Nedašov 2016 - Pohárová soutěž ZLPS

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 04. 09. 2016 10:30
Kontakt:   Václav Vaněk
Telefon:  606 727 074
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vrbětice ZL 14,31 14,31 14,17
2.  Mladcová ZL 14,53 14,36 14,53
3.  Mirošov ZL 14,62 14,62 14,44
4.  Vésky B UH 14,66 14,66 14,35
5.  Velký Ořechov C ZL 14,96 14,71 14,96
6.  Vysoké Pole ZL 15,04 14,71 15,04
7.  Lukov ZL 15,24 14,58 15,24
8.  Štítná nad Vláří ZL 15,32 15,24 15,32
9.  Hradčovice UH 15,34 15,25 15,34
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Hostětín UH 15,61 15,61 15,26
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Nosice PU 15,65 15,65 15,14
12.  Šarovy ZL 15,66 15,09 15,66
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Dulov IL 15,87 15,23 15,87
14.  Mysločovice ZL 15,96 15,96 15,45
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Mikulůvka VS 16,06 16,06 15,32
16.  Slušovice ZL 16,07 16,07 15,77
17.  Zádveřice ZL 16,22 16,22 16,15
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Zbora B PU 16,23 13,67 16,23
19.  Bylnice ZL 16,43 15,68 16,43
20.  Bratřejov ZL 16,54 15,85 16,54
21.  Vésky UH 16,78 15,11 16,78
22.  Louky ZL 16,93 16,93 16,62
23. Výsledek se nepočítá do ligy  Ratiboř VS 16,93 16,90 16,93
24.  Nedašov ZL 16,94 16,94 16,05
25.  Brumov B ZL 17,61 15,74 17,61
26.  Křekov ZL 17,63 17,63 17,50
27.  Slavičín ZL 17,64 17,64 16,95
28. Výsledek se nepočítá do ligy  Valašská Polanka VS 18,63 18,63 16,43
29.  Velký Ořechov B ZL 19,44 19,44 18,98
30. Výsledek se nepočítá do ligy  Kvašov PU 19,49 17,51 19,49
31.  Nedašova Lhota ZL 20,55 16,04 20,55
32.  Tichov ZL 99,99 99,99 22,14
33.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 99,99 99,99 99,99
34.  Nevšová ZL 99,99 99,99 99,99

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nedašova Lhota ZL 17,37 17,37 16,88
2.  Slušovice ZL 17,75 17,75 17,17
3.  Velký Ořechov ZL 18,27 17,80 18,27
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Dežerice BN 18,43 18,08 18,43
5.  Kaňovice ZL 18,51 18,48 18,51
6.  Nevšová - Vlachovice ZL 18,85 18,85 18,09
7.  Racková ZL 19,09 18,97 19,09
8.  Vysoké Pole ZL 19,38 17,59 19,38
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Nosice PU 19,68 19,68 19,29
10.  Hřivínův Újezd ZL 20,06 19,99 20,06
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Kvašov PU 20,06 18,97 20,06
12.  Sazovice ZL 20,37 19,02 20,37
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Mikulůvka VS 22,26 21,09 22,26
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Dubková PU 22,44 22,44 21,45
15.  Machová ZL 22,92 20,53 22,92
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Dulov IL 23,86 23,86 21,72
17.  Bratřejov ZL 24,83 17,45 24,83
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Ihrište PU 25,51 19,47 25,51
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Hostětín UH 99,99 99,99 99,99
20.  Lhota ZL - 21,70 -

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Machová ZL 18,82 18,82 18,17
2.  Racková ZL 20,27 20,27 20,07
3.  Dulov IL 21,78 19,91 21,78
4.  Lhota ZL 29,96 29,96 29,21
5.  Sazovice ZL 99,99 99,99 99,99

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zádveřice ZL 15,82 15,82 15,50
2.  Nedašova Lhota ZL 17,04 17,04 16,81
3.  Dulov IL 18,16 17,11 18,16
4.  Sazovice ZL 18,35 18,35 18,06
5.  Záriečie PU 19,64 17,02 19,64
6.  Návojná ZL 23,89 20,64 23,89
7.  Mysločovice ZL 27,39 26,76 27,39
8.  Lukov ZL 33,88 33,20 33,88
9.  Ratiboř VS - 28,56 29,84

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dubková PU 17,79 16,45 17,79
2.  Křekov ZL 18,48 18,48 17,35
3.  Bylnice ZL 18,59 18,59 17,27
4.  Nedašova Lhota ZL 18,62 18,62 15,25
5.  Mikulůvka VS 21,19 20,66 21,19
6.  Drnovice ZL 23,27 22,43 23,27
7.  Kvašov PU 23,32 23,32 20,76

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrbětice ZL14,3114,1714,312016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Podhorie ZA14,0914,3814,382013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zbora APU14,4313,7414,432013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zbora PU14,1714,4714,472019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mladcová ZL14,3614,5314,532016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladcová ZL14,2614,6014,602017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mirošov ZL14,6214,4414,622016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vrbětice ZL14,6414,6314,642019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vésky BUH14,6614,3514,662016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ďurďové PB14,7014,3314,702014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Brumov BZL14,1214,7214,722015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Podhorie ZA14,6914,7514,752014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vrbětice ZL14,7814,2314,782014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velký Ořechov BZL14,7014,8214,822018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Ořechov CZL14,8114,8214,822019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dohňany PU14,6814,8514,852013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lidečko VS14,9014,4714,902013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ďurďové PB14,9214,5014,922013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Velký Ořechov CZL14,7114,9614,962016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zbora PU14,8615,0115,012017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zbora BPU14,7315,0215,022015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vysoké Pole ZL14,7115,0415,042016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mladcová ZL14,4715,0915,092014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vrbětice ZL14,5815,1215,122017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Poriadie MY15,0015,1215,122014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vysoké Pole ZL15,1414,9115,142017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nevšová ZL15,1514,5215,152017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mirošov ZL15,1914,5315,192019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vrbětice ZL14,7315,2015,202013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Krásno PE15,1515,2215,222014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nedašova Lhota ZL17,2517,2917,292014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nedašova Lhota ZL17,3716,8817,372016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Kvašov PU17,3917,1717,392019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zahnašovice KM17,2217,4217,422015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Nedašova Lhota ZL16,9217,4717,472019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dežerice BN17,3417,4717,472014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Slušovice ZL17,7517,1717,752016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Ladce IL17,8117,8917,892013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bojkovice UH17,3517,9017,902019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vlachovice ZL17,8617,9017,902017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velký Ořechov ZL17,8318,0218,022018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Malá Bytča BY17,2918,0518,052014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dulov IL17,9718,1318,132018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nedašova Lhota ZL17,3918,1818,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Velký Ořechov ZL17,8018,2718,272016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bratřejov ZL17,7318,2818,282017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Mikušovce pri Pruskom IL18,4317,3518,432014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Dežerice BN18,0818,4318,432016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Prštné ZL18,4317,7718,432013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Kvašov PU18,4817,9318,482018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Kaňovice ZL18,4818,5118,512016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bohuslavice u Zlína ZL18,5117,5618,512019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL18,5918,5218,592014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Malenovice ZL18,6118,2518,612015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nosice PU18,6717,6518,672013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Velký Ořechov ZL18,7017,9718,702019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bílovice UH18,6418,7518,752019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Nevšová - Vlachovice ZL18,8518,0918,852016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Vlachovice ZL18,9016,9718,902019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bojkovice UH18,9318,6818,932017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/09/03 Nedašov, ZL, Pohár SDH
ZLPS
2007/09/02 Nedašov, ZL, Pohár SDH
ZLPS
2010/09/05 Nedašov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/09/02 Nedašov, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/09/01 Nedašov, O putovní pohár SDH Nedašov
ZLPS
2014/09/07 Nedašov, futbalové ihrisko, 16.kolo SMHL
SMHL
2014/09/07 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2015/09/06 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/09/04 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/09/03 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/09/02 Nedašov, Pohárová soutěž
ZLPS
2019/09/01 Nedašov, Pohárová soutěž
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře