Louky 2019 - Pohárová soutěž ZLPS

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 16. 06. 2019 13:00
Kontakt:   Petr Šerý
Telefon:  774 332 734
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vésky B UH 14,68 14,55 14,68
2.  Hradčovice UH 14,83 14,69 14,83
3.  Vrbětice ZL 14,86 14,86 14,74
4.  Velký Ořechov B ZL 14,88 14,88 14,47
5.  Vysoké Pole ZL 14,99 14,78 14,99
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Kněžpole UH 15,06 15,06 15,03
7.  Velký Ořechov C ZL 15,16 15,16 14,18
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Ratiboř VS 15,38 15,38 14,84
9.  Nedašov ZL 15,43 15,09 15,43
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Lidečko VS 15,50 15,22 15,50
11.  Křekov ZL 15,89 15,85 15,89
12.  Lukov ZL 16,04 15,42 16,04
13.  Nedašova Lhota ZL 16,10 16,10 15,20
14.  Bylnice ZL 16,22 16,14 16,22
15.  Mysločovice ZL 16,66 16,66 15,61
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Martinice KM 16,88 16,88 16,80
17.  Mirošov ZL 17,13 17,01 17,13
18.  Ublo ZL 17,37 17,37 16,47
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Brusné KM 17,44 17,14 17,44
20.  Záhlinice KM 18,40 18,40 16,94
21.  Hostišová ZL 18,66 18,59 18,66
22.  Mladcová ZL 21,76 21,76 15,26
23.  Tečovice ZL 22,06 22,06 21,81
24.  Nevšová ZL 22,77 22,77 22,76
25.  Nevšová B ZL 23,54 22,80 23,54
26. Výsledek se nepočítá do ligy  Chvalnov - Lísky KM 27,00 25,84 27,00
27.  Louky ZL 28,00 28,00 25,98
28.  Sazovice ZL 37,32 35,12 37,32
29.  Drnovice ZL NP NP NP
29.  Lhota ZL NP NP NP
29. Výsledek se nepočítá do ligy  Francova Lhota VS NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nedašova Lhota ZL 17,36 17,36 17,12
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Pravčice KM 17,36 17,36 17,16
3.  Holešov KM 17,46 16,82 17,46
4.  Bojkovice UH 17,67 17,67 17,46
5.  Bohuslavice u Zlína ZL 18,18 18,18 17,73
6.  Bílovice UH 18,96 18,96 17,07
7.  Drnovice ZL 19,97 19,34 19,97
8.  Vlachovice ZL 20,46 20,46 18,20
9.  Velký Ořechov ZL 20,79 20,79 20,55
10.  Tečovice ZL 21,50 21,50 21,33
11.  Popov ZL 29,57 29,37 29,57
12.  Racková ZL NP NP NP
12.  Vysoké Pole ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tečovice ZL 19,66 19,66 17,35
2.  - Napamal - 20,73 20,59 20,73
3.  Bratřejov ZL 21,89 21,89 21,09
4.  Nedašova Lhota ZL 24,32 24,32 22,54
5.  Pohořelice ZL 27,29 26,90 27,29
6.  Bílovice UH 28,52 16,93 28,52
7.  Martinice KM 38,87 38,87 38,03
8.  Míkovice UH NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčovice UH 15,77 15,77 15,69
2.  - Napamal - 16,86 16,67 16,86
3.  - Racteč - 17,96 16,78 17,96
4.  Lukov ZL 18,32 18,32 18,13
5.  Lechotice KM 19,20 19,11 19,20
6.  Nevšová ZL 21,90 21,90 20,49
7.  Býškovice PR 29,36 29,36 28,71
8.  Lipová ZL 30,17 30,01 30,17
9.  Nedašova Lhota ZL 42,24 42,24 41,58
10.  Žeranovice KM NP 18,26 NP
10.  Vrbka KM NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ublo ZL 18,81 18,81 18,25
2.  Louky ZL 23,76 20,03 23,76
3.  Sazovice ZL 40,46 40,46 40,19
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Ublo B ZL MS 20,65 21,39

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vésky BUH14,5514,6814,682019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Brumov BZL14,6314,7514,752020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vrbětice ZL14,7414,7814,782017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Velký Ořechov CZL14,8014,2514,802020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradčovice UH14,6914,8314,832019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ratiboř VS14,6814,8314,832020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vrbětice ZL14,8614,7414,862019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Velký Ořechov BZL14,8814,4714,882019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nevšová ZL14,7814,9614,962017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vysoké Pole ZL14,7814,9914,992019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kněžpole UH15,0615,0315,062019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladcová ZL14,3415,0615,062017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Francova Lhota VS15,1614,9115,162020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velký Ořechov CZL15,1614,1815,162019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mirošov ZL15,0715,2315,232017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hostětín UH15,2914,6815,292017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ratiboř VS15,3814,8415,382019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahnašovice KM15,4015,3015,402017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nedašov ZL15,0915,4315,432019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mladcová ZL15,4815,3615,482020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lidečko VS15,2215,5015,502019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Velký Ořechov CZL15,4115,5915,592017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  - Dulov-15,7015,6515,702020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hradčovice UH15,7214,8815,722020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mirošov ZL15,8415,6115,842020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vrchoslavice PV15,5415,8615,862017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  - Hoština -15,8814,9415,882020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Křekov ZL15,8515,8915,892019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kněžpole UH15,0015,9115,912020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lukov ZL15,4216,0416,042019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nedašova Lhota ZL17,3617,1217,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pravčice KM17,3617,1617,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Holešov KM16,8217,4617,462019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bojkovice UH17,6717,4617,672019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pohořelice ZL17,7417,0917,742020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bílovice UH17,8118,0118,012020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bojkovice UH18,1318,0918,132020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Nedašova Lhota ZL18,1517,9518,152020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bohuslavice u Zlína ZL18,1817,7318,182019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bratřejov ZL18,191,8118,192017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Vlachovice ZL18,5516,6518,552020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Vlachovice ZL18,4918,8518,852017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bílovice UH18,9617,0718,962019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Velký Ořechov ZL18,9618,5118,962020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Kaňovice ZL19,1218,2319,122017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Popov ZL19,3218,2019,322020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Holešov KM19,5019,0419,502017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Roštění KM18,1319,6619,662020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Bílovice UH19,2419,6619,662017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Racková ZL19,9618,6719,962017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Drnovice ZL19,3419,9719,972019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Míkovice UH19,5820,1820,182020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bohuslavice u Zlína ZL20,4417,4020,442020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Vlachovice ZL20,4618,2020,462019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Lhota ZL20,4619,8320,462020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Velký Ořechov ZL20,7920,5520,792019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Tečovice ZL19,1821,1521,152020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Sazovice ZL18,8721,4821,482017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Tečovice ZL21,5021,3321,502019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Ratiboř VS20,7521,5121,512020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hradčovice UH15,7715,6915,772019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. - -16,6716,8616,862019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. - -16,7817,9617,962019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Lukov ZL18,3218,1318,322019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Lechotice KM19,1119,2019,202019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nevšová ZL21,9020,4921,902019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Býškovice PR29,3628,7129,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Lipová ZL30,0130,1730,172019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nedašova Lhota ZL42,2441,5842,242019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Žeranovice KM18,26NPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Vrbka KMNPNPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Tečovice ZL19,6617,3519,662019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. - -20,5920,7320,732019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bratřejov ZL21,8921,0921,892019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nedašova Lhota ZL24,3222,5424,322019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pohořelice ZL26,9027,2927,292019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bílovice UH16,9328,5228,522019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Martinice KM38,8738,0338,872019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Míkovice UHNPNPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Vrbětice - Muži

14,86https://youtu.be/mDfZKW88kIs Bronislav Lysák
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Louky, Pohárovka muži 3B ženy 2B
-
2014/06/28 Louky, Pohárovka muži 3B ženy 2B
-
2017/06/18 Louky, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/06/17 Louky, O putovní pohár SDH Louky 2018
-
2019/06/16 Louky, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2020/08/16 Louky, Pohárová soutěž ZLPS, 2B
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře