Letohrad- Orlice 2017 - Orlický pohár

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 23. 07. 2017 09:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Pajer

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oponešice TR 16,39 16,39 16,29
2.  Jinolice Renmotor JC 16,46 16,08 16,46
3.  Prchalov NJ 16,49 16,49 16,39
4.  Plumlov PV 16,82 16,82 16,73
5.  Míchov BK 16,83 16,83 16,71
6.  Letohrad Jeleni UO 17,16 16,46 17,16
7.  Chrášťany LT 17,30 16,64 17,30
8.  Bystřec A UO 17,32 17,32 17,15
9.  Chrastavec SY 17,53 17,53 17,35
10.  Bystřec B UO 18,08 18,08 18,00
11.  Trnov RK 18,16 17,48 18,16
12.  Letohrad - Kunčice D UO 18,44 18,14 18,44
13.  Touchovice LN 18,54 18,54 17,84
14.  Zderaz A CR 18,61 17,91 18,61
15.  Malá Skála JN 18,92 18,92 18,00
16.  Moravany PA 18,93 18,93 18,56
17.  Čeperka PA 19,35 19,35 17,79
18.  Lanšperk UO 19,38 19,23 19,38
19.  Dubenec TU 19,90 18,39 19,90
20.  Velký Třebešov NA 19,91 17,18 19,91
21.  Myštěves HK 20,93 20,93 17,19
22.  Obrubce MB 21,03 20,33 21,03
23.  Letohrad - Kunčice B UO 21,60 20,17 21,60
24.  Olešná HB NP NP NP
24.  Letohrad - Orlice B UO NP 18,16 NP
24.  Rohovládova Bělá PA NP NP NP
24.  Košťálov SM NP NP NP
24.  Jeníkovice HK NP NP 25,04
24.  Pšánky HK NP NP NP
24.  Únětice PJ NP NP NP
24.  Stradouň UO NP NP NP
24.  Mladoňovice TR NP NP NP
24.  Bašnice JC NP NP NP
24.  Trnava TR NP NP NP
35.  Hrobice PA DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Myštěves HK 16,91 16,91 16,53
2.  Letohrad - Orlice UO 16,97 16,97 16,48
3.  Rokytno PA 17,08 16,28 17,08
4.  Radíkov PR 17,26 17,26 16,69
5.  Hrobice PA 18,33 18,33 17,23
6.  Chrášťany LT 18,48 18,48 15,82
7.  Letohrad - Červená UO 18,82 17,80 18,82
7.  Holice PA 18,82 18,64 18,82
9.  Nepomuky UO 19,02 19,02 16,83
10.  Letohrad - Kunčice B UO 19,44 18,53 19,44
11.  Touchovice LN 19,46 19,22 19,46
12.  Libuň JC 19,74 16,61 19,74
13.  Benešov u Semil SM 22,33 21,62 22,33
14.  Dolní Přím HK NP NP NP
14.  Trnov RK NP NP NP
14.  Dlouhá Ves RK NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Letohrad - Kunčice A UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nevcehle JI16,4316,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Myštěves HK16,4316,9216,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Letohrad - Orlice UO--17,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Letohrad - Orlice UO17,0117,9017,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře