Plumlov, hřiště 2014 - O pohár starosty

Liga: Velká cena prostějovska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 19. 07. 2014 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Stanislav Režný

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Stará Říše JI 15,95 15,75 15,95
2.  Trnava TR 16,17 16,17 16,06
3.  Plumlov PV 16,50 16,42 16,50
4.  Bílovice PV 17,38 17,06 17,38
5.  Jabloňany BK 17,52 17,35 17,52
6.  Okrouhlá BK 17,60 17,60 17,27
7.  Niva PV 17,98 17,98 17,24
8.  Domamyslice PV 18,05 18,05 17,74
9.  Dětkovice A PV 18,12 17,31 18,12
10.  Loučany OL 18,16 18,16 18,06
11.  Rokytno SM 18,17 17,29 18,17
12.  Cholina OL 18,28 18,28 17,99
13.  Soběsuky PV 18,51 18,45 18,51
14.  Olešnice OL 18,88 18,88 17,87
15.  Buková PV 19,28 19,28 19,23
16.  Vážany BK 19,57 19,15 19,57
17.  Čelechovice na Hané PV 20,86 20,86 18,70
18.  Dětkovice B PV 21,68 21,68 21,46
19.  Vícov PV 22,10 21,32 22,10
20.  Stražisko PV 22,19 22,19 18,60
21.  Polkovice PR 24,10 24,10 17,54
22.  Ptení PV 45,00 44,71 45,00
23.  Ludéřov OL NP 18,05 NP
24.  Ostrov u Macochy BK NP NP NP
25.  Bezděkov pod Třemšínem PB NP NP NP
26.  Lipová PV NP NP NP
27.  Náměšť na Hané OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Radíkov OL 17,31 17,31 16,92
2.  Bílovice PV 18,32 18,32 18,08
3.  Soběsuky PV 20,54 20,54 20,07
4.  Pěnčín PV 20,58 20,58 20,58
5.  Olešnice OL 20,85 20,85 20,41
6.  Chrášťany LT 21,06 21,06 15,78
7.  Soběsuky B PV 21,23 19,80 21,23
8.  Vitiněves JC 22,30 22,30 17,28
9.  Ludéřov OL 24,55 19,13 24,55

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC15,6515,7715,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nevcehle JI15,4715,8515,852019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR15,7115,9315,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Oponešice TR15,7115,9315,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stará Říše JI15,7515,9515,952014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI15,7515,9515,952014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Krotějov SportTA16,1315,9216,132019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Trnava TR16,1716,0616,172014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Trnava TR16,1716,0616,172014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Velké Hoštice OP16,1815,9416,182019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Velké Hoštice OP16,1815,9416,182019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hrabůvka PR16,1915,7716,192019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Čikov TR16,2315,8616,232019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nevcehle JI16,2616,2616,262009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zahorčice ST16,2916,1916,292019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Prchalov NJ16,3216,3216,322019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice BUO16,3216,3116,322019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bašnice JC16,3216,3516,352019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Loučany OL16,4216,3716,422019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Stará Říše JI16,1416,4216,422017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Stará Říše JI16,1416,4216,422017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Pasohlávky BO16,4216,3916,422019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Loučany OL16,4216,3716,422019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Trnava TR16,4316,0116,432019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Trnava TR16,4316,0116,432019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Prchalov NJ16,1216,4516,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Prchalov NJ16,1216,4516,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Babice VS16,3316,4616,462016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Renmotor Jinolice JC16,1016,4716,472019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Plumlov PV16,4216,5016,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Polkovice - Muži

24,10https://youtu.be/tuQ02TW1u08 Daniel Peřina
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/03 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2002/06/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2005/07/24 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2006/07/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2008/08/30 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2009/08/22 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2014/07/19 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2014/07/19 Plumlov, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/09 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/09 Plumlov, O pohár
VCPV
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/08 Plumlov, O pohár starosty
VCPV
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Plumlov
HE
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře