Krásná Ves 2017 - FNC Krásná Ves

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Kr%C3%A1sn%C3%A1-Ves-151478558234045/?fref=ts
Kdy: 15. 07. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Krásná Ves
Telefon: 
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Zadal: FNC

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krásná Ves MB 14,83 14,56 14,83
2.  Tatobity SM 14,87 14,87 14,71
3.  Chyjice JC 15,29 15,29 14,68
4.  Březová LI 15,72 15,50 15,72
5.  Sloup PZ 15,76 15,76 15,32
6.  Frýdštejn JN 15,90 15,90 15,88
7.  Hradčany LI 15,99 15,99 15,51
8.  Pěnčín JN 16,43 16,04 16,43
9.  Karlinky LI 16,63 16,63 15,91
10.  Janův Důl LI 16,77 16,53 16,77
11.  Jeřmanice LI 18,47 18,47 18,42
12.  Doubravička MB 18,59 17,97 18,59
13.  Jílové u Držkova JN 19,06 18,74 19,06
14.  Křížkový Újezdec PH 19,30 19,30 18,19
15.  Mělník Blata ME 20,72 17,39 20,72
16.  Záskalí LI 21,78 19,35 21,78
17.  Krásná Ves B MB 22,23 21,39 22,23
18.  Škodějov SM 24,24 23,95 24,24
19.  Želízy ME 29,88 29,88 26,41
20.  Velké Hamry JN 44,46 44,46 44,38
21.  Příchovice JN NP 26,90 NP
21.  Zeměchy LN NP NP NP
21.  Košťálov SM NP NP 15,02
21.  Tanvald Šumburk JN NP 16,87 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 17,76 17,76 17,30
2.  Zeměchy LN 17,82 17,55 17,82
3.  Jeřmanice LI 18,12 18,04 18,12
4.  Kosořice MB 25,01 24,92 25,01
5.  Raspenava LI 26,55 18,19 26,55
6.  Křížkový Újezdec PH 28,44 23,18 28,44
7.  Karlinky LI 31,63 31,53 31,63
8.  Mělník Blata ME 36,66 36,66 35,68
9.  Příchovice JN NP NP NP
9.  Krásná Ves MB NP 17,51 NP
9.  Zlatá Olešnice JN NP NP NP

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Janův Důl LI 20,83 20,72 20,83
2.  Chyjice JC 21,15 20,65 21,15
3.  Sloup PZ 21,72 21,72 21,70
4.  Křížkový Újezdec PH 22,15 22,15 20,29
5.  Karlinky LI 22,47 21,48 22,47
6.  Hradčany LI 22,87 21,41 22,87
7.  Příchovice JN 23,62 23,62 22,36
8.  Škodějov SM 23,98 21,62 23,98
9.  Doubravička MB 24,10 24,10 23,02
10.  Želízy ME 24,48 23,99 24,48
11.  Jeřmanice LI 27,40 23,21 27,40
12.  Velké Hamry JN 30,79 30,79 28,67
13.  Záskalí LI NP 26,21 NP
13.  Mělník Blata ME NP 28,53 NP

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Smržovka JN 23,27 23,27 22,45
2. Dalešice JN 23,49 23,49 22,97
3. Janov nad Nisou JN 23,64 23,64 22,65
4. Krásná Ves ženy MB 24,11 23,52 24,11
5. Roztoky u Semil SM 28,12 27,41 28,12
6. Křížkový Újezdec ženy PH 28,39 28,23 28,39
7. Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov B LI 29,55 29,55 25,08
8. Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov A LI 31,64 28,86 31,64
9. Březovice MB 38,23 38,23 38,13
10. Rychnov u Jablonce nad Nisou JN 41,22 41,22 38,55
11. Sukorady JC 44,75 44,75 39,76

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,2615,8216,262016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC16,1916,2716,272014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4716,5016,502014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kosmonosy MB15,9616,5116,512017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pšánky HK16,0416,5616,562017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Tatobity SM16,3816,7516,752017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jinolice RenmotorJC16,8316,3116,832017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jirkov JN16,6716,9216,922017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chrášťany LT15,9616,9416,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jinolice RenmotorJC--17,152013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Krásná Ves MB16,7817,2017,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kosmonosy MB17,0117,2217,222014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky AHK--17,252013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lestkov SM17,2417,3517,352014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zlatá Olešnice JN17,0617,3617,362017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bašnice JC17,3917,0617,392014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Obrubce MB17,6516,9717,652017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jablonec nad Jizerou SM17,3117,7817,782016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jirkov JN--17,822013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Podůlší JC17,8717,8117,872014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bašnice JC--17,932013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Podůlší BéčkoJC17,1817,9417,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Velichovky ANA--17,942013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Veselá SM17,9817,4517,982017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Libuň JC16,7618,0018,002014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dobšín - KameniceMB--18,012013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Sychrov MB17,4718,0518,052014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jablonec nad Jizerou SM--18,152013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Tatobity SM--18,172013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Libuň JC--18,242013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/05 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2008/05/10 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2010/05/16 Krásná Ves, -, Krásná Ves
JL
2013/05/05 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
-
2013/05/05 Krásná Ves, fotbalové hřiště, Krásnoveský pohár
JL
2013/07/06 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2014/05/03 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2014/07/05 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves
FNC
2017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2018/05/12 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře