Kožušany – Tážaly 2019 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SdhKozusanyTazaly/
Kdy: 06. 07. 2019 21:30
Kontakt:   Petr Zmeškal
Telefon:  776 195 472
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lukov ZL 15,67 15,37 15,67
2.  Leskovec nad Moravicí BR 15,82 15,71 15,82
3.  Ludéřov OL 15,91 15,91 15,09
4.  Kožušany OL 15,93 15,17 15,93
5.  Svésedlice OL 15,98 15,03 15,98
6.  Cholina OL 16,25 15,38 16,25
7.  Dolany OL 16,51 15,67 16,51
8.  Sobotín SU 16,58 14,93 16,58
9.  Čechy pod Kosířem PV 16,60 16,39 16,60
10.  Kosov SU 16,66 15,56 16,66
11.  Bezděčí u Trnávky SY 17,25 17,20 17,25
12.  Domamyslice Dvojka PV 17,51 15,10 17,51
13.  Otinoves PV 17,85 17,77 17,85
14.  Velká Bystřice OL 17,96 16,72 17,96
15.  Dub nad Moravou OL 18,11 17,99 18,11
16.  Chválkovice OL 18,20 16,36 18,20
17.  Pavlov-výběr SU 18,45 17,65 18,45
18.  Kokory PR 19,02 18,27 19,02
19.  Čelechovice na Hané PV 20,01 19,23 20,01
20.  Grygov OL 21,48 20,52 21,48
21.  Střelice OL 23,04 22,55 23,04
22.  Mladeč OL 25,06 19,53 25,06
23.  Olšany u Prostějova PV 25,78 18,39 25,78
24.  Břidličná BR 26,71 17,38 26,71
25.  Niva PV NP NP NP
25.  Vřesovice PV NP NP NP
25.  Krasice - Prostějov PV NP NP NP
25.  Bílovice PV NP NP NP
25.  Velký Týnec OL NP NP NP
25.  Měrotín OL NP NP NP
25.  Třeština SU NP NP NP
25.  Radíkov OL NP NP NP
25.  Štíty SU NP NP NP
25.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
25.  Janovice BR NP NP NP
25.  Nenakonice OL NP NP NP
25.  Stražisko PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kosov SU 19,55 18,70 19,55
2.  Soběsuky A PV 19,67 19,06 19,67
3.  Loučany OL 19,78 17,97 19,78
4.  Čechy pod Kosířem PV 19,88 17,43 19,88
5.  Kožušany OL 20,03 19,64 20,03
6.  Svésedlice OL 20,20 19,29 20,20
7.  Mladeč OL 20,23 20,20 20,23
8.  Cholina OL 20,44 19,19 20,44
9.  Blatec OL 20,91 19,77 20,91
10.  Maršíkov SU 21,19 19,29 21,19
11.  Bílovice B PV 21,42 17,80 21,42
12.  Lesnice SU 21,48 20,53 21,48
13.  Bezděčí u Trnávky SY 21,63 20,63 21,63
14.  Velký Týnec OL 22,41 20,55 22,41
15.  Vojnice OL 23,95 21,12 23,95
16.  Soběsuky B PV 27,27 26,54 27,27
17.  Velká Bystřice OL 32,56 31,57 32,56
18.  Droždín Chvádrož OL 36,18 27,21 36,18
19.  Dub nad Moravou OL 40,24 40,24 19,89
20.  Krasice - Prostějov PV NP NP NP
20.  Haňovice OL NP NP NP
20.  Náměšť na Hané OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kožušany OL14,3114,7314,732018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL14,7714,7914,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Čelechovice na Hané PV14,8514,7014,852018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Tošodry fire team NJ14,7114,9414,942021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Domamyslice PV14,4115,1115,112021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Měrotín OL14,9015,1615,162018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olšany u Prostějova PV15,2415,2315,242021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bílovice PV15,2914,2015,292017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Olešnice XOL15,3115,1615,312021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Domamyslice DvojkaPV15,1715,3915,392017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ratiboř VS15,5214,9715,522021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Cholina OL14,8715,5415,542017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Štíty SU15,5815,4715,582018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Náměšť na Hané OL15,4515,5915,592018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pavlov-výběr SU15,1615,6115,612021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lukov ZL15,3715,6715,672019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Střelice OL15,5815,6815,682018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dolany OL15,7215,1515,722021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Střelice OL15,7915,3715,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Leskovec nad Moravicí BR15,7115,8215,822019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sobíšky PR15,5315,8415,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Svésedlice OL15,6615,8715,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chválkovice OL15,8015,9015,902017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ludéřov OL15,9115,0915,912019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ludéřov OL15,9115,4515,912018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kožušany OL15,1715,9315,932019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kožušany OL15,3215,9715,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL15,0315,9815,982019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Myslejovice PV16,0115,4616,012018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chválkovice OL16,0615,7116,062018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nemile SU17,0616,8117,062018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Krasice - Prostějov PV17,4818,2818,282018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Cholina OL18,4218,4618,462018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Haňovice OL16,9218,5518,552021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Přáslavice OL18,5818,6118,612021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dolní Libina SU18,8117,9818,812021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Krasice - Prostějov PV18,8218,9718,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Svésedlice OL18,8619,3019,302017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Cholina OL17,2119,3219,322021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nenakonice OL19,4319,1219,432017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hlubočky OL19,4618,5219,462017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Maršíkov SU19,4818,3719,482018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Krasice - Prostějov PV17,9519,5019,502021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kosov SU18,7019,5519,552019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Soběsuky A PV19,0619,6719,672019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Loučany OL17,9719,7819,782019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nenakonice OL19,2519,8519,852021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Čechy pod Kosířem PV17,4319,8819,882019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nenakonice OL19,6719,9419,942018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Blatec OL19,1119,9419,942021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Kožušany OL19,6420,0320,032019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Cholina OL19,8920,1020,102017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Svésedlice OL19,2920,2020,202019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Mladeč OL20,2020,2320,232019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Svésedlice OL19,4920,2520,252018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Medlov OL20,2120,3320,332017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Cholina OL19,1920,4420,442019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Blatec OL20,4918,7020,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Maršíkov SU20,2620,6320,632017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Kožušany OL20,6720,5920,672018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/02 Kožušany ,,areál za tratí', noční soutěž na 2B
-
2017/07/01 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2018/07/07 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/04 Kožušany, areál ,,za tratí', VII. ročník noční pohárové soutěže na 2B
-
2020/07/04 ONL Kožušany – ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2021/07/03 Kožušany, ONL - noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře