Pavlov hasičský areál 2017 - Pavlov

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 06. 08. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dětkovice PV 18,46 18,46 18,29
2.  Hlubočky OL 18,78 18,03 18,78
3.  Měrotín OL 18,84 18,84 18,01
4.  Olešnice OL 19,26 17,43 19,26
4.  Chválkovice OL 19,26 19,24 19,26
6.  Domamyslice B PV 19,43 19,43 19,11
6.  Pavlov SU 19,43 19,43 18,72
8.  Břevenec OL 19,45 18,20 19,45
9.  Plinkout OL 19,59 19,59 19,08
10.  Domamyslice PV 19,72 17,68 19,72
11.  Bílovice PV 19,86 18,37 19,86
12.  Moravičany SU 20,10 19,95 20,10
13.  Nová Dědina OL 20,99 18,14 20,99
14.  Střelice OL 21,36 19,62 21,36
15.  Svésedlice OL 22,45 22,45 19,87
16.  Pavlov-výběr SU 23,42 23,42 19,32
17.  Ludéřov OL 23,88 23,85 23,88
18.  Polkovice PR 23,92 23,92 19,64
19.  Šumvald OL 24,18 24,18 23,81
20.  Medlov OL NP NP NP
20.  Ráječek SU NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Břevenec OL 18,32 18,13 18,32
2.  Pěnčín PV 18,58 18,58 18,11
3.  Dětkovice PV 18,76 18,76 18,39
4.  Loučany OL 18,97 18,66 18,97
5.  Bílovice A PV 20,05 18,19 20,05
6.  Pavlov SU 20,22 20,22 17,80
7.  Nová Dědina OL 21,15 20,40 21,15
8.  Nové Dvory OL 21,16 21,16 19,17
9.  Olešnice OL 21,32 21,32 19,37
10.  Droždín Chvadrož OL 21,68 21,68 21,13
11.  Chválkovice OL 22,78 22,02 22,78
12.  Blatec OL 34,40 33,80 34,40
13.  Svésedlice OL 35,65 19,93 35,65
14.  Hlubočky OL 39,53 37,37 39,53
15.  Bílovice B PV 40,07 40,07 37,54
16.  Náměšť na Hané OL NP 23,44 25,05

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice PV15,1515,7115,712018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Měrotín OL15,8015,8615,862018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pavlov-výběr SU15,9515,8315,952018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ráječek SU15,3415,9715,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nemile SU16,0516,5016,502018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ludéřov OL15,5016,5716,572018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice DvojkaPV15,7117,0217,022018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nenakonice OL17,0317,3217,322018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Svésedlice OL17,5317,5117,532018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Olešnice XOL17,7017,7417,742018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Třeština SU17,0117,8417,842018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kožušany OL17,0017,9717,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Niva PV19,2517,1419,252018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkovice OL20,0120,6820,682018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Týnec OL22,3617,4522,362018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radíkov OL22,9722,3922,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dub nad Moravou OL24,7524,7224,752018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Grygov OL24,9320,8224,932018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mladeč OL25,3825,4725,472018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Císařov PR30,1629,2530,162018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Podolí PR30,9122,0030,912018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolany AOL31,9331,7631,932018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Štíty SUNPNPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Šumvald OL29,10NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Střelice OL16,14NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Náměšť na Hané OL16,29NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Břidličná BRNPNPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Břevenec OL18,1318,3218,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pěnčín PV18,5818,1118,582017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dětkovice PV18,7618,3918,762017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Hlubočky OL18,8818,4718,882018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Haňovice OL18,8318,9018,902018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Loučany OL18,6618,9718,972017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Loučany OL18,3019,1219,122018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Krasice PV19,3519,1219,352018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Pěnčín PV18,9019,5219,522018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bílovice A PV19,6319,1419,632018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bílovice A PV18,1920,0520,052017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Pavlov SU20,2217,8020,222017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Olešnice OL20,9921,1021,102018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nová Dědina OL20,4021,1521,152017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nové Dvory OL21,1619,1721,162017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Velký Týnec OL21,2920,7421,292018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Olešnice OL21,3219,3721,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Droždín Chvadrož OL21,6821,1321,682017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Olešnice OL21,8922,5422,542018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Chválkovice OL22,0222,7822,782017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Dětkovice PV19,3922,9622,962018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Blatec OL23,7522,1023,752018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Nenakonice OL24,0920,1524,092018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Droždín Chvadrož OL22,6924,8324,832018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Mladeč OL23,0924,9124,912018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Nové Dvory OL20,5725,1425,142018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Blatec OL24,8926,9826,982018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bílovice B PV20,2528,2228,222018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Maršíkov SU21,5329,5329,532018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Cholina OL31,8721,5231,872018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/06/23 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře