Košťálov 2018 - Košťálovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 16. 09. 2018 10:00
Kontakt:   Jana Houžvičková
Telefon:  +420 732 566 239
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pšánky HK 17,21 16,65 17,21
2.  Dneboh MB 17,26 17,17 17,26
3.  Tatobity SM 17,31 17,16 17,31
4.  Podůlší Béčko JC 17,58 17,58 17,38
5.  Malá Skála JN 17,88 17,37 17,88
6.  Jirkov JN 17,95 17,26 17,95
7.  Zlatá Olešnice JN 18,22 17,68 18,22
8.  Břehy MB 18,38 18,34 18,38
9.  Kosmonosy MB 19,05 16,99 19,05
10.  Olešnice SM 19,47 18,08 19,47
11.  Veselá MB 20,01 19,89 20,01
12.  Dobšín Kamenice MB 20,68 17,05 20,68
13.  Lučany nad Nisou JN 23,86 23,86 20,96
14.  Velké Hamry JN NP NP NP
14.  Krásná Ves MB NP NP NP
14.  Těpeře JN NP NP 20,43
14.  Obrubce MB NP NP NP
14.  Sychrov MB NP NP NP
14.  Jílové u Držkova JN NP 16,94 NP
14.  Košťálov SM NP 0,17 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Katusice MB 17,25 17,25 17,16
2.  Benešov u Semil SM 17,43 17,24 17,43
3.  Sychrov A MB 17,95 17,95 17,88
4.  Jeřmanice LI 18,15 18,15 17,02
5.  Košťálov SM 18,45 18,45 17,93
6.  Bratříkov JN 19,18 17,35 19,18
7.  Malá Skála Béčko JN 19,34 19,34 18,94
8.  Libuň JC 19,97 19,97 17,51
9.  Sychrov B MB 20,77 20,77 19,01
10.  Ploukonice SM 21,32 21,02 21,32
11.  Kosmonosy MB 21,53 21,40 21,53

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Košťálov SM16,4616,0216,462016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Košťálov SM16,9316,6516,932017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bratříkov JN17,1916,9517,192017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Katusice MB17,2517,1617,252018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Benešov u Semil SM17,3116,3917,312016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Benešov u Semil SM17,2417,4317,432018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Libuň JC17,2417,5017,502017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Sychrov MB17,5117,2317,512017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Libuň JC17,2217,6317,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Jablonec nad Jizerou SM17,7517,7317,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bratříkov JN17,6917,8717,872016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Sychrov A MB17,9517,8817,952018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Jeřmanice LI18,1517,0218,152018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Obrubce MB17,3718,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Košťálov SM18,4517,9318,452018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Jablonec nad Jizerou SM18,3019,0419,042017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Bratříkov JN17,3519,1819,182018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Veselá SM18,2419,2019,202017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Radimovice LI19,2819,3019,302016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Malá Skála Béčko JN19,3418,9419,342018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Sychrov M MB18,6319,3719,372017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Huť JN18,7219,5419,542016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Libuň JC19,9717,5119,972018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Malá Skála Béčko JN18,2620,0920,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Benešov u Semil SM17,7520,6820,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Sychrov MB20,4520,7420,742016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Sychrov B MB20,7719,0120,772018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Ploukonice SM21,0221,3221,322018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Kosmonosy MB21,4021,5321,532018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Smidary HK22,7219,6122,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 0 14.09.2018 10:03
 Michal Matějíček  16 ** 0 15.09.2018 09:49


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  17 ** 11 15.09.2018 09:49
 Radek Staněk  17 ** 5 14.09.2018 10:05

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře