Nedašov 2019 - Pohárová soutěž

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 09. 2019 10:30
Kontakt:   Václav Vaňek
Telefon:  606 727 074
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Zbora PU 14,47 14,17 14,47
2.  Vrbětice ZL 14,64 14,64 14,63
3.  Velký Ořechov C ZL 14,82 14,81 14,82
4.  Mirošov ZL 15,19 15,19 14,53
5.  Brumov B ZL 15,25 15,25 14,50
6.  Mladcová ZL 15,38 14,66 15,38
7.  Křekov ZL 15,41 15,41 15,22
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Dulov IL 15,47 15,47 15,38
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Podhradní Lhota KM 15,57 15,57 15,11
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Lidečko VS 15,60 15,60 14,89
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Vrbka KM 15,74 15,74 15,57
12.  Hradčovice UH 15,76 15,76 15,24
13.  Nevšová ZL 15,82 15,82 15,17
14.  Velký Ořechov B ZL 15,87 15,87 15,67
15.  Vésky B UH 15,90 15,60 15,90
16.  Bratřejov ZL 16,29 16,29 16,29
17.  Louky ZL 16,91 16,69 16,91
18.  Nedašov ZL 16,93 16,93 16,26
19.  Záhlinice KM 17,00 17,00 16,90
20.  Nevšová B ZL 17,14 15,36 17,14
21.  Nedašova Lhota ZL 17,30 16,92 17,30
22.  Tečovice ZL 18,37 18,37 17,36
23. Výsledek se nepočítá do ligy  Ratiboř VS 18,51 18,51 15,57
24. Výsledek se nepočítá do ligy  Brusné KM 19,34 19,34 18,61
25.  Hostišová ZL 20,21 18,81 20,21
26.  Poteč ZL 20,22 20,22 19,86
27.  Kvašov PU 26,94 26,94 20,19
28.  Vysoké Pole ZL NP 19,47 NP
28.  Tichov ZL NP NP NP
28. Výsledek se nepočítá do ligy  Hošťálková VS NP NP NP
28.  Bylnice ZL NP NP NP

Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
33.  Štítná nad Vláří ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Kvašov PU 17,39 17,39 17,17
2.  Nedašova Lhota ZL 17,47 16,92 17,47
3.  Bojkovice UH 17,90 17,35 17,90
4.  Bohuslavice u Zlína ZL 18,51 18,51 17,56
5.  Velký Ořechov ZL 18,70 18,70 17,97
6.  Bílovice UH 18,75 18,64 18,75
7.  Vlachovice ZL 18,90 18,90 16,97
8.  Holešov KM 19,56 19,42 19,56
9.  Tečovice ZL 20,50 20,50 18,18
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Dulov IL 24,33 24,33 22,56
11.  Popov ZL 25,52 25,52 18,25

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice UH 18,70 18,50 18,70
2.  Pohořelice ZL 20,06 19,07 20,06
3.  Bratřejov ZL 20,84 19,15 20,84
4.  Nedašova Lhota ZL 23,24 22,23 23,24
5.  Martinice KM 31,20 31,20 20,78
6.  Míkovice UH 34,02 32,67 34,02
7.  Tečovice ZL 46,87 46,87 46,80
8.  - Napamal - NP 22,89 NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčovice UH 15,02 15,02 14,94
2.  Nevšová ZL 16,62 16,04 16,62
3.  - Racteč - 17,21 17,21 16,59
4.  Lukov ZL 18,25 17,07 18,25
5.  Lechotice KM 19,41 19,41 18,76
6.  Vrbka KM 20,18 20,18 17,12
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Zbora PU 20,64 20,64 17,23
8.  Nedašova Lhota ZL 22,77 22,30 22,77
9.  Žeranovice KM 25,01 19,82 25,01
10.  Míkovice UH 27,89 27,89 27,36
11.  - Napamal - 34,84 34,84 34,45
12.  Brusné KM NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louky ZL 16,49 16,49 16,19
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Pozděchov VS 16,51 16,36 16,51
3.  Nedašov ZL 16,56 16,56 15,96
4.  Křekov ZL 19,18 19,18 18,52
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Dubková PU 19,27 18,03 19,27
6.  Bylnice ZL 20,06 20,06 19,35
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Kvašov PU 20,49 20,10 20,49
8.  Ublo ZL 25,02 23,89 25,02
9.  Velký Ořechov ZL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrbětice ZL14,3114,1714,312016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Podhorie ZA14,0914,3814,382013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zbora APU14,4313,7414,432013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zbora PU14,1714,4714,472019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mladcová ZL14,3614,5314,532016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladcová ZL14,2614,6014,602017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mirošov ZL14,6214,4414,622016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vrbětice ZL14,6414,6314,642019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vésky BUH14,6614,3514,662016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ďurďové PB14,7014,3314,702014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Brumov BZL14,1214,7214,722015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Podhorie ZA14,6914,7514,752014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vrbětice ZL14,7814,2314,782014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velký Ořechov BZL14,7014,8214,822018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Ořechov CZL14,8114,8214,822019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dohňany PU14,6814,8514,852013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lidečko VS14,9014,4714,902013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ďurďové PB14,9214,5014,922013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Velký Ořechov CZL14,7114,9614,962016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zbora PU14,8615,0115,012017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zbora BPU14,7315,0215,022015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vysoké Pole ZL14,7115,0415,042016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mladcová ZL14,4715,0915,092014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vrbětice ZL14,5815,1215,122017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Poriadie MY15,0015,1215,122014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vysoké Pole ZL15,1414,9115,142017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nevšová ZL15,1514,5215,152017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mirošov ZL15,1914,5315,192019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vrbětice ZL14,7315,2015,202013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nevšová ZL14,9815,2215,222018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nedašova Lhota ZL17,2517,2917,292014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nedašova Lhota ZL17,3716,8817,372016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Kvašov PU17,3917,1717,392019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zahnašovice KM17,2217,4217,422015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Nedašova Lhota ZL16,9217,4717,472019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dežerice BN17,3417,4717,472014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Slušovice ZL17,7517,1717,752016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Ladce IL17,8117,8917,892013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bojkovice UH17,3517,9017,902019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vlachovice ZL17,8617,9017,902017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velký Ořechov ZL17,8318,0218,022018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Malá Bytča BY17,2918,0518,052014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dulov IL17,9718,1318,132018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nedašova Lhota ZL17,3918,1818,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Velký Ořechov ZL17,8018,2718,272016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bratřejov ZL17,7318,2818,282017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Mikušovce pri Pruskom IL18,4317,3518,432014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Dežerice BN18,0818,4318,432016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Prštné ZL18,4317,7718,432013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Kvašov PU18,4817,9318,482018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Kaňovice ZL18,4818,5118,512016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bohuslavice u Zlína ZL18,5117,5618,512019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL18,5918,5218,592014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Malenovice ZL18,6118,2518,612015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nosice PU18,6717,6518,672013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Velký Ořechov ZL18,7017,9718,702019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bílovice UH18,6418,7518,752019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Nevšová - Vlachovice ZL18,8518,0918,852016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Vlachovice ZL18,9016,9718,902019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bojkovice UH18,9318,6818,932017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/09/03 Nedašov, ZL, Pohár SDH
ZLPS
2007/09/02 Nedašov, ZL, Pohár SDH
ZLPS
2010/09/05 Nedašov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/09/02 Nedašov, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/09/01 Nedašov, O putovní pohár SDH Nedašov
ZLPS
2014/09/07 Nedašov, futbalové ihrisko, 16.kolo SMHL
SMHL
2014/09/07 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2015/09/06 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/09/04 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/09/03 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/09/02 Nedašov, Pohárová soutěž
ZLPS
2019/09/01 Nedašov, Pohárová soutěž
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře