Malá Bytča, areál DHZ 2014 - 3.kolo SMHL

Liga: Slovensko-moravská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 21. 06. 2014 12:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Bytča
Kraj: Žilinský
Zadal: stanostas


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ihrište PU 13,80 13,66 13,80
2.  Brumov "A" ZL 13,87 13,87 13,60
3.  Podhorie ZA 13,89 13,59 13,89
4.  Vrbětice ZL 13,94 13,94 13,64
4.  Stupné PB 13,94 13,94 12,93
6.  Malá Bytča BY 14,30 14,12 14,30
6.  Hliník nad Váhom BY 14,30 14,30 -
8.  Dohňany PU 14,34 14,34 13,82
9.  Trstené LM 14,39 14,21 14,39
10.  Vysoké Pole ZL 14,48 13,68 14,48
11.  Visolaje PU 14,58 14,58 14,31
12.  Poľný Kesov NR 14,68 13,96 14,68
13.  Krásno nad Kysucou CA 14,77 14,70 14,77
14.  Francova Lhota VS 14,84 14,84 13,99
15.  Rudinka KM 14,92 13,86 14,92
16.  Podlužany nad Bebravou BN 14,95 14,55 14,95
17.  Zbora "A" PU 15,01 14,11 15,01
18.  Lednické Rovne PU 15,04 14,16 15,04
19.  Pavlice TT 15,22 14,62 15,22
20.  Nedašova Lhota ZL 15,39 15,39 14,76
21.  Milochov PB 15,41 14,87 15,41
22.  Bánovce nad Bebravou Dolné Ozorovce BN 15,44 14,75 15,44
22.  Bobrovček LM 15,44 15,44 13,53
24.  Mikušovce pri Pruskom IL 15,53 15,53 13,67
25.  Streženice PU 15,65 15,33 15,65
26.  Brvnište PB 15,68 15,68 15,49
27.  Jablonové B BY 16,84 16,62 16,84
28.  Svinná TN 17,81 17,81 16,46
29.  Lidečko VS 18,59 15,53 18,59
30.  Pravotice BN 19,09 19,09 17,85
31.  Rakša TR 19,56 19,10 19,56
32.  Predmier BY 19,95 19,95 18,48
33.  Jablonové A BY 24,62 24,62 23,82
34.  Horná Breznica PU 26,75 17,31 26,75
35.  Makov CA NP NP NP
35.  Hrabové BY NP NP NP
35.  Voderady TT NP NP NP
35.  Nosice PU NP NP NP
35.  Setechov BY NP NP NP
35.  Ďurďové PB NP NP NP
35.  Štiavnik BY NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dežerice BN 16,37 16,06 16,37
2.  Setechov BY 17,65 17,65 17,43
3.  Malá Bytča BY 18,01 17,10 18,01
4.  Hliník nad Váhom BY 18,36 18,36 16,95
5.  Nosice PU 19,48 16,46 19,48
6.  Moškovec TR 20,11 17,49 20,11
7.  Nedašova Lhota ZL 21,49 21,49 17,33
8.  Ladce IL 27,12 22,19 27,12
9.  Lednické Rovne Horenická Hôrka PU 35,98 19,42 35,98
10.  Mikušovce pri Pruskom IL NP NP NP
10.  Brvnište PB NP NP NP
10.  Šišov BN NP NP NP
10.  Podvažie PB NP NP NP
10.  Bytčica ZA NP NP NP
10.  Ihrište PU NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Podhorie ZA--13,612015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bobrovček LM--13,812015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Stupné PB--13,912015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Rudinka KM--14,022015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bobrovček LM--14,162015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zbora PU--14,202015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Bytča BY--14,302015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lednické Rovne PU--14,352015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Francova Lhota VS--14,402015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vrbětice ZL--14,412015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Brumov ZL--14,412015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Stupné PB--14,422015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Brvnište PB--14,482015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lehota pod Vtáčnikom PD--14,542015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Visolaje PU--14,652015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lidečko VS--14,722015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Koš PD--14,882015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mirošov ZL--14,912015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Svinná TN--15,052015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pravotice BN--15,302015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Milochov PB--15,312015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lednické Rovne PU--15,342015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ihrište PU--15,412015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Setechov BY--15,522015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Svinná TN--15,522015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Brumov ZL--15,622015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krásno PE--15,642015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malá Bytča BY--15,652015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nosice PU--15,692015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Podlužany nad Bebravou BN--15,742015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Malá Bytča BY--17,432015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Ihrište PU--17,582015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Moškovec TR--17,592015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Malá Bytča BY--17,892015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Horenice PU--18,302015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Horenice PU--18,312015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Nosice PU--18,382015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Nedašova Lhota ZL--18,682015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nosice PU--18,762015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Blažovce TR--18,992015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Dežerice BN--19,082015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Brvnište PB--22,262015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dolná Breznica PU--22,952015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Hliník nad Váhom zabky BY--23,482015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Setechov BY--31,622015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Ochodnica KM--33,412015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Ladce IL--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nesluša KM--NP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Stupné - Muži

13,94https://youtu.be/pWxh-nOfABE Martin Buček
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Malá Bytča, Zahájenie SSHL, Nočná súťaž, OPEN AIR PARTY
-
2014/06/21 Malá Bytča, areál DHZ, 3.kolo SMHL
SMHL
2015/06/20 Malá Bytča, 3. kolo SMHL
SMHL
2015/06/20 Mala Bytča, umelá tráva, Nočná súťaž Mala Bytča
FSSK
Kdy Kde Liga


Komentáře