Machová 2023 - Pohárová soutěž

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 07. 2023 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mysločovice ZL 17,25 17,25 16,91
2.  Velká nad Veličkou HO 17,63 17,63 17,19
3.  Vrbětice ZL 17,71 17,71 17,55
4.  Mirošov B ZL 18,39 18,39 17,50
5.  Velký Ořechov ZL 18,47 17,57 18,47
6.  Hoštice KM 18,56 18,56 16,76
7.  Louky ZL 19,43 19,43 19,35
8.  Lukov ZL 19,62 19,62 18,81
9.  Mladcová ZL 19,81 19,81 18,76
10.  Chvalnov - Lísky KM 20,27 20,27 19,93
11.  Míkovice UH 20,49 18,78 20,49
12.  Sazovice ZL 20,64 20,64 20,48
13.  Kněžpole A UH 20,80 20,80 20,37
14.  Tečovice B ZL 20,87 20,87 17,81
15.  Trnava ZL 21,12 21,00 21,12
16.  Všemina ZL 21,79 20,61 21,79
17.  Lhota ZL 22,95 19,65 22,95
18.  Oldřichovice ZL 32,77 32,77 24,51
19.  Kněžpole B UH NP 32,51 NP
20.  Machová ZL NP NP NP
21.  Bratřejov ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bojkovice UH 17,34 17,12 17,34
2.  Vlachovice ZL 17,98 17,90 17,98
3.  Lhota ZL 19,76 18,81 19,76
4.  Roštění KM 20,04 18,35 20,04
5.  Bratřejov ZL 20,32 19,94 20,32
6.  Martinice KM 21,00 20,64 21,00
7.  Tečovice ZL 21,17 21,17 18,99
8.  Machová ZL 21,46 21,12 21,46
9.  Racková ZL 21,50 21,50 20,34
10.  Sazovice ZL 23,19 18,23 23,19
11.  Popov ZL 23,28 18,12 23,28
12.  Hradčovice UH 23,68 19,85 23,68
13.  Pohořelice ZL 25,74 25,74 25,71
14.  Míkovice UH 28,20 28,20 24,64
15.  Bílovice UH NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Machová ZL 20,80 20,40 20,80
2.  Lhota ZL 21,71 21,51 21,71
3.  Hostišová ZL 22,93 22,93 21,60
4.  Hradčovice UH 23,00 22,84 23,00
5.  Trnava ZL 29,96 27,84 29,96
6.  Racková ZL 31,27 19,00 31,27

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Želechovice nad Dřevnicí ZL 19,01 18,98 19,01
2.  Veselá ZL 19,95 19,95 17,92
3.  Šarovy ZL 21,30 21,30 21,17
4.  Pitín UH 22,57 21,43 22,57
5.  Mirošov ZL 38,77 38,73 38,77

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louky ZL 17,39 17,39 17,08
2.  Sazovice ZL 18,62 19,61 18,62
3.  Hostišová ZL 32,33 32,33 28,84
4.  Machová ZL NP NP NP
5.  Mladcová ZL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hradčovice UH17,0616,7017,062024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zahnašovice KM16,7817,1217,122018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Hradčovice UH16,6117,1417,142022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bílovice UH17,1816,8417,182021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Vlachovice ZL17,2017,0217,202019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bojkovice UH17,1217,3417,342023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Martinice KM17,3517,3617,362024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Popov ZL17,3117,5117,512024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hostětín UH17,5317,4517,532024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Roštění KM17,5316,9417,532024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bojkovice UH17,5317,6817,682019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Vlachovice ZL17,7317,4717,732024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Pohořelice ZL17,7616,9617,762024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Bojkovice UH17,1617,8317,832022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Martinice KM17,8417,7917,842022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Velký Ořechov ZL17,7617,9017,902019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Bojkovice UH17,5417,9117,912018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Holešov KM17,4417,9517,952021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Vlachovice ZL17,9017,9817,982023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Hrobice ZL17,6018,0318,032024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Popov ZL17,7418,0418,042018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Racková ZL17,2918,0918,092024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Holešov KM16,6818,1118,112019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Vysoké Pole ZL18,1318,4018,402019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Bohuslavice u Zlína ZL18,4717,1618,472019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Nedašova Lhota ZL18,5717,7718,572021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bojkovice UH18,4918,6118,612020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bojkovice UH18,4918,6118,612020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Velký Ořechov ZL17,6918,7018,702021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Vlachovice ZL18,7517,4918,752021/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hradčovice UH16,5516,2716,552022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pitín UH16,5916,3416,592024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Veselá ZL17,3717,2017,372024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Lipová ZL17,6917,5917,692024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Lukov ZL17,7917,6217,792020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Hradčovice UH17,5418,6218,622020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Želechovice nad Dřevnicí ZL18,9819,0119,012023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Mirošov ZL19,1218,1119,122020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Lechotice KM19,2818,9619,282020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Roštění KM19,4219,4719,472024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Popov ZL19,6819,3519,682024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Veselá ZL17,8419,7019,702022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Trnava ZL19,1519,8019,802024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Všemina ZL19,7919,9219,922020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Veselá ZL19,9517,9219,952023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Šarovy ZL21,2220,0721,222020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Šarovy ZL21,3021,1721,302023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Pitín UH21,4322,5722,572023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Březolupy UH22,7923,1223,122024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Všemina ZL25,0624,9925,062022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Sazovice ZL26,1722,7226,172020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Mirošov ZL26,1426,4226,422024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Mirošov ZL32,3732,2632,372022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Želechovice nad Dřevnicí ZL36,7437,9437,942024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Mirošov ZL38,7338,7738,772023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Žeranovice KM45,7247,1747,172024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Sazovice ZL17,0049,0649,062022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Záhlinice KM65,1332,9665,132024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Tečovice ZLNPNPNP2020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hradčovice UH19,9319,9219,932024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pohořelice ZL20,0920,0920,092022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Březolupy UH20,4518,5120,452024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Racková ZL19,9220,5620,562022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Machová ZL20,4020,8020,802023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Lhota ZL18,6421,0321,032024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Machová ZL20,7321,2021,202022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Lhota ZL21,5121,7121,712023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hostišová ZL22,4520,5722,452024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Hostišová ZL22,9321,6022,932023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hradčovice UH22,8423,0023,002023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Lhota ZL22,6523,5123,512020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Trnava ZL27,8429,9629,962023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Racková ZL19,0031,2731,272023/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Šarovy ZL31,5031,0131,502024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Machová ZL34,5527,8134,552020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nedašov ZL44,8745,0445,042024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Martinice KM45,8619,8745,862020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Pohořelice ZL48,9149,1349,132024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Trnava ZLNPNPNP2022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Trnava ZLNPNPNP2024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/07/22 Machová, O pohár SDH Machová
-
2018/07/14 Machová, O pohár SDH Machová
ZLPS
2019/07/13 Machová, O pohár SDH Machová
ZLPS
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Machová, Machová hřiště
ZLPS
2021/07/10 Machová, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
2022/07/09 Machová, Pohárová soutěž
ZLPS
2023/07/01 Machová, Pohárová soutěž
ZLPS
2024/06/29 Machová, O pohár SDH Machová
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře