717,472022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Ploukonice SM17,4717,2417,472019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Libuň JC17,2417,5017,502017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Sychrov MB17,5117,2317,512017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Veselá SM17,5517,1217,552020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Ploukonice SM17,0817,5917,592020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Benešov u Semil SM16,5217,5917,592019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Libuň JC17,2217,6317,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Jablonec nad Jizerou SM17,7517,7317,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Jeřmanice LI16,6017,8717,872019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Bratříkov JN17,6917,8717,872016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Sychrov A MB17,9517,8817,952018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Veselá SM17,6018,0118,012019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Bratříkov JN18,0318,0118,032021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bratříkov JN17,5918,0718,072020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

INDIVINDI - Muži

17,55https://youtu.be/8llPprm9W9g Jakub Šmída
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/05/10 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/10/24 Košťálov - vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL 2020
PKL
2021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2022/05/07 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka - Košťálov
-
2022/05/08 Kundratice, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka - Kundratice
-
2022/08/14 Košťálov, 4.kolo PKL - Košťálov 2022
PKL
2022/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2023/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře