Ostrava 2016 - CYP cup 2016

Liga: Český pohár Velkopopovického Kozla
Stránky pořadatele:  http://stovky.cz/ostrava_poruba/ostrava_poruba.htm
Kdy: 28. 05. 2016 09:00
Kontakt:   Pavel Krpec
Telefon:  +420 732 971 447
Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oznice Klvaňa Daniel VS 15,50 15,96 15,50
2.  Turčianske Teplice Pěkný Jakub TR 16,03 16,03 16,26
3.  Kvasiny Kroupa Lukáš RK 16,11 16,11 NP
4.  Hradec Králové Paulíček Stanislav HK 16,15 16,44 16,15
5.  Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan DO 16,30 16,30 NP
6.  Široký Důl Flídr Karel SY 16,31 16,73 16,31
7.  Dobrá Voda u Hořic Kasal Jakub JC 16,32 16,55 16,32
8.  Morašice Škodný Jiří SY 16,33 17,14 16,33
9.  HZS Pardubického kraje Paulíček Jakub PA 16,46 16,46 NP
10.  HZS Pardubického kraje Flach Lukáš PA 16,49 16,83 16,49
11.  Mistřín Vašulka MIchal HO 16,66 16,66 NP
12.  Michálkovice Peterek Marek OV 16,69 NP 16,69
13.  Liberec Jirouš Zdeněk LI 16,70 NP 16,70
14.  Hradec Králové Zhříval Jan HK 16,73 16,73 NP
15.  Praha Viktora Martin AB 16,78 17,26 16,78
16.  Jindřichov Biskup Jan PR 16,84 17,33 16,84
17.  Plzeň - město Harasimovič Jindřich PM 16,97 16,97 NP
18.  Budíkovice Peštál Marek TR 17,07 19,36 17,07
19.  Prostřední Bečva Lejska Michal VS 17,10 17,10 NP
20.  Praha Zajan Jakub AB 17,13 17,13 21,49
21.  Závišice Kahánek Ondra NJ 17,16 17,16 NP
22.  Polabiny Krupka Michal PA 17,23 17,55 17,23
23.  Skalice Grygar Jan FM 17,34 17,34 NP
24.  Nepolisy Richter Lukáš HK 17,35 27,99 17,35
25.  Mistřín Bezucha Vojtěch HO 17,36 20,53 17,36
26.  Karviná Kudrna Šimon KA 17,37 17,37 NP
27.  Karviná Gryč Martin KA 17,42 19,24 17,42
28.  - Maňas Pavel SČK - 17,46 17,46 17,50
29.  Malechov Tůma Luboš KT 17,46 17,46 NP
30.  Bořitov Páral Filip BK 17,46 17,46 NP
31.  Plzeň - město Roháč Martin PM 17,51 17,51 NP
32.  Mistřín Marada Vojtěch HO 17,54 17,54 NP
33.  Michálkovice Svačina Richard OV 17,56 17,56 23,53
34.  Dobrá Voda u Hořic Kasal Matěj JC 17,61 17,61 30,19
35.  Praha Čermák Jakub AB 17,63 17,63 NP
36.  Praha Daněk Tomáš AB 17,68 31,12 17,68
37.  HZS kraje Vysočina Hons Lukáš JI 17,68 17,68 NP
38.  Valašské Meziříčí Skalka Tomáš VS 17,74 NP 17,74
39.  Kamenec u Poličky Teplý Jan SY 17,75 37,15 17,75
40.  Ostrava Bezruč Kamil OV 17,84 NP 17,84
41.  Trusovice Brodacký Michal SY 17,89 17,89 NP
42.  Mistřín Vašulka Petr HO 17,90 18,56 17,90
43.  Jaroměřice nad Rokytnou Nechvátal Radek TR 17,91 17,91 NP
44.  Frýdek Žurovec Tomáš FM 17,92 17,92 NP
45.  Třebovice Pluskal Dominik OV 17,98 19,05 17,98
46.  Morašice Juren František SY 17,98 17,98 NP
47.  Starý Bohumín Pacal Filip KA 17,99 18,06 17,99
48.  HZS Ústeckého kraje Váňa Marek UL 17,99 17,99 NP
49.  Ostrava Mrozowski Libor OV 18,03 NP 18,03
50.  Michálkovice Arvai Miroslav OV 18,13 18,13 NP
51.  Liberec Kulhavý Martin LI 18,14 18,43 18,14
52.  Ivanovice na Hané Kusala Dušan VY 18,15 18,15 29,58
53.  Velký Ořechov Jurák Ondřej ZL 18,20 21,93 18,20
54.  Mezholezy (dříve okres Domažlice) Dopirák David DO 18,21 18,91 18,21
55.  Hartmanice Doskočil Ondřej SY 18,25 18,56 18,25
56.  Stolín Vondra Jakub NA 18,26 18,26 NP
57.  Oznice Bartoň Adam VS 18,31 18,31 NP
58.  Mezholezy (dříve okres Domažlice) Hrdlička Jaroslav DO 18,42 18,42 NP
59.  Běloves Kligl Patrik NA 18,53 18,53 NP
60.  Moravský Beroun Kukla Michal BR 18,59 18,59 NP
61.  Dolní Marklovice Chrobok Jiří KA 18,59 18,59 21,76
62.  Bohuslavice u Zlína Lasák Jiří ZL 18,60 21,03 18,60
63.  Železná Ruda Mašek Dominik KT 18,66 18,66 48,43
64.  Louky Masný Aleš ZL 18,77 NP 18,77
65.  Kuřim Přikryl Jiří BO 18,92 19,40 18,92
66.  Mistřín Marada Petr HO 18,93 18,93 NP
67.  Dobrá Voda u Hořic Hospodka Jakub JC 18,94 18,94 19,13
68.  Mistřín Horák Kuba HO 19,10 20,18 19,10
69.  Frýdek Alexovič Richard FM 19,15 NP 19,15
70.  Město Havířov Hudec Lukáš KA 19,21 19,21 33,12
71.  Frýdek Krpec Josef FM 19,27 26,74 19,27
72.  Stolín Paťha Martin NA 19,28 NP 19,28
73.  Karviná Sikora David KA 19,42 19,42 NP
74.  Karolinka Sklárny Paška Pavel VS 19,48 19,48 23,16
75.  Šunychl Jóba Daniel KA 19,51 NP 19,51
76.  - Žáček Tomáš Karviná‐Louky - 19,52 19,52 NP
77.  HZS Ústeckého kraje Hovorka Martin UL 19,71 19,71 NP
78.  Karviná Motyka Jiří KA 19,73 NP 19,73
79.  Pardubice Ceral Radek PA 19,91 19,91 24,76
80.  Liberec Novotný Vladimír LI 19,94 19,94 22,19
81.  - Kresáň Ivan Maršová‐Rašov - 20,02 20,02 27,80
82.  Mosty Trentin Tomáš KA 20,29 NP 20,29
83.  Turčianske Teplice Sojčík Pavel TR 20,32 20,32 30,05
84.  Ostrava Krpec Pavel OV 20,34 NP 20,34
85.  Hartmanice Pachovský Vít SY 20,62 22,21 20,62
86.  Brloh Klenka Vojtěch CK 20,71 20,71 NP
87.  Liberec Němec Lukáš LI 21,51 21,51 NP
88.  Česká Bělá Chrobaczek Štěpán HB 22,37 27,05 22,37
89.  Třebovice Janáček Michal OV 24,08 27,74 24,08
90.  Závišice Melnar David NJ 24,91 25,03 24,91
91.  Bohuslavice u Zlína Dominik Lukáš ZL 26,62 NP 26,62
92.  Bohuslavice u Zlína Pašek Jiří ZL 26,96 NP 26,96
93.  Ostrava Kunovský František OV 27,75 27,75 NP
94.  Karviná Vyvial Jan KA 28,83 28,83 NP
95.  Kozlovice Tabach Lukáš FM 37,49 37,49 NP
96.  Hradec Králové Divoš Václav HK NP NP NP
97.  HZS Zlínského kraje Chmela Radek ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velichovky Šubrtová Barbora NA 16,74 16,74 30,53
2.  Poniklá Jiroušová Šárka SM 16,85 16,85 17,30
3.  Dolní Čermná Marková Markéta UO 16,99 17,83 16,99
4.  Všechlapy Škvorová Kateřina BN 17,15 17,15 17,63
5.  Oprechtice Krejčí Veronika FM 17,17 29,66 17,17
6.  Chválenice Hirmerová Lucie PJ 17,19 NP 17,19
7.  Štěnovický Borek Marešová Monika PJ 17,23 17,45 17,23
8.  Horní Lideč Chovancová Petra VS 17,30 17,30 NP
9.  Karviná Witoszová Karolína KA 17,44 NP 17,44
10.  Malechov Tůmová Lucie KT 17,49 17,50 17,49
11.  Partutovice Janíčková Adriana PR 17,54 21,37 17,54
12.  Oznice Klvaňová Dominika VS 17,55 17,55 17,56
13.  Chválenice Caltová Dominika PJ 17,66 17,66 19,80
14.  Horní Cerekev Bartošková Kamila PE 17,70 19,50 17,70
15.  Krmelín Ručková Dominika FM 17,84 17,84 20,22
16.  Staré Město Škultetyová Nikola FM 17,98 17,98 18,16
17.  Oprechtice Pastorková Hana FM 18,31 19,62 18,31
18.  Česká Bělá Dipoldová Jana HB 18,33 21,01 18,33
19.  Petrovice Vašíčková Leona BK 18,41 18,41 21,99
20.  Martinice Vanclová Michaela KM 18,60 18,60 22,84
21.  Dolní Měcholupy Růžičková Tereza AB 18,61 18,64 18,61
22.  Moravský Beroun Červinková Sandra BR 18,61 18,61 21,73
23.  Skalice Škultetyová Andrea FM 18,95 22,04 18,95
24.  Frýdek Pětrošová Nikol FM 19,00 19,36 19,00
25.  Michálkovice Nechvátalová Lucie OV 19,00 19,58 19,00
26.  Dolní Měcholupy Kmůchová Petra AB 19,07 19,07 23,67
27.  Mistřovice Foltynová Klára KA 19,19 19,19 20,13
28.  Morkovice Žemžulová Zuzana KM 19,22 24,84 19,22
29.  Třebovice Zemánková Lucie OV 19,31 19,71 19,31
30.  Skuteč Kropáčková Anna CR 19,44 19,55 19,44
31.  Bohuslavice u Zlína Rochovanská Adéla ZL 19,51 20,67 19,51
32.  Úněšov Pešíková Veronika PS 19,87 20,09 19,87
33.  Albrechtice Palowská Johana KA 19,96 19,96 NP
34.  Dolní Měcholupy Růžičková Milada AB 20,04 20,04 21,00
35.  Věšín Hrušová Simona PB 20,33 20,33 NP
36.  Starý Lískovec Sport Jiříkovská Vanda BM 21,35 NP 21,35
37.  Skalice Onderková Lucie FM 21,42 21,59 21,42
38.  Albrechtice Drobná Magdalena KA 22,06 22,06 NP
39.  Hřibojedy Tschöpová Gabriela TU 23,81 23,81 NP
40.  Horní Lánov Honců Natálie TU NP NP NP
41.  Třebovice Torčíková Adéla OV NP NP NP
42.  Dolní Měcholupy Mikulková Denisa AB NP NP NP
43.  Hřibojedy Tschöpová Eliška TU NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/03 Ostrava, Požární útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/03 Ostrava, Štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/08/19 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/20 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/21 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2013/09/14 Ostrava - Poruba, Finálový závod ČESKÉHO POHÁRU 2013
ČP
2014/03/22 Ostrava, Ostravsko-beskydské šedesátky
-
2014/04/19 Ostrava – Poruba, PŘÍPRAVNÝ ZÁVOD REPREZENTACE DOROSTU
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, Výstup do 4. podlaží
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, štafeta 4 x 100
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, 100 m
-
2014/05/01 Ostrava, Akademické mistrovství
-
2014/05/30 Ostrava, Liga ve dvojboji Ostrava 2014
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, 100 m
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, štafety
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství ČR v požárním
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické MČR, věže
-
2015/05/01 Ostrava, Vyšegrádský pohár - Ostrava
-
2015/05/22 Ostrava, výstup na věž
-
2015/05/23 Ostrava, CYP cup
ČP
2016/04/27 Ostrava, European Academic Cup 2016
-
2016/04/28 Ostrava, European Academic Cup 2016 - Den 2.
-
2016/05/27 Ostrava, 2. kolo ČP - Ostravská věž 2016
-
2016/05/28 Ostrava, CYP cup 2016
ČP
2016/08/17 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/18 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/19 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/20 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
FSCR
2017/03/25 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2017
-
2018/03/17 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2018
FSCR
2018/11/24 Ostrava, Ostravsko Beskydské Šedesátky 2018
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře