Plzeň.Košutka 2014 - XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 23. 05. 2014 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ústí nad Labem Pěkný Jakub UL 15,54 - -
2.  Ostrava Krpec Pavel OV 15,75 - -
3.  Valašské Meziříčí Kunovský František VS 15,97 - -
4.  Kunovice Jakub Těšický VS 16,18 - -
5.  Zbožnov Lidmila Martin CR 16,22 - -
6.  Hradec Králové Mařan Petr HK 16,27 - -
7.  Plzeň - město Harasimovič Jindřich PM 16,50 - -
8.  Ostrava Arvai Jakub OV 16,63 - -
8.  Jihlava Čekal Michal JI 16,63 - -
10.  Těškovice Šimon Kudrna OP 16,65 - -
11.  Jihlava Stuchlík Martin JI 16,70 - -
12.  Hradec Králové Novotný Václav HK 16,72 - -
13.  Juřinka Jaromír Burda VS 16,80 - -
14.  Domaželice Janda Michal PR 16,83 - -
15.  Zlín Marek Tykal ZL 16,91 - -
16.  Bystřice nad Úhlavou Grassl Petr KT 16,92 - -
17.  Plzeň - město Žák Vlastimil PM 17,00 - -
18.  Karviná Langer Petr KA 17,01 - -
20.  Žebnice Gross Ondřej PS 17,05 - -
21.  Plzeň - město Pavlíček Pavel PM 17,06 - -
22.  Těškovice Matěj Krayzel OP 17,07 - -
23.  Hradec Králové Paulíček Stanislav HK 17,09 - -
24.  Ostrava Bezruč Kamil OV 17,14 - -
24.  Žebnice Soukup Dominik PS 17,14 - -
26.  Karviná Gryč Jakub KA 17,18 - -
27.  Jihlava Navrkal Luboš JI 17,21 - -
28.  Brno Bílek Martin BM 17,26 - -
29.  Žebnice Bulín Michal PS 17,29 - -
30.  Plzeň - město Hospr Tomáš PM 17,31 - -
30.  Brno Kadara Josef BM 17,31 - -
32.  České Budějovice Jan Ježek CB 17,35 - -
33.  Karviná Hrbáč Adam KA 17,38 - -
34.  Plzeň - město Provazník Martin PM 17,43 - -
35.  Brno Zhoř Jaroslav BM 17,45 - -
36.  Praha Daněk Tomáš AB 17,50 - -
37.  Žebnice Gross Jakub PS 17,53 - -
38.  Plzeň - město Hůla Jan PM 17,56 - -
39.  Zlín Petr Kuchařík ZL 17,65 - -
40.  Plzeň - město Sloup Pavel PM 17,75 - -
41.  České Budějovice Pěnča Ivan CB 17,78 - -
41.  Plzeň - město Matoušek Alexander PM 17,78 - -
43.  Praha Filip Vladislav AB 17,83 - -
44.  Zlín Marek Pavelka ZL 17,86 - -
45.  Zlín Pavel Abrhám ZL 17,95 - -
46.  Karviná Motyka Jiří KA 17,99 - -
47.  Praha Novotný Lukáš AB 18,04 - -
48.  Zlín Luděk Otýpka ZL 18,09 - -
48.  Praha Tůma Milan AB 18,09 - -
50.  Liberec Martin Kulhavý LI 18,11 - -
51.  Karviná Dal Marcel KA 18,12 - -
52.  České Budějovice Radim Švehla CB 18,14 - -
53.  České Budějovice Pavel Janů CB 18,15 - -
54.  Jihlava Fila Vojtěch JI 18,19 - -
55.  Jihlava Klimeš Martin JI 18,24 - -
57.  České Budějovice Tomeš Kamil CB 18,35 - -
58.  Jihlava Slatinský Petr JI 18,43 - -
59.  Žebnice Stuš Pavel PS 18,54 - -
60.  České Budějovice Miroslav Ferdan CB 18,59 - -
61.  Brno Čech Radim BM 18,70 - -
62.  Hradec Králové Paulíček Jakub HK 18,73 - -
63.  Ostrava Vondra Adam OV 18,78 - -
64.  České Budějovice Michal Černovský CB 18,79 - -
65.  Jihlava Ryšavý Vilém JI 18,88 - -
66.  Žebnice Soukup Michal PS 18,90 - -
67.  Přerov Jan Klimecký PR 18,93 - -
68.  Brno Bauer Jiří BM 18,97 - -
69.  České Budějovice Milan Čada CB 19,00 - -
70.  Česká Třebová Moravec Jan UO 19,18 - -
71.  Česká Třebová Kacálek Jaroslav UO 19,19 - -
72.  Ústí nad Labem Stárek Ladislav UL 19,22 - -
73.  Zlín Martin Šesták ZL 19,27 - -
74.  Mistřovice Adam Duda KA 19,28 - -
75.  Praha Šída Michal AB 19,29 - -
75.  Praha Mayer Pavel AB 19,29 - -
77.  Zlín Ondřej Soukeník ZL 19,31 - -
79.  Ústí nad Orlicí Matějka jan UO 19,52 - -
80.  Plzeň - město Roháč Martin PM 19,54 - -
81.  Brno Kubík František BM 19,78 - -
82.  Žebnice Tauchen Daniel PS 19,80 - -
83.  Žebnice Nádvorník Josef PS 19,88 - -
84.  Brno Ostrý Zbyněk BM 19,90 - -
85.  Bochov Daniel Buxbaum KV 19,98 - -
86.  Praha Říha Václav AB 20,10 - -
87.  České Budějovice Stanislav Šmíd CB 20,11 - -
87.  Ostrava Maňas Pavel OV 20,11 - -
89.  Brno Hofírek Michal BM 20,15 - -
90.  Plzeň - město Kozel František PM 20,58 - -
91.  Ústí nad Labem Dvořák Miroslav UL 20,68 - -
92.  Brno Kolínek Petr BM 20,73 - -
93.  Žebnice Gross Pavel PS 20,76 - -
95.  Ústí nad Orlicí Kristejn David UO 20,85 - -
96.  Ústí nad Labem Khýr Lukáš UL 21,05 - -
97.  Praha Vysloužil Miloš AB 21,18 - -
98.  Zlín Petr Kyněra ZL 21,33 - -
99.  Brno Ostrý Michal BM 21,51 - -
100.  Karviná Gryč Martin KA 21,70 - -
101.  Žebnice Kepka Vojtěch PS 21,93 - -
102.  Praha Vonšovský Radim AB 22,52 - -
103.  Ústí nad Labem Šeiner Václav UL 24,55 - -
104.  Hradec Králové Ondřej Horych HK 26,48 - -
105.  Domaželice Netrval Milan PR 30,23 - -
106.  Ústí nad Orlicí Flach Lukáš UO NP - -
106.  Ostrava Dopirák David OV NP - -
106.  Přerov Josef Buchta PR NP - -
106.  Ostrava Ryl Karel OV NP - -
106.  Radimovice Dušan Iker PS NP - -
106.  Zlín Radek Šuba ZL NP - -
106.  Praha Vlach Josef AB NP - -
106.  Liberec Zdeněk Jirouš LI NP - -
106.  Přerov Václav Blažek PR NP - -
106.  Karviná Sikora David KA NP - -
116.  Olomouc Zbyňek Hradil OL DSQ - -
116.  Praha Říha Pavel AB DSQ - -
116.  Praha Jan Hopp AB DSQ - -
116.  Plzeň - město Herian Jiří PM DSQ - -
116.  Ostrava Maňas Pavel OV DSQ - -
116.  Ústí nad Labem Hrubeš Pavel UL DSQ - -
116.  Zlín František Omelka ZL DSQ - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/14 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/15 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/16 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2012/05/26 Plzeň - Košutka, Plzeňská stovka 2012
ČP
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/31 Plzeň, Městský stadion, Krajské kolo dorostu
-
2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2016/05/07 Plzeň - Košutka, Memoriál Vendulky Fránové 2016
-
2018/05/12 Plzeň - stanice HZS Košutka, Memoriál Vendulky Fránové
-
2018/07/01 Plzeň, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, družstev 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, 4x100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Dvojboj, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Požární útok, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2019/05/11 Plzeň - stanice HZS Košutka, Memoriál Vendulky Fránové
FSCR
2019/06/23 Stadion města Plzně, Krajské kolo dorostu
CHL
Kdy Kde Liga


Komentáře