Kožušany, Areál za tratí, 2022 - Pohárová soutěž SDH Kožušany-Tážaly

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SdhKozusanyTazaly
Kdy: 15. 10. 2022 11:00
Kontakt:   Petr Zmeškal
Telefon:  776195472
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Petr Zmeškal

Výsledky soutěže

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice PV14,3414,2814,342022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL14,5914,5314,592022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Kožušany OL14,3114,7314,732018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ludéřov OL14,7714,7914,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Čelechovice na Hané PV14,8514,7014,852018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Tošodry fire team NJ14,7114,9414,942021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice PV14,4115,1115,112021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Měrotín OL14,9015,1615,162018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrabišín SU14,9715,2315,232022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Olšany u Prostějova PV15,2415,2315,242021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice PV15,2914,2015,292017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Olešnice XOL15,3115,1615,312021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pavlov-výběr SU15,2615,3415,342022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Domamyslice DvojkaPV15,1715,3915,392017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ratiboř VS15,5214,9715,522021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Cholina OL14,8715,5415,542017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Plinkout OL15,5515,3115,552022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Štíty SU15,5815,4715,582018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Náměšť na Hané OL15,4515,5915,592018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pavlov-výběr SU15,1615,6115,612021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lukov ZL15,3715,6715,672019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Střelice OL15,5815,6815,682018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolany OL15,7215,1515,722021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vrchoslavice PV15,7815,3815,782022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Střelice OL15,7915,3715,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Leskovec nad Moravicí BR15,7115,8215,822019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sobíšky PR15,5315,8415,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL15,6615,8715,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chválkovice OL15,8015,9015,902017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ludéřov OL15,9115,4515,912018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nemile SU17,0616,8117,062018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Krasice - Prostějov PV17,4818,2818,282018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Cholina OL18,4218,4618,462018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Haňovice OL16,9218,5518,552021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Přáslavice OL18,5818,6118,612021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Soběsuky B PV18,7418,2018,742022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dolní Libina SU18,8117,9818,812021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Krasice - Prostějov PV18,8218,9718,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Světlá Hora BR18,8319,1819,182022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Svésedlice OL18,8619,3019,302017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Cholina OL17,2119,3219,322021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Nenakonice OL19,4319,1219,432017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Hlubočky OL19,4618,5219,462017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Maršíkov SU19,4818,3719,482018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Krasice - Prostějov PV17,9519,5019,502021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Kosov SU18,7019,5519,552019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Soběsuky A PV19,0619,6719,672019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Dub nad Moravou OL19,6819,5419,682022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Loučany OL17,9719,7819,782019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nenakonice OL19,2519,8519,852021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Čechy pod Kosířem PV17,4319,8819,882019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Velký Týnec OL19,7719,9019,902022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Šumvald OL19,9219,5019,922022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Blatec OL19,1119,9419,942021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nenakonice OL19,6719,9419,942018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Bílovice PV19,9819,9019,982022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Krasice - Prostějov (J)elita PV19,9919,8819,992022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Kožušany OL19,6420,0320,032019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Cholina OL19,8920,1020,102017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Svésedlice OL19,2920,2020,202019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/02 Kožušany ,,areál za tratí', noční soutěž na 2B
-
2017/07/01 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2018/07/07 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/04 Kožušany, areál ,,za tratí', VII. ročník noční pohárové soutěže na 2B
-
2020/07/04 ONL Kožušany – ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2021/07/03 Kožušany, ONL - noční soutěž 2B
ONL
2022/07/02 Kožušany, ONL - noční soutěž 2B
ONL
2022/07/02 Kožušany, ONL - noční soutěž 2B
-
2022/10/15 Kožušany, Areál za tratí,, Pohárová soutěž SDH Kožušany-Tážaly
-
Kdy Kde Liga


Komentáře