Malá Víska 2013 - Pouťový pohár

Liga: Pošumavská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 09. 2013 13:00
Kontakt:   Tauš Pavel
Telefon:  +420728181277
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké 4x savec

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hadrava KT 27,15 27,15 26,37
2.  Dehtín KT 29,04 27,56 29,04
3.  Střeziměř KT 32,13 29,26 32,13
4.  Malá Víska KT 33,24 33,24 29,88
5.  Zahorčice KT 33,44 33,44 32,73
6.  Tupadly KT 33,51 33,51 27,89
7.  Rozsedly KT 36,29 36,29 30,12
8.  Luby KT 40,56 38,96 40,56
9.  Štěpánovice KT 43,14 43,14 34,93
10.  Měčín KT 43,38 43,38 29,76
11.  Neznašovy KT 43,45 43,45 41,74
12.  Drslavice KT 44,27 44,27 44,02
13.  Vrhaveč A KT 48,64 48,64 45,47
14.  Vrhaveč B KT 55,70 55,70 38,68
15.  Bezděkov KT 57,13 57,13 40,87
16.  Nýrsko KT 57,60 53,94 57,60
17.  Petrovice KT 67,97 67,97 52,29

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké 4x savec

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hadrava KT 33,58 33,58 29,36
2.  Rozsedly KT 36,89 36,89 34,39
3.  Pačejov KT 37,67 37,41 37,67
4.  Nýrsko KT 49,75 49,75 46,76
5.  Drslavice KT 58,20 58,20 45,14
6.  Štěpánovice KT 65,68 54,47 65,68
7.  Malá Víska KT NP NP NP

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malechov KT 18,05 - -
2.  Štěpánovice KT 23,30 - -
3.  Bystřice nad Úhlavou A KT 24,34 - -
4.  Žihobce KT 25,39 - -
5.  Klenová KT 25,60 - -
6.  Dešenice KT 26,74 - -
7.  Vrhaveč KT 28,85 - -
8.  Luby KT 29,94 - -
9.  Malá Víska KT 31,05 - -
10.  Bystřice nad Úhlavou B KT 36,02 - -
11.  Běšiny KT 37,35 - -
12.  Rabí KT 38,52 - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 21,52 - -
2.  Dešenice KT 26,72 - -
3.  Klenová KT 30,10 - -
4.  Vrhaveč KT 33,81 - -
5.  Bezděkov KT 36,09 - -
6.  Luby KT 37,64 - -
7.  Hluboká DO 41,13 - -
8.  Běšiny KT 78,53 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Neznašovy KT23,6426,4226,422017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Rozsedly KT27,2227,0327,222017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Bystřice nad Úhlavou AKT27,8028,9328,932017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Nýrsko KT27,6231,6731,672017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Malá Víska KT32,3932,7432,742017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Malá Víska BKT32,7833,6633,662017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Křištín KT34,0634,5034,502017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Vrhaveč KT32,3534,5734,572017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Zahorčice KT34,6928,0534,692017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Tupadly KT35,6935,1935,692017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Drslavice KT39,9031,5739,902017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Hadrava KT48,3131,5948,312017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Bystřice nad Úhlavou BKT49,6350,6750,672017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hadrava KT29,6930,3930,392017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
2. Tupadly KT32,7532,7132,752017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
3. Rozsedly KT39,1941,3941,392017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
4. Neznašovy KT36,3242,2242,222017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
5. Dlažov KT35,4446,1446,142017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
6. Malá Víska KT45,9348,5548,552017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
7. Bystřice nad Úhlavou KT49,5333,4549,532017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
8. Drslavice KT41,3350,3350,332017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
9. Nýrsko KT57,3459,2059,202017/09/09 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Malechov - Starší žáci

18,05https://youtu.be/XTjdvvaUzF8 Honza Adamec

Bystřice nad Úhlavou - Mladší žáci

21,52https://youtu.be/tzkYtaSQiwM Honza Adamec

Štěpánovice - Starší žáci

23,30https://youtu.be/JNrCrGWzM0Q Honza Adamec

Žihobce - Starší žáci

25,39https://youtu.be/oyH28qsTzF4 Honza Adamec

Klenová - Starší žáci

25,60https://youtu.be/IKJqdocXjNk Honza Adamec

Dešenice - Starší žáci

26,74https://youtu.be/rTorkM9BszA Honza Adamec

Dehtín - Muži

29,04https://youtu.be/s300lLSdnrY Honza Adamec

Dehtín - Muži

29,04https://youtu.be/p18jNn3Xzvw Honza Adamec

Luby - Starší žáci

29,94https://youtu.be/QTM_4cyIe-0 Honza Adamec

Klenová - Mladší žáci

30,10https://youtu.be/cq1nib2pNsA Honza Adamec

Malá Víska - Starší žáci

31,05https://youtu.be/VaOt0F9UefU Honza Adamec

Střeziměř - Muži

32,13https://youtu.be/AZp93SoDJvs Honza Adamec

Střeziměř - Muži

32,13https://youtu.be/LfL3vKKuw4I Honza Adamec

Střeziměř - Muži

32,13https://youtu.be/wxgWe-fqJPs Honza Adamec

Malá Víska - Muži

33,24https://youtu.be/qzUYXSN7ybM Honza Adamec

Zahorčice - Muži

33,44https://youtu.be/UYkMRWcDn5Q Honza Adamec

Bystřice nad Úhlavou - Starší žáci

36,02https://youtu.be/R0bGMBvu6i0 Honza Adamec

Bezděkov - Mladší žáci

36,09https://youtu.be/SASBvXdsUq4 Honza Adamec

Rozsedly - Muži

36,29https://youtu.be/au92rVexFIc Honza Adamec

Běšiny - Starší žáci

37,35https://youtu.be/vGGlYHiTlRE Honza Adamec

Rabí - Starší žáci

38,52https://youtu.be/dNpPHJ_ctpY Honza Adamec

Luby - Muži

40,56https://youtu.be/gIWifvuob3g Honza Adamec

Štěpánovice - Muži

43,14https://youtu.be/R0pF5P4-0t8 Honza Adamec

Neznašovy - Muži

43,45https://youtu.be/X-1jd0U6RY4 Honza Adamec

Drslavice - Muži

44,27https://youtu.be/Fiflo9Kj0AA Honza Adamec

Vrhaveč - Muži

48,64https://youtu.be/zVH72g-Or9M Honza Adamec

Nýrsko - Ženy

49,75https://youtu.be/1zz-3lGwzK4 Honza Adamec

Štěpánovice - Ženy

65,68https://youtu.be/elyBX7G_r58 Honza Adamec

Běšiny - Mladší žáci

78,53https://youtu.be/46SAkUIYHJg Honza Adamec

Malá Víska - Ženy

NPhttps://youtu.be/0h3tqxjTjMk Honza Adamec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/yeFhpz7POuA

Kód: yeFhpz7POuA



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/09/09 Malá Víska, Poutový pohár
PHLKT
2001/09/08 Malá Víska, Poutový pohár
PHLKT
2002/06/08 Malá Víska, Vyřazovací soutěž muži
2002/09/07 Malá Víska, Poutový pohár
PHLKT
2003/09/06 Malá Víska, Poutový pohár
PHLKT
2004/09/04 Malá Víska, Poutový pohár
PHLKT
2005/09/04 Malá Víska (KT), O pohár - SDH Malá Víska
ZČHL
2005/09/10 Malá Víska (KT), Poutový pohár
PHLKT
2006/09/09 Malá Víska (KT), Poutový pohár
PHLKT
2007/09/08 Malá Víska (KT), Poutový pohár
PHLKT
2008/09/13 Malá Víska (KT), Poutový pohár
PHLKT
2009/09/12 Malá Víska (KT), Poutový pohár
PHLKT
2010/09/11 Malá Víska (KT), Poutový pohár
PHLKT
2011/09/10 Malá Víska, Poutový pohár
PHLKT
2012/09/08 Malá Víska, Pouťový pohár
PHLKT
2013/09/14 Malá Víska, Pouťový pohár
PHLKT
2014/09/13 Malá Víska, O pohár, muži, ženy a děti
PHLKT
2015/09/12 Malá Víska, O pohár, muži, ženy a děti
PHLKT
2016/09/10 Malá Víska, O pohár, muži, ženy a děti
PHLKT
2017/09/09 Malá Víska, O pohár, muži, ženy a děti
PHLKT
2018/09/08 Malá Víska, Pouťový pohár
PHLKT
2019/09/07 Malá Víska, Pouťový pohár
PHLKT
Kdy Kde Liga


Komentáře