Lukov 2014 - O putovní pohár starosty obce

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 08. 2014 13:00
Kontakt:   Tomáš Kulenda
Telefon:  776 148 428
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Martin Ondra

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 17,25 17,05 17,25
2.  Vésky UH 17,68 17,68 17,46
3.  Velký Ořechov B ZL 17,82 17,82 17,59
4.  Mladcová ZL 17,95 17,56 17,95
5.  Lukov ZL 18,07 18,07 17,81
6.  Vrbětice ZL 18,10 17,51 18,10
7.  Bratřejov ZL 18,13 18,13 17,61
8.  Veselá ZL 19,11 18,85 19,11
9.  Vésky B UH 19,51 17,72 19,51
10.  Velký Ořechov C ZL 20,72 20,72 18,45
11.  Neubuz ZL 21,49 19,55 21,49
12.  Sazovice ZL 22,13 20,10 22,13
13.  Svatobořice HO 22,81 22,81 18,78
14.  Martinice B KM 24,37 24,29 24,37
15.  Ludslavice KM 29,25 28,70 29,25
16.  Martinice KM 29,49 29,49 18,26
17.  Hradčovice UH NP 19,94 NP
18.  Louky ZL NP 19,38 NP
19.  Nedašov ZL NP NP 18,65
20.  Trnava ZL NP NP NP
21.  Štítná nad Vláří ZL NP 17,77 NP
22.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL NP 19,27 NP
23.  Míškovice KM NP NP NP
24.  Lhota ZL NP NP NP
25.  Poteč ZL NP 21,80 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 17,88 17,87 17,88
2.  Nedašova Lhota ZL 18,62 17,55 18,62
3.  Velký Ořechov ZL 19,83 19,83 18,99
4.  Bratřejov ZL 20,17 20,17 19,55
5.  Sazovice ZL 20,56 20,56 2,00
6.  Hřivínův Újezd ZL 20,60 20,60 20,23
7.  Prštné ZL 20,97 19,84 20,97
8.  Mysločovice ZL 21,11 21,11 20,96
9.  Lhota ZL 23,12 20,37 23,12
10.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 23,45 23,45 23,39
11.  Komárov ZL 24,94 24,94 23,10
12.  Trnava ZL 33,95 33,93 33,95

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Racková ZL 19,40 19,40 19,07
2.  Machová ZL 19,96 19,96 19,38
3.  Kaňovice ZL 21,33 21,33 20,28
4.  Lhota ZL 22,41 22,41 19,65
5.  Malenovice ZL 24,16 24,16 23,93

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zádveřice ZL 17,26 17,26 17,03
2.  Nová Dědina KM 17,62 17,00 17,62
3.  Sazovice ZL 18,73 17,77 18,73
4.  Míškovice KM NP 41,08 410,67
5.  Držková ZL NP 27,60 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,7214,5114,722017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Štítná nad Vláří ZL14,7614,7114,762017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Ořechov CZL14,8914,6414,892019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vysoké Pole ZL14,9714,8314,972018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zahnašovice KM15,0114,2215,012019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevšová ZL14,9115,1115,112017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Velký Ořechov BZL15,1815,1515,182016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vésky UH15,1715,2115,212017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zahnašovice KM15,2214,2015,222018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nevšová ZL15,2314,8115,232018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mirošov ZL15,2315,1015,232017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vrbětice ZL14,9215,2915,292018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vésky BUH15,0015,3015,302018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Mladcová ZL14,4915,3015,302016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vrbětice ZL14,8415,3515,352016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hrabůvka PR15,3515,0115,352019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nedašova Lhota ZL15,3615,3615,362017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Velký Ořechov CZL15,4715,4615,472017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vésky UH15,4915,1415,492016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrabůvka OV15,3615,5715,572018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kněžpole UH15,3315,6015,602019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vysoké Pole ZL15,6114,6615,612017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mladcová ZL15,5315,6415,642019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Štítná nad Vláří ZL15,1515,6815,682018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Velký Ořechov CZL15,7015,0015,702016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lukov ZL14,8415,7915,792016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Lukov ZL15,4815,8215,822017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hradčovice UH15,5915,8715,872017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Ratiboř VS15,9115,8615,912019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nevšová ZL15,9615,9215,962019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Rymice KM17,0516,8917,052015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zahnašovice KM16,8517,1517,152019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zahnašovice KM16,3817,1817,182015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pravčice B KM17,2217,1217,222017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM17,5117,8317,832017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Zahnašovice KM17,8717,8817,882014/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Drnovice ZL--18,042013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bratřejov ZL18,1717,8718,172016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Popov ZL18,1918,1618,192018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Velký Ořechov ZL18,2118,0618,212018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Radíkov PR18,4217,1618,422018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Nedašova Lhota ZL18,4817,3718,482017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Malenovice ZL18,5418,0918,542015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Hřivínův Újezd ZL--18,602013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nedašova Lhota ZL17,5518,6218,622014/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nedašova Lhota ZL18,6517,5718,652019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nedašova Lhota ZL18,7518,4918,752015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Vlachovice ZL17,5918,8218,822018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nedašova Lhota ZL18,8318,0918,832018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Pravčice KM17,3918,8518,852017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Slušovice ZL18,5918,8618,862015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Velký Ořechov ZL--18,892013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Vlachovice ZL18,7618,9518,952017/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hřivínův Újezd ZL19,0318,3019,032015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Popov ZL18,3919,0919,092019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Machová ZL18,7319,1619,162018/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Velký Ořechov ZL19,0619,2219,222016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Hřivínův Újezd ZL18,8919,3019,302016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Racková ZL18,8519,4719,472015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Velký Ořechov ZL18,7319,4819,482015/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  17 ** 20 02.08.2014 05:47
 Jan Zahradník  17 ** 20 31.07.2014 19:26
 Michal Matějíček  17 ** 17 01.08.2014 16:14
 Josef Navrátil  17 ** 10 02.08.2014 09:06
 Martin Ondra  17 ** 8 21.07.2014 21:01
 Petr Kropáč  17 ** 5 21.07.2014 10:40
 Daniel Štěpánek  17 ** 3 30.07.2014 16:04
 Petr Skřivánek  17 ** 0 02.08.2014 23:30
 Sabina Vitová  17 ** 0 02.08.2014 23:10


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Skřivánek  17 ** 18 02.08.2014 23:30
 Josef Navrátil  17 ** 18 02.08.2014 09:07
 Jan Zahradník  18 ** 13 31.07.2014 19:26
 Petr Kropáč  17 ** 0 21.07.2014 10:40
 Michal Matějíček  17 ** 0 01.08.2014 16:15
 Honza Adamec  18 ** 0 02.08.2014 05:47
 Martin Ondra  18 ** 0 21.07.2014 21:01
 Sabina Vitová  18 ** 0 22.07.2014 07:35
 Daniel Štěpánek  18 ** 0 30.07.2014 16:04

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velký Ořechov - Muži

17,82https://youtu.be/mKsqIlS65DE Petr Kropáč

Machová - Dorostenky

19,96https://youtu.be/Ef0kUFoTB88 Kateřina Brázdilová

Hřivínův Újezd - Ženy

20,60https://youtu.be/GdjDhvPt2JE Petr Kropáč

Hradčovice - Muži

NPhttps://youtu.be/PRt2oupQ3ds Tomáš Macek

Hřivínův Újezd - Muži

NPhttps://youtu.be/ZJD3XKsFCQo Petr Kropáč
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a10210324

Kód: a10210324



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/16 Lukov, ZL, O pohár starosty obce
ZLPS
2009/08/15 Lukov, ZL, O poutovní pohár starosty obce
ZLPS
2010/09/11 Lukov, ZL, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2012/08/05 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2013/08/04 Lukov, Lukov
ZLPS
2014/08/03 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2015/08/02 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2016/08/13 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2017/05/14 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2018/05/13 Lukov, O pohár starosty obce Lukov
ZLPS
2019/05/04 Lukov, O pohár starosty obce Lukov
ZLPS
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2020/05/23 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov
PHL
Kdy Kde Liga


Komentáře