Nová Včelnice 2019 - O pohár starosty města

Liga: Pelhřimovská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 09. 2019 13:00
Kontakt:   Pavla Jirků
Telefon:  774 872 526
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Ondřej Pecha

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sedlatice A JI 17,44 17,44 17,41
2.  Heřmaneč JH 17,87 17,83 17,87
3.  Chotěmice TA 17,88 17,88 16,13
4.  Božejovice TA 18,13 18,13 18,07
5.  Žirovnice PE 18,87 17,94 18,87
6.  Rybova Lhota TA 18,93 18,47 18,93
7.  Strmilov JH 19,38 19,38 18,95
8.  Sedlatice B JI 20,00 20,00 19,98
9.  Panské Dubenky JI 20,17 19,53 20,17
10.  Strachoňovice JI 20,70 20,70 18,96
11.  Batelov JI 26,35 26,35 26,15
12.  Kaliště JI 26,60 26,21 26,60
13.  Počátky PE 28,73 27,37 28,73
14.  Nová Včelnice JH NP NP NP
14.  Markvarec JH NP NP NP
14.  Rynárec PE NP NP NP
14.  Dolní Němčice JH NP NP NP
14.  Libkova Voda PE NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Choustník TA 19,13 19,13 18,31
2.  Nová Včelnice JH 19,48 18,83 19,48
3.  Zdešov JH 19,68 19,47 19,68
4.  Dolní Cerekev JI 19,71 19,65 19,71
5.  Boršov JI 19,92 19,47 19,92
6.  Slapy TA 20,32 20,32 19,32
7.  Sedlejov JI 23,34 23,34 17,99
8.  Batelov JI 25,00 25,00 19,12
9.  Zajíčkov PE 25,36 17,23 25,36
10.  Strachoňovice JI 34,07 34,07 33,71

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žďár JH--16,912018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kamenice nad Lipou BPE--17,492018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Libkova Voda PE--18,282018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Strmilov JH--19,192018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mysletice JI--19,262018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Markvarec JH--19,422018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chotěmice TA--19,472018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kaliště JI--20,252018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Žirovnice PE--21,362018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Strachoňovice JI--35,732018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Včelnice JH--48,292018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Drunče JH--NP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krotějov SportTA--NP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Božejovice TA--NP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rynárec PE--NP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Heřmaneč JH--DSQ2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Choustník TA--DSQ2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce A TA16,2216,8116,812013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nová Včelnice JH17,0417,7517,752014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chotěmice TA17,3917,7817,782013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Dvorce A TA17,8018,0918,092016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Daměnice BN17,7618,1018,102016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Chotěmice TA18,3017,9918,302016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Kamenice nad Lipou A PE17,5818,3518,352013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Ústrašice TA18,4918,4918,492016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Slapy TA18,3218,4918,492016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nová Včelnice JH--18,682018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Ústrašice TA18,7718,6218,772013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Kamenice nad Lipou A PE17,9518,8218,822016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Chrbonín TA18,5719,0419,042013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Choustník TA19,1318,3119,132019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dvorce B TA18,5619,2419,242013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Zdešov JH18,6019,2619,262014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Kamenice nad Lipou A PE19,2718,6719,272014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Načeradec BN19,2919,2919,292016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nová Včelnice JH18,8319,4819,482019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Zajíčkov PE19,4819,5519,552014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Bezděčín TA18,1719,5619,562016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Zdešov JH19,4719,6819,682019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Dolní Cerekev JI19,6519,7119,712019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Kamenice nad Lipou B PE18,5519,7719,772015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Boršov JI19,4719,9219,922019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Slapy TA20,3219,3220,322019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Smrkov TA--20,352018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Zdešov JH20,3820,3820,382016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Choustník TA--20,462018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Kamenice nad Lipou B PE20,0020,7120,712014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Sedlatice - Muži

17,44https://youtu.be/0mTLusbtzuQ František Janů

Heřmaneč - Muži

17,87https://youtu.be/sSS7HMHrDlI František Janů

Chotěmice - Muži

17,88https://youtu.be/762qb9CWfWc František Janů

Choustník - Ženy

19,13https://youtu.be/labtM77oPxQ František Janů

Nová Včelnice - Ženy

19,48https://youtu.be/UCYsakP9uzM František Janů

Zdešov - Ženy

19,68https://youtu.be/de2cn_JMCNU František Janů
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/05/24 Nová Včelnice, JH, O pohár starosty města Nová Včelnice
JČHL
2004/05/15 Nová Včelnice, JH,
JČHL
2005/05/28 Nová Včelnice, JH,
JČHL
2010/06/19 Nová Včelnice, -,
THL
2011/06/11 Nová Včelnice, JH, O pohár Starosty Nové Včelnice
THL
2013/09/07 Nová Včelnice, O pohár starosty města Nové Včelnice
THL
2014/09/06 Nová Včelnice, Fotbalové hřiště
PLPU
2015/09/05 Nová Včelnice, O pohár starosty města
PLPU
2016/09/10 Nová Včelnice, O pohár starosty města Nová Včelnice
THL
2017/09/16 Nová Včelnice, XXII.ročník O Pohár starosty města Nová Včelnice
-
2018/09/08 Nová Včelnice, O pohár starosty města, XXIII. ročník
PLPU
2019/09/14 Nová Včelnice, O pohár starosty města
PLPU
Kdy Kde Liga


Komentáře