Nalžovice 2016 - O pohár

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 16. 07. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kalenice ST 16,94 16,65 16,94
2.  Sloup PZ 17,34 17,28 17,34
3.  Obrubce MB 17,55 17,55 16,92
4.  Chářovice B BN 17,58 17,53 17,58
5.  Dalovy BN 17,71 17,19 17,71
6.  Líchovy Panthers PB 17,84 17,80 17,84
7.  Chářovice A BN 18,05 16,77 18,05
8.  Jankov BN 18,20 16,92 18,20
9.  Makov TA 18,34 18,34 18,11
10.  Načeradec A BN 18,41 18,03 18,41
11.  Malovice BN 18,43 17,91 18,43
12.  Chmelná BN 18,51 - -
13.  Nalžovice PB 18,65 18,34 18,65
14.  Bukovany BN 18,78 18,41 18,78
15.  Radíč PB 19,02 19,02 18,26
16.  Přibyšice BN 19,46 18,60 19,46
17.  Křivsoudov A BN 19,57 19,04 19,57
18.  Křížkový Újezdec PH 19,64 18,58 19,64
19.  Tomice BN 19,66 19,66 18,81
20.  Zahořany PZ 20,17 19,48 20,17
21.  Sedlčany PB 20,22 19,22 20,22
22.  Daměnice BN 20,38 20,38 17,13
23.  Radošovice BN 21,01 20,19 21,01
24.  Střezimíř BN 21,38 21,08 21,38
25.  Bezděkov pod Třemšínem PB 21,43 21,43 21,17
26.  Březnice PB 21,66 21,66 20,62
27.  Vranovice Peklo PB 21,86 21,86 21,51
28.  Nalžovice B PB 21,95 21,95 21,79
29.  Zdislavice A BN 21,99 - -
30.  Odlochovice BN 38,26 38,26 18,55
31.  Drahňovice BN 44,90 44,63 44,90
32.  Louňovice pod Blaníkem BN NP NP NP
32.  Starosedlský Hrádek PB NP NP NP
32.  Sestrouň PB NP NP NP
32.  Všechlapy BN NP NP NP
32.  Zdislavice B BN NP - -
32.  Ctiboř BN NP NP NP
32.  Načeradec B BN NP NP NP
32.  Jesenice PB NP NP NP
32.  Netvořice BN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louňovice pod Blaníkem B BN 17,28 17,25 17,28
2.  Sloup PZ 17,76 17,08 17,76
3.  Martinice BN 18,40 - -
4.  Dalovy BN 18,58 18,58 18,40
5.  Všechlapy BN 19,01 19,01 18,66
6.  Makov TA 20,41 18,93 20,41
7.  Načeradec BN 20,50 20,50 17,78
8.  Zdislavice BN 20,62 - -
9.  Malovice BN 20,63 20,63 20,48
10.  Zahořany PZ 20,68 20,68 17,32
11.  Petrovice PB 21,13 21,13 18,78
12.  Tomice BN 21,66 20,44 21,66
13.  Kňovice (PS12) PB 27,72 27,08 27,72
14.  Daměnice BN 35,57 35,57 35,44
15.  Střezimíř BN 55,96 55,43 55,96
16.  Hořetice (PS12) BN 57,64 57,64 28,15
17.  Louňovice pod Blaníkem A BN NP NP NP
17.  Líchovy PB NP NP NP
17.  Křížkový Újezdec PH NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kalenice ST16,6516,9416,942016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Sloup PZ17,2817,3417,342016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Obrubce MB17,5516,9217,552016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chářovice BBN17,5317,5817,582016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dalovy BN17,1917,7117,712016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Líchovy PanthersPB17,8017,8417,842016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chářovice ABN16,7718,0518,052016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jankov BN16,9218,2018,202016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Makov TA18,3418,1118,342016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Načeradec ABN18,0318,4118,412016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Malovice BN17,9118,4318,432016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Chmelná BN--18,512016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Nalžovice PB18,3418,6518,652016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bukovany BN18,4118,7818,782016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radíč PB19,0218,2619,022016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Přibyšice BN18,6019,4619,462016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Křivsoudov ABN19,0419,5719,572016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Křížkový Újezdec PH18,5819,6419,642016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Tomice BN19,6618,8119,662016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Zahořany PZ19,4820,1720,172016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Sedlčany PB19,2220,2220,222016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Daměnice BN20,3817,1320,382016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Radošovice BN20,1921,0121,012016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Střezimíř BN21,0821,3821,382016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bezděkov pod Třemšínem PB21,4321,1721,432016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Březnice PB21,6620,6221,662016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Vranovice PekloPB21,8621,5121,862016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nalžovice BPB21,9521,7921,952016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zdislavice ABN--21,992016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Odlochovice BN38,2618,5538,262016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Obrubce - Muži

17,55https://youtu.be/v6YwP2xp544 Pepa Adam
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/09 Kňovice, hřiště, Pohár ČHJ Nalžovice
BL
2014/08/03 Nalžovice, Pohár ČHJ Nalžovice
BL
2015/08/29 Nalžovice, Pohár ČHJ Nalžovice
BL
2016/07/16 Nalžovice, O pohár
BNL
2016/07/17 Park Nalžovice, O Pohár ČHJ Nalžovice
BL
2017/07/15 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice
BL
2018/09/01 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice
BL
2019/08/03 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice
BL
Kdy Kde Liga


Komentáře