Plinkout 2019 - Plinkout

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 31. 08. 2019 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Břevenec OL 17,00 16,81 17,00
2.  Měrotín OL 17,39 17,39 17,31
3.  Olešnice OL 17,58 17,58 17,41
4.  Ludéřov OL 18,01 18,01 17,62
5.  Ráječek SU 18,09 17,91 18,09
6.  Domamyslice B PV 18,30 18,30 18,11
7.  Otinoves PV 18,34 18,25 18,34
8.  Dětkovice PV 18,63 18,63 17,97
9.  Střelice OL 18,66 18,25 18,66
10.  Loučany OL 18,72 17,16 18,72
11.  Hrabišín SU 18,99 18,99 16,63
12.  Dolní Libina SU 19,49 18,50 19,49
13.  Náměšť na Hané OL 19,76 18,46 19,76
14.  Šumvald OL 20,02 19,02 20,02
15.  Dětkovice B PV 20,93 19,99 20,93
16.  Chořelice OL 27,87 27,87 23,94
17.  Plinkout OL 28,09 28,09 26,64
18.  Kokory PR 29,32 28,42 29,32
19.  Dolany OL NP NP NP
19.  Chválkovice OL NP NP NP
19.  Nová Dědina OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín PV 17,86 17,24 17,86
2.  Haňovice OL 18,37 18,37 16,92
3.  Loučany OL 18,64 17,17 18,64
4.  Lesnice SU 19,07 18,66 19,07
5.  Hlubočky OL 20,33 18,03 20,33
6.  Dolní Libina SU 21,13 21,13 19,98
7.  Mladeč OL 22,03 22,03 19,33
8.  Nová Dědina OL 22,96 22,96 19,42
9.  Olešnice OL 23,41 23,21 21,41
10.  Droždín Chvadrož OL 25,39 25,39 25,22
11.  Cholina OL 25,54 25,54 18,93
12.  Vojnice OL 26,89 26,89 24,84
13.  Hrabišín SU 28,75 27,59 28,75
14.  Troubelice OL 30,45 24,23 30,45
15.  Dub nad Moravou OL 31,26 31,26 20,16
16.  Dětkovice PV 45,43 45,43 37,71
17.  Blatec OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL16,4816,4316,482018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Loučany OL16,6316,7116,712018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Břevenec OL16,8117,0017,002019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plinkout OL16,6617,0617,062018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nemrlov SU16,4917,2617,262016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Plinkout OL17,2716,9017,272016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL17,2717,1317,272017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Domamyslice PV17,2817,1717,282016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dětkovice PV17,1317,3617,362018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Polkovice PR17,2617,3817,382017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Měrotín OL17,3917,3117,392019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Ráječek SU17,4417,4317,442017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Břevenec OL17,2817,4617,462017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Olešnice OL17,5817,4117,582019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nemrlov SU17,0917,6017,602017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ludéřov OL17,4017,6517,652018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Janovice BR17,6617,0017,662021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL17,6617,3517,662016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bílovice PV17,5317,7117,712017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Čechy pod Kosířem PV17,8017,5917,802021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Náměšť na Hané OL17,0717,8117,812016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Ráječek SU17,6517,8317,832016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Loučany OL17,7717,8317,832016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Plinkout OL17,3917,8417,842017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Olešnice OL16,5817,8817,882017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Břevenec OL17,4717,9617,962016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nemile SU17,9916,7217,992018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Ludéřov OL18,0117,6218,012019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Ráječek SU17,9118,0918,092019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dolany OL18,1417,7118,142021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dolní Libina SU16,9217,1417,142021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Haňovice OL17,4916,3717,492021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Hrabišín SU17,7617,0917,762021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Hlubočky OL17,9118,4818,482021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Velký Týnec OL18,8818,9018,902021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Dub nad Moravou OL19,1619,0519,162021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Pěnčín PV19,2217,9519,222021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Nová Dědina OL21,5221,8921,892021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Droždín Chvádrož OL23,2424,4824,482021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Dolany OLNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Šumvald OLNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dětkovice - Muži

18,63https://youtu.be/dW0i0evqXgk Ladislav Kořínek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/09 Plinkout, OL,
HE
2009/08/08 Plinkout, OL,
HE
2014/08/09 Plinkout, O pohár
HE
2015/08/08 Plinkout, Plinkout
HE
2016/08/13 Plinkout, Hanácká Extraliga 3b
-
2016/08/13 Plinkout, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/12 Plinkout, Plinkout
HE
2018/07/28 Plinkout, Plinkout
HE
2019/08/31 Plinkout, Plinkout
HE
2020/08/29 Hasičský areál Plinkout, HE Plinkout
HE
2021/08/14 BIO-HE Plinkout, BIO-HE Plinkout
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře