Oldřiš areál za Orlovnou 2019 - OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce

Liga: Okresní liga Svitavska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Jakub Radiměřský
Telefon:  702204580
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Široký Důl A SY 16,61 16,22 16,61
2.  Zderaz C CR 17,43 17,11 17,43
3.  Široký Důl B SY 17,69 17,69 17,68
4.  Perálec CR 17,70 17,70 17,20
5.  Pomezí A SY 17,85 17,33 17,85
6.  Srch PA 17,87 17,87 17,55
7.  Zderaz B CR 17,98 17,98 17,58
8.  Desná B SY 18,48 18,48 18,27
9.  Sádek A OP 18,53 17,09 18,53
10.  Jevíčko SY 18,55 18,46 18,55
11.  Nedvězí SY 18,72 18,72 17,59
12.  Pohodlí SY 18,90 18,02 18,90
13.  Hartmanice SY 19,01 17,68 19,01
14.  Desná A SY 19,11 17,41 19,11
15.  Bošín UO 19,39 18,92 19,39
16.  Záboří PI 19,72 19,72 18,33
17.  Dolní Újezd SY 19,74 18,70 19,74
18.  Pomezí B SY 19,95 18,69 19,95
19.  Květná SY 23,55 20,46 23,55
20.  Lubná SY 25,52 18,68 25,52
21.  Vysoké Studnice JI 25,58 22,59 25,58
22.  Telecí SY 31,64 26,80 31,64
23.  Zderaz A CR 32,49 32,49 29,00
24.  Oldřišov OP NP NP NP
24.  Sádek B OP NP NP NP
24.  Bystré Janovice FM NP NP NP
24.  Stradouň UO NP NP NP
24.  Míchov BK NP NP NP
24.  Předměstí SY NP NP NP
24.  Udánky SY NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrastavec SY16,9716,4816,972018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Perálec CR17,1417,1117,142018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Široký Důl ASY16,5417,3017,302018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pomezí ASY17,5916,8717,592018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Široký Důl BSY17,9117,7417,912018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Oldřišov OP16,8117,9717,972018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nedvězí SY17,1618,1318,132018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Stradouň UO17,0918,2118,212018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zderaz CCR16,7818,3818,382018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sádek BOP18,7818,2518,782018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Desná ASY18,8518,3018,852018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Prosetín ČHJCR19,8419,2219,842018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Osík SY19,9020,0220,022018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Újezd SY19,8920,0720,072018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Telecí SY18,9620,2220,222018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Předměstí SY20,1120,2620,262018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Květná SY20,6317,9020,632018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Záboří PI18,8920,6820,682018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Dobrouč BUO19,9120,9920,992018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pomezí BSY20,1920,9920,992018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velké Opatovice BK21,0821,3221,322018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lubná SY21,8621,4221,862018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hartmanice SY18,0522,2022,202018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Udánky SY23,3022,6023,302018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bystré Janovice FM26,0526,0226,052018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sádek AOP17,9726,0726,072018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Jevíčko SY18,8427,1627,162018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Polička SYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vysoké Studnice JINPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Černovice BBKNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Oldřišov OP17,8717,1317,872018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Bohuňov SY18,3017,8818,302018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nedvězí SY16,2018,5118,512018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Desná A SY18,6217,4118,622018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Černovice B BK17,7518,6418,642018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Lezník SY19,0119,1119,112018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Hartmanice SY19,9819,5919,982018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Kamenec u Poličky B SY19,5620,4320,432018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Sebranice BK20,4520,2320,452018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Sádek OP20,8820,3320,882018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velké Opatovice BK20,7322,2722,272018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Borová OP22,5025,2525,252018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Polička B SY19,0528,5328,532018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kamenec u Poličky A SY28,4628,8928,892018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pomezí SYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bystré Janovice FMNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Desná B SYNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/05 Oldřiš areál Za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ
-
2018/08/04 Oldřiš areál za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce
-
2019/08/03 Oldřiš areál za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce
OLSY
Kdy Kde Liga


Komentáře