Malovice 2020 - BNL Malovice

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 23. 08. 2020 10:30
Kontakt:   Jan Trefil
Telefon:  721100473
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Zadal: Benešovská Liga

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tomice BN 17,38 17,38 17,04
2.  Skrýchov u Malšic TA 17,80 17,80 17,50
3.  Chářovice Špona BN 17,88 16,71 17,88
4.  Daměnice BN 17,95 17,66 17,95
5.  Ctiboř BN 18,34 17,01 18,34
6.  - Křížkový Újezdec - 18,49 18,49 18,37
7.  Malovice BN 18,54 17,63 18,54
8.  Drahňovice BN 18,68 18,68 17,42
9.  Svaté Pole PB 18,69 18,05 18,69
10.  Načeradec BN 18,89 18,50 18,89
11.  - Horní Měcholupy - 19,06 19,06 18,47
12.  Nová Ves u Chýnova TA 19,08 18,68 19,08
13.  Dalovy BN 19,43 18,12 19,43
14.  Radošovice BN 19,91 18,82 19,91
15.  Makov TA 20,21 20,21 18,85
16.  Křivsoudov BN 20,46 19,31 20,46
17.  Odlochovice BN 21,24 18,56 21,24
18.  Šebířov TA 21,35 21,35 20,65
19.  Božejovice TA 21,84 21,84 18,42
20.  Chářovice B BN 22,47 20,75 22,47
21.  Čechtice BN 23,27 21,79 23,27
22.  Moraveč TA 25,07 25,07 20,63
23.  Chmelná BN NP 23,17 NP
23.  Zdislavice BN NP NP NP
23.  Rybova Lhota TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malovice BN 17,16 17,16 16,66
2.  Zdislavice BN 17,66 17,48 17,66
3.  - Martomice - 17,79 17,79 16,98
4.  Střezimíř BN 17,85 17,78 17,85
5.  Daměnice BN 17,97 17,97 17,95
6.  Radošovice BN 18,14 18,14 18,12
7.  Chlum BN 18,15 17,91 18,15
8.  Ratměřice BN 18,61 18,61 18,27
9.  Šebířov TA 18,85 18,11 18,85
10.  Chářovice BN 20,73 20,73 18,38
11.  - A Křížkový Újezdec - 25,52 25,52 24,31
12.  Dalovy BN NP NP NP
12.  Čechtice BN NP 26,32 26,76
12.  - B Křížkový Újezdec - NP 35,73 35,10

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Louňovice pod Blaníkem B BN16,7216,7516,752016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. - Dalovy --18,3517,042018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Makov TA16,9617,1117,112019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Malovice BN17,1616,6617,162020/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zdislavice BN17,2216,8217,222017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Louňovice pod Blaníkem B BN--17,462015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zdislavice BN17,4817,6617,662020/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Jankov BN17,6417,6617,662014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. - Martomice -17,7916,9817,792020/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Malovice BN17,8417,5217,842019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. - Martomice -16,9417,8417,842019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Střezimíř BN17,7817,8517,852020/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Daměnice BN17,9317,4517,932016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Daměnice BN17,9617,9617,962019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Daměnice BN17,9717,9517,972020/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Daměnice B BN18,0418,0518,052014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Malovice BN17,5718,0818,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. - Chlum --18,4718,102018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Načeradec BN18,1217,6318,122017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Radošovice BN18,1418,1218,142020/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Chlum BN17,9118,1518,152020/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Všechlapy BN--18,212015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Martinice BN--18,292015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Zdislavice BN17,7718,3118,312016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Všechlapy BN18,3517,9618,352014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Daměnice BN18,4717,4118,472017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Dvorce TA--18,522015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Louňovice pod Blaníkem A BN18,5218,4218,522014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Daměnice A BN--18,572013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Ratměřice BN18,6118,2718,612020/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/03 Malovice, 5. kolo BNL
BNL
2014/08/02 Malovice, O pohár
BNL
2015/07/25 Malovice, O pohár
BNL
2016/07/30 Malovice, O pohár
BNL
2017/07/29 Malovice, 5. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/07/28 Malovice, 5. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2019/07/27 Malovice, 7. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/23 Malovice, BNL Malovice
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře