LUDRA CUP Drahanovice 2017 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/
Kdy: 29. 07. 2017 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Hlavinka Tomáš
Telefon:  732 507 699
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ludéřov OL 15,02 15,02 14,63
2.  Olešnice OL 15,08 15,08 14,91
3.  Bílovice PV 15,54 15,54 14,69
4.  Dětkovice PV 15,71 15,25 15,71
5.  Stražisko PV 15,87 15,39 15,87
6.  Břidličná BR 16,63 16,63 16,54
7.  Pavlov-výběr SU 16,63 16,63 15,66
8.  Tršice OL 16,74 16,59 16,74
9.  Chválkovice OL 16,74 16,16 16,74
10.  Cholina OL 17,10 17,10 16,87
11.  Kožušany OL 17,39 17,39 16,57
12.  Dolany B OL 17,78 17,35 17,78
13.  Troubelice OL 17,94 17,94 17,87
14.  Dolany A OL 18,10 16,56 18,10
15.  Šumvald OL 18,29 18,27 18,29
16.  Podolí PR 18,75 18,72 18,75
17.  Droždín OL 18,93 18,93 18,52
18.  Střížov OL 19,30 18,76 19,30
19.  Benešov BK 19,62 19,62 19,43
20.  Krasice PV 20,07 18,90 20,07
21.  Střelice OL 22,29 21,61 22,29
22.  Dub nad Moravou OL 23,11 23,11 22,93
23.  Drahanovice OL 23,65 23,50 23,65
24.  Náměšť na Hané OL 27,25 27,25 27,01
25.  Svésedlice OL 28,07 28,07 27,31
26.  Laškov PV 31,68 31,68 31,62
27.  Čechy pod Kosířem PV 42,48 25,20 42,48
28.  Mladeč OL 47,76 47,76 47,40
29.  Těšetice OL 67,13 67,13 28,06
30.  Dolní Studénky SU NP NP NP
30.  Velký Týnec OL NP NP NP
30.  Měrotín OL NP NP NP
30.  Myslejovice TOP PV NP NP NP
30.  Myslejovice B PV NP 16,45 NP
30.  Domamyslice Dvojka PV NP NP 17,88

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín PV 18,74 17,91 18,74
2.  Nové Dvory OL 19,31 18,34 19,31
3.  Svésedlice OL 19,87 19,87 18,50
4.  Kožušany OL 20,63 20,20 20,63
5.  Krasice PV 20,68 19,82 20,68
6.  Náměšť na Hané OL 21,77 21,60 21,77
7.  Dětkovice PV 22,37 22,37 19,98
8.  Haňovice OL 22,96 21,02 22,96
9.  Olešnice OL 22,99 20,26 22,99
10.  Mladeč OL 23,65 22,54 23,65
11.  Újezd OL 40,27 40,27 39,98
12.  Trusovice OL 56,55 41,74 56,55
13.  Velký Týnec OL NP NP NP
13.  Cholina OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM14,4614,4414,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL14,4814,7014,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ludéřov OL15,0214,6315,022017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Čelechovice na Hané PV15,0714,9715,072018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešnice OL15,0814,9115,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ludéřov OL15,1814,6615,182018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nemile SU15,2215,0515,222018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Cholina OL15,4015,2015,402018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Janovice BR15,4614,9115,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ludéřov OL15,5215,4615,462017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice PV15,5414,6915,542017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Měrotín OL14,8915,6815,682017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dětkovice PV15,2515,7115,712017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Měrotín OL15,4515,7215,722018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Domamyslice dvojkaPV15,7415,3615,742018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolany OL15,7815,4615,782018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stražisko PV15,3915,8715,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ludéřov OL15,6015,9215,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Odrlice OL15,6716,0116,012017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Měrotín OL16,1915,3216,192018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Haňovice OL16,1616,2716,272016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drahanovice OL16,3815,6616,382018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chválkovice OL16,3916,3516,392018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Střížov OL15,9716,4916,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Myslejovice PV16,1216,5816,582018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chválkovice OL16,6216,2116,622016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Břidličná BR16,6316,5416,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pavlov-výběr SU16,6315,6616,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Tršice OL16,5916,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chválkovice OL16,1616,7416,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,6917,5717,692018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Špičky PR18,2018,1718,202018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Velký Týnec OL18,4918,4318,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pěnčín PV18,5518,3518,552017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pěnčín PV17,9118,7418,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Pěnčín PV18,7818,5618,782018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bílovice B PV18,6218,8418,842018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pěnčín PV18,8517,8518,852018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nemile SU18,2718,9018,902018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Krasice PV18,4018,9818,982017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velký Týnec OL18,9319,0619,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Velký Týnec OL19,0918,0819,092018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nové Dvory OL18,3419,3119,312017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Haňovice OL19,4219,0619,422018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Olešnice OL19,4618,5619,462018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Soběsuky B PV19,6019,5319,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Krasice PV18,0019,6419,642018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nové Dvory OL19,5619,7319,732018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Svésedlice OL19,8718,5019,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Olešnice OL20,0819,6620,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nenakonice OL20,4419,2620,442018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Maršíkov SU19,7020,4920,492018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Kožušany OL20,2020,6320,632017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Krasice PV19,8220,6820,682017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Blatec OL21,1420,6721,142017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Čechy pod Kosířem PV21,4320,7921,432018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Laškov PV21,7319,9821,732017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Náměšť na Hané OL21,6021,7721,772017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Soběsuky A PV21,9120,6621,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Pěnčín PV22,0420,0322,042016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře