Nedašov 2014 - Pohárová soutěž ZLPS

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 09. 2014 10:30
Kontakt:   Václav Vaněk
Telefon:  606 727 074
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ďurďové PB 14,70 14,70 14,33
2.  Podhorie ZA 14,75 14,69 14,75
3.  Vrbětice ZL 14,78 14,78 14,23
4.  Mladcová ZL 15,09 14,47 15,09
5.  Poriadie MY 15,12 15,00 15,12
6.  Krásno PE 15,22 15,15 15,22
7.  Nosice PU 15,30 15,08 15,30
8.  Lehota pod Vtáčnikom PD 15,36 15,36 14,99
9.  Lednické Rovne PU 15,38 15,38 14,50
10.  Francova Lhota VS 15,45 15,12 15,45
11.  Vésky UH 15,49 15,49 15,39
12.  Zahnašovice KM 15,76 15,76 15,41
13.  Hradčovice UH 15,90 15,53 15,90
14.  Nedašova Lhota ZL 15,90 15,90 15,26
15.  Záriečie PU 15,90 15,75 15,90
16.  Tŕstie PB 15,96 15,96 15,48
17.  Svinná TN 16,11 15,92 16,11
18.  Horná Breznica PU 16,18 16,18 14,78
19.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 16,28 16,32 16,28
20.  Dolná Poruba TN 16,33 16,33 15,73
21.  Nedašov ZL 16,64 16,64 15,81
22.  Študlov VS 16,84 16,55 16,84
23.  Martinice KM 16,91 16,91 15,68
24.  Velký Ořechov C ZL 16,96 16,69 16,96
25.  Malá Bytča BY 17,01 14,25 17,01
26.  Beluša PU 17,08 17,08 15,89
26.  Brumov ZL 17,08 17,08 16,55
26.  Sazovice ZL 17,08 17,08 16,59
27.  Stupné PB 17,21 17,21 15,00
28.  Podlužany nad Bebravou BN 17,53 17,53 16,38
29.  Brumov B ZL 17,58 17,58 14,99
30.  Vésky B UH 17,64 17,64 14,99
31.  Visolaje PU 17,69 16,92 17,69
32.  Velký Ořechov B ZL 17,85 16,17 17,85
33.  Mikušovce pri Pruskom IL 18,56 15,55 18,56
34.  Štítná nad Vláří ZL 18,79 17,64 18,79
35.  Louky ZL 19,17 17,92 19,17
36.  Nevšová ZL 19,66 16,20 19,66
37.  Bylnice ZL 19,72 19,72 17,04
38.  Křekov ZL 20,42 17,69 20,42
39.  Poteč ZL 20,61 16,48 20,61
41.  Mirošov ZL 22,89 22,72 22,89
42.  Veselá ZL 33,94 33,94 30,08
43.  Zbora B PU NP NP NP
43.  Lidečko VS NP NP 14,91
43.  Lukov ZL NP NP 16,68
43.  Mostište PU NP NP NP
43.  Bratřejov ZL NP 14,92 NP
43.  Zbora PU NP NP NP
43.  Stará Turá - Topolecká NM NP NP NP
44.  Bratřejov B ZL MS 16,36 15,87

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nedašova Lhota ZL 17,29 17,25 17,29
2.  Dežerice BN 17,47 17,34 17,47
3.  Malá Bytča BY 18,05 17,29 18,05
4.  Mikušovce pri Pruskom IL 18,43 18,43 17,35
5.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 18,59 18,59 18,52
6.  Ladce IL 19,11 19,11 18,06
7.  Zahnašovice KM 19,12 16,97 19,12
8.  Prštné ZL 19,40 19,40 18,10
9.  Moškovec TR 19,72 19,72 16,45
10.  Šišov BN 19,98 17,58 19,98
11.  Kvašov PU 20,16 20,12 20,16
12.  Hřivínův Újezd ZL 20,58 18,68 20,58
13.  Velký Ořechov ZL 20,60 19,91 20,60
14.  Podvysoká CA 21,00 21,00 20,66
15.  Mostište PU 21,03 20,92 21,03
16.  Dubková PU 21,58 21,58 21,26
17.  Lednické Rovne - Horenická Hôrka PU 22,80 22,80 21,59
18.  Lhota ZL 24,16 23,46 24,16
19.  Vlachovice ZL 25,34 23,30 25,34
20.  Dulov IL 25,62 22,53 25,62
21.  Bratřejov ZL NP 23,40 NP
21.  Nosice PU MS 29,35 17,01

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nosice PU 17,87 17,76 17,87
2.  Lhota ZL 23,13 19,41 23,13
3.  Kvašov PU 23,52 23,52 22,07
4.  Dolná Breznica PU 23,90 23,08 23,90
5.  Lednické Rovne - Horenická Hôrka PU 25,30 20,23 25,30
6.  Malenovice ZL 27,77 26,96 27,77
7.  Kaňovice ZL 28,41 28,41 20,93
8.  Racková ZL 33,61 33,61 21,37
9.  Machová ZL NP 19,06 NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zádveřice ZL 17,75 17,75 17,71
2.  Sazovice ZL 17,96 16,59 17,96
3.  Míškovice KM 18,00 15,74 18,00
4.  Mostište PU 20,64 20,64 19,67
5.  Dolná Breznica PU NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dubková PU 18,11 17,80 18,11
2.  Kvašov PU 23,08 23,08 18,80
3.  Nedašova Lhota - Valašský výběr ZL NP NP 19,36

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrbětice ZL14,3114,1714,312016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Podhorie ZA14,0914,3814,382013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zbora APU14,4313,7414,432013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zbora PU14,1714,4714,472019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mladcová ZL14,3614,5314,532016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladcová ZL14,2614,6014,602017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mirošov ZL14,6214,4414,622016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vrbětice ZL14,6414,6314,642019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vésky BUH14,6614,3514,662016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ďurďové PB14,7014,3314,702014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Brumov BZL14,1214,7214,722015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Podhorie ZA14,6914,7514,752014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vrbětice ZL14,7814,2314,782014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velký Ořechov BZL14,7014,8214,822018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Ořechov CZL14,8114,8214,822019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dohňany PU14,6814,8514,852013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lidečko VS14,9014,4714,902013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ďurďové PB14,9214,5014,922013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Velký Ořechov CZL14,7114,9614,962016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zbora PU14,8615,0115,012017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zbora BPU14,7315,0215,022015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vysoké Pole ZL14,7115,0415,042016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mladcová ZL14,4715,0915,092014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vrbětice ZL14,5815,1215,122017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Poriadie MY15,0015,1215,122014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vysoké Pole ZL15,1414,9115,142017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nevšová ZL15,1514,5215,152017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mirošov ZL15,1914,5315,192019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vrbětice ZL14,7315,2015,202013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Krásno PE15,1515,2215,222014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nedašova Lhota ZL17,2517,2917,292014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nedašova Lhota ZL17,3716,8817,372016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Kvašov PU17,3917,1717,392019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zahnašovice KM17,2217,4217,422015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Nedašova Lhota ZL16,9217,4717,472019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dežerice BN17,3417,4717,472014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Slušovice ZL17,7517,1717,752016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Ladce IL17,8117,8917,892013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bojkovice UH17,3517,9017,902019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vlachovice ZL17,8617,9017,902017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velký Ořechov ZL17,8318,0218,022018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Malá Bytča BY17,2918,0518,052014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dulov IL17,9718,1318,132018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nedašova Lhota ZL17,3918,1818,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Velký Ořechov ZL17,8018,2718,272016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bratřejov ZL17,7318,2818,282017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Mikušovce pri Pruskom IL18,4317,3518,432014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Dežerice BN18,0818,4318,432016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Prštné ZL18,4317,7718,432013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Kvašov PU18,4817,9318,482018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Kaňovice ZL18,4818,5118,512016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bohuslavice u Zlína ZL18,5117,5618,512019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL18,5918,5218,592014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Malenovice ZL18,6118,2518,612015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nosice PU18,6717,6518,672013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Velký Ořechov ZL18,7017,9718,702019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bílovice UH18,6418,7518,752019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Nevšová - Vlachovice ZL18,8518,0918,852016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Vlachovice ZL18,9016,9718,902019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bojkovice UH18,9318,6818,932017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Machová - Dorostenky

NPhttps://youtu.be/hxKVZ4p7EX0 Kateřina Brázdilová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/09/03 Nedašov, ZL, Pohár SDH
ZLPS
2007/09/02 Nedašov, ZL, Pohár SDH
ZLPS
2010/09/05 Nedašov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/09/02 Nedašov, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/09/01 Nedašov, O putovní pohár SDH Nedašov
ZLPS
2014/09/07 Nedašov, futbalové ihrisko, 16.kolo SMHL
SMHL
2014/09/07 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2015/09/06 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/09/04 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/09/03 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/09/02 Nedašov, Pohárová soutěž
ZLPS
2019/09/01 Nedašov, Pohárová soutěž
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře