Podvysoká, ihrisko 2014 - FIREFEST 2014

Liga: NHLka Zilinskeho kraja
Stránky pořadatele: 
Kdy: 28. 06. 2014 21:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Čadca
Kraj: Žilinský
Zadal: stanostas


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Prchalov NJ 14,40 17,00 17,00
2.  Rudinka KM 14,88 17,00 17,00
3.  Setechov BY 15,53 17,00 17,00
4.  Paština Závada ZA 15,93 17,00 17,00
5.  Spišská Sobota PP 16,23 17,00 17,00
6.  Záturčie MT 16,39 17,00 17,00
7.  Ochodnica KM 16,60 17,00 17,00
8.  Studénka NJ 16,67 17,00 17,00
9.  Lubno FM 16,87 17,00 17,00
10.  Staškov CA 17,06 17,00 17,00
11.  Bobrovček LM 17,28 17,00 17,00
12.  Hliník nad Váhom BY 18,23 17,00 17,00
13.  Kolárovice vrchy BY 18,67 17,00 17,00
14.  Veľká Bytča BY 19,02 17,00 17,00
15.  Zákopčie CA 19,28 17,00 17,00
16.  Predmier BY 19,75 17,00 17,00
17.  Kolárovice centrum BY 21,43 17,00 17,00
18.  Radôstka CA 22,11 17,00 17,00
19.  Rosina ZA 27,72 17,00 17,00
20.  Ploštín LM 32,77 17,00 17,00
21.  Rudina KM 40,88 17,00 17,00
22.  Nesluša KM NP 17,00 17,00
22.  Oščadnica CA NP 17,00 17,00
22.  Podvysoká CA NP 12,00 NP
22.  Kolárovice dorast BY NP 17,00 17,00
22.  Štiavnik BY NP 17,00 17,00
22.  Jablonové BY NP 17,00 17,00
22.  Dolný Hričov ZA NP 17,00 17,00

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Setechov BY 18,78 17,00 17,00
2.  Podvysoká CA 18,91 17,00 17,00
3.  Kolárovice BY 21,31 17,00 17,00
4.  Veľká Bytča BY 21,33 17,00 17,00
5.  Hliník nad Váhom BY 22,85 17,00 17,00
6.  Radôstka CA 25,10 17,00 17,00
7.  Zákopčie CA 27,71 17,00 17,00
8.  Oščadnica CA 28,41 17,00 17,00
9.  Ochodnica KM 32,86 17,00 17,00
10.  Dolný Hričov ZA 34,79 17,00 17,00
11.  Raková CA 44,77 17,00 17,00
12.  Nesluša KM NP 17,00 17,00
12.  Rudina KM NP 17,00 17,00

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ17,0017,0014,402014/06/28 Dorost 100 m
2.  Rudinka KM17,0017,0014,882014/06/28 Dorost 100 m
3.  Setechov BY17,0017,0015,532014/06/28 Dorost 100 m
4.  Paština Závada ZA17,0017,0015,932014/06/28 Dorost 100 m
5.  Spišská Sobota PP17,0017,0016,232014/06/28 Dorost 100 m
6.  Záturčie MT17,0017,0016,392014/06/28 Dorost 100 m
7.  Ochodnica KM17,0017,0016,602014/06/28 Dorost 100 m
8.  Studénka NJ17,0017,0016,672014/06/28 Dorost 100 m
9.  Lubno FM17,0017,0016,872014/06/28 Dorost 100 m
10.  Staškov CA17,0017,0017,062014/06/28 Dorost 100 m
11.  Bobrovček LM17,0017,0017,282014/06/28 Dorost 100 m
12.  Hliník nad Váhom BY17,0017,0018,232014/06/28 Dorost 100 m
13.  Kolárovice vrchyBY17,0017,0018,672014/06/28 Dorost 100 m
14.  Veľká Bytča BY17,0017,0019,022014/06/28 Dorost 100 m
15.  Zákopčie CA17,0017,0019,282014/06/28 Dorost 100 m
16.  Predmier BY17,0017,0019,752014/06/28 Dorost 100 m
17.  Kolárovice centrumBY17,0017,0021,432014/06/28 Dorost 100 m
18.  Radôstka CA17,0017,0022,112014/06/28 Dorost 100 m
19.  Rosina ZA17,0017,0027,722014/06/28 Dorost 100 m
20.  Ploštín LM17,0017,0032,772014/06/28 Dorost 100 m
21.  Rudina KM17,0017,0040,882014/06/28 Dorost 100 m
22.  Dolný Hričov ZA17,0017,00NP2014/06/28 Dorost 100 m
23.  Podvysoká CA12,00NPNP2014/06/28 Dorost 100 m
24.  Jablonové BY17,0017,00NP2014/06/28 Dorost 100 m
25.  Štiavnik BY17,0017,00NP2014/06/28 Dorost 100 m
26.  Nesluša KM17,0017,00NP2014/06/28 Dorost 100 m
27.  Kolárovice dorastBY17,0017,00NP2014/06/28 Dorost 100 m
28.  Oščadnica CA17,0017,00NP2014/06/28 Dorost 100 m
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Setechov BY17,0017,0018,782014/06/28 Dorost 100 m
2. Podvysoká CA17,0017,0018,912014/06/28 Dorost 100 m
3. Kolárovice BY17,0017,0021,312014/06/28 Dorost 100 m
4. Veľká Bytča BY17,0017,0021,332014/06/28 Dorost 100 m
5. Hliník nad Váhom BY17,0017,0022,852014/06/28 Dorost 100 m
6. Radôstka CA17,0017,0025,102014/06/28 Dorost 100 m
7. Zákopčie CA17,0017,0027,712014/06/28 Dorost 100 m
8. Oščadnica CA17,0017,0028,412014/06/28 Dorost 100 m
9. Ochodnica KM17,0017,0032,862014/06/28 Dorost 100 m
10. Dolný Hričov ZA17,0017,0034,792014/06/28 Dorost 100 m
11. Raková CA17,0017,0044,772014/06/28 Dorost 100 m
12. Rudina KM17,0017,00NP2014/06/28 Dorost 100 m
13. Nesluša KM17,0017,00NP2014/06/28 Dorost 100 m
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Brtník  13,93 0 26.06.2014 19:15

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/28 Podvysoká, ihrisko, FIREFEST 2014
NHLKA
Kdy Kde Liga


Komentáře