Letohrad- Orlice 2017 - Orlický pohár

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 23. 07. 2017 09:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Pajer

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oponešice TR 16,39 16,39 16,29
2.  Renmotor Jinolice JC 16,46 16,08 16,46
3.  Prchalov NJ 16,49 16,49 16,39
4.  Plumlov PV 16,82 16,82 16,73
5.  Míchov BK 16,83 16,83 16,71
6.  Letohrad - Jeleni UO 17,16 16,46 17,16
7.  Chrášťany LT 17,30 16,64 17,30
8.  Bystřec A UO 17,32 17,32 17,15
9.  Chrastavec SY 17,53 17,53 17,35
10.  Bystřec B UO 18,08 18,08 18,00
11.  Trnov RK 18,16 17,48 18,16
12.  Letohrad - Kunčice D UO 18,44 18,14 18,44
13.  Touchovice LN 18,54 18,54 17,84
14.  Zderaz A CR 18,61 17,91 18,61
15.  Malá Skála JN 18,92 18,92 18,00
16.  Moravany PA 18,93 18,93 18,56
17.  Čeperka PA 19,35 19,35 17,79
18.  Lanšperk UO 19,38 19,23 19,38
19.  Dubenec TU 19,90 18,39 19,90
20.  Velký Třebešov NA 19,91 17,18 19,91
21.  Myštěves HK 20,93 20,93 17,19
22.  Obrubce MB 21,03 20,33 21,03
23.  Letohrad - Kunčice B UO 21,60 20,17 21,60
24.  Košťálov SM NP NP NP
24.  Jeníkovice HK NP NP 25,04
24.  Pšánky HK NP NP NP
24.  Stradouň UO NP NP NP
24.  Únětice 1911 PJ NP NP NP
24.  Mladoňovice TR NP NP NP
24.  Bašnice JC NP NP NP
24.  Trnava TR NP NP NP
24.  Olešná HB NP NP NP
24.  Letohrad - Orlice B UO NP 18,16 NP
24.  Rohovládova Bělá PA NP NP NP
35.  Hrobice PA DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Myštěves HK 16,91 16,91 16,53
2.  Letohrad - Orlice UO 16,97 16,97 16,48
3.  Rokytno PA 17,08 16,28 17,08
4.  Radíkov PR 17,26 17,26 16,69
5.  Hrobice PA 18,33 18,33 17,23
6.  Chrášťany LT 18,48 18,48 15,82
7.  Letohrad - Červená UO 18,82 17,80 18,82
7.  Holice PA 18,82 18,64 18,82
9.  Nepomuky UO 19,02 19,02 16,83
10.  Letohrad - Kunčice B UO 19,44 18,53 19,44
11.  Touchovice LN 19,46 19,22 19,46
12.  Libuň JC 19,74 16,61 19,74
13.  Benešov u Semil SM 22,33 21,62 22,33
14.  Dlouhá Ves RK NP NP NP
14.  Dolní Přím HK NP NP NP
14.  Trnov RK NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,4516,0216,022014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,3316,3016,332019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešná HB16,3416,1816,342019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olešná HB16,3416,1816,342019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Čikov TR16,2916,3616,362019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Čikov TR16,2916,3616,362019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stará Říše JI16,4116,2316,412017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice CUO16,4816,4216,422014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Lavičky ZR16,3816,4516,452017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4515,8016,452016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Stará Říše JI16,3516,4616,462016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Renmotor Jinolice JC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Renmotor Jinolice JC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Renmotor Jinolice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Renmotor Jinolice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bašnice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Prchalov NJ16,4916,3916,492017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Prchalov NJ16,4916,3916,492017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bašnice JC16,6216,3116,622019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bašnice JC16,6216,3116,622019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bohdalín PE16,6316,4016,632016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Olešná HB16,6716,3916,672016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře