Machová 2019 - O pohár SDH Machová

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 13. 07. 2019 13:00
Kontakt:   Kateřina Brázdilová
Telefon:  773 664 203
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velký Ořechov C ZL 16,82 16,58 16,82
2.  Vésky B UH 16,92 16,12 16,92
3.  Nevšová ZL 17,68 17,48 17,68
4.  Hradčovice UH 17,90 17,78 17,90
5.  Nedašova Lhota ZL 18,40 1,84 18,37
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Ludslavice KM 18,99 17,76 18,99
7.  Mladcová ZL 19,02 18,14 19,02
8.  Nevšová B ZL 19,13 18,28 19,13
9.  Vysoké Pole ZL 19,34 19,34 18,96
10.  Křekov ZL 20,41 20,41 18,21
11.  Mirošov ZL 20,95 20,52 20,95
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Martinice KM 21,79 21,79 18,35
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Brusné KM 22,71 20,44 22,71
14.  Hostišová ZL 24,86 24,86 20,30
15.  Machová ZL 25,21 21,09 25,21
16.  Sazovice ZL 25,97 20,59 25,97
17.  Záhlinice KM 30,46 19,57 30,46
18.  Lukov ZL 31,16 19,03 31,16
19.  Louky ZL 31,39 31,39 31,36
20.  Vrbětice ZL NP NP NP
20.  Mysločovice ZL NP NP NP
20.  Velký Ořechov B ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vlachovice ZL 17,20 17,20 17,02
2.  Bojkovice UH 17,68 17,53 17,68
3.  Velký Ořechov ZL 17,90 17,76 17,90
4.  Holešov KM 18,11 16,68 18,11
5.  Vysoké Pole ZL 18,40 18,13 18,40
6.  Bohuslavice u Zlína ZL 18,47 18,47 17,16
7.  Tečovice ZL 19,44 19,44 18,56
8.  Bílovice UH 29,46 29,46 28,84
9.  Popov ZL 38,00 38,00 24,93

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pohořelice ZL 20,88 20,45 20,88
2.  Tečovice ZL 21,59 20,47 21,59
3.  Machová ZL 21,65 21,35 21,65
4.  Martinice KM 21,69 21,69 20,77
5.  - NAPAMAL - 21,92 21,92 20,89
6.  Míkovice UH 27,38 26,67 27,38
7.  Bílovice UH 28,46 27,60 28,46
8.  Bratřejov ZL NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčovice UH 16,02 15,62 16,02
2.  - RACTEČ - 16,89 16,89 16,52
3.  - NAPAMAL - 17,83 17,14 17,83
4.  Žeranovice KM 20,21 20,21 19,41
5.  Lukov ZL 24,51 24,10 24,51
6.  Vrbka KM 24,81 24,81 24,47
7.  Lechotice KM 28,24 28,20 28,24
8.  Míkovice UH 31,56 31,56 29,44
9.  Nevšová ZL NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ublo ZL 19,01 18,94 19,01
2.  Louky ZL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM16,7817,1217,122018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Vlachovice ZL17,2017,0217,202019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bojkovice UH17,5317,6817,682019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Velký Ořechov ZL17,7617,9017,902019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Bojkovice UH17,5417,9117,912018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Popov ZL17,7418,0418,042018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Holešov KM16,6818,1118,112019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Vysoké Pole ZL18,1318,4018,402019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bohuslavice u Zlína ZL18,4717,1618,472019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bojkovice UH18,4918,6118,612020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bojkovice UH18,4918,6118,612020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Sazovice ZL18,1918,8018,802018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bílovice UH18,3819,0519,052018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Roštění KM18,3019,1019,102020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Roštění KM18,3019,1019,102020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bojkovice UH19,2617,9219,262017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Velký Ořechov ZL19,2918,7219,292018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Holešov KM19,3618,8919,362018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Tečovice ZL19,4418,5619,442019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Velký Ořechov ZL18,4719,5319,532020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Velký Ořechov ZL18,4719,5319,532020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Vlachovice ZL18,5619,6019,602020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Vlachovice ZL18,5619,6019,602020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Drnovice ZL17,4919,8319,832018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Machová ZL19,7220,0320,032018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Racková ZL20,2220,3720,372017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nětčice KM20,5120,1320,512020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Nětčice KM20,5120,1320,512020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Nedašova Lhota ZL18,6820,6520,652020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Nedašova Lhota ZL18,6820,6520,652020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Lukov ZL17,7917,6217,792020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Hradčovice UH17,5418,6218,622020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Mirošov ZL19,1218,1119,122020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Lechotice KM19,2818,9619,282020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Všemina ZL19,7919,9219,922020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Šarovy ZL21,2220,0721,222020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Sazovice ZL26,1722,7226,172020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Tečovice ZLNPNPNP2020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Lhota ZL22,6523,5123,512020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Machová ZL34,5527,8134,552020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Martinice KM45,8619,8745,862020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/07/22 Machová, O pohár SDH Machová
-
2018/07/14 Machová, O pohár SDH Machová
ZLPS
2019/07/13 Machová, O pohár SDH Machová
ZLPS
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Machová, Machová hřiště
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře