Racková 2013 -

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 05. 2013 13:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 17,59 17,42 17,59
2.  Vésky B UH 17,84 17,86 17,84
3.  Lukov ZL 17,90 17,88 17,90
4.  Hradčovice UH 18,02 18,02 17,53
5.  Karolín KM 18,02 17,83 18,02
6.  Velký Ořechov B ZL 18,29 18,05 18,29
7.  Mladcová ZL 18,31 17,56 18,31
8.  Vésky UH 18,42 18,20 18,42
9.  Bratřejov ZL 18,75 17,63 18,75
10.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 18,79 18,34 18,79
11.  Salaš ZL 19,89 19,89 18,13
12.  Bratřejov B ZL 19,90 19,90 19,54
13.  Ludslavice KM 20,74 17,82 20,74
14.  Vysoké Pole ZL 20,89 20,89 20,46
15.  Veselá ZL 22,13 22,13 21,78
16.  Racková ZL 25,10 20,56 25,10
17.  Držková ZL 29,15 19,76 29,15
18.  Vrbětice ZL 33,64 33,64 33,22
19.  Tečovice ZL NP NP NP
19.  Mistřice UH NP NP NP
19.  Louky ZL NP 21,08 NP
19.  Pozděchov VS NP NP NP
19.  Velký Ořechov C ZL NP NP NP
19.  Nedašov ZL NP NP NP
19.  Nedašova Lhota ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 18,03 17,72 18,03
2.  Drnovice ZL 18,79 18,73 18,79
3.  Hřivínův Újezd ZL 19,11 17,90 19,11
4.  Bratřejov ZL 19,79 18,86 19,79
5.  Mladcová ZL 19,98 19,98 19,83
6.  Prštné ZL 20,36 20,36 19,14
7.  Malenovice ZL 20,39 20,39 20,17
8.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 22,73 20,76 22,23
9.  Velký Ořechov ZL 24,67 21,45 24,67
10.  Lhota ZL 29,66 28,99 29,66
11.  Vlachovice ZL 31,33 20,70 31,33
12.  Rymice KM 31,45 31,45 31,34

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 26,17 25,97 26,17
2.  Machová ZL NP 28,17 26,57

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Rymice KM 20,50 20,26 20,50
2.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 23,41 23,34 23,41
3.  Sazovice ZL 32,24 31,07 32,24
4.  Nová Dědina KM NP 22,46 23,39

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM16,8817,0817,082019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zahnašovice KM16,6217,6717,672018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Vlachovice ZL17,8817,6117,882018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bojkovice UH17,9617,9217,962019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Rymice KM17,4817,9917,992016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Zahnašovice KM17,7218,0318,032013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vysoké Pole ZL18,1918,2418,242017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bratřejov ZL18,3418,3218,342016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Vysoké Pole ZL18,4117,8218,412016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bratřejov ZL18,4817,8418,482015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Rymice KM17,9218,5718,572019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Lhota ZL18,5818,4718,582018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Drnovice ZL18,7318,7918,792013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Zahnašovice KM17,7918,8118,812017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Kaňovice ZL18,6618,8618,862017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Racková ZL18,8618,8818,882015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Vysoké Pole ZL18,1518,9618,962018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Rymice KM17,7118,9818,982018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hřivínův Újezd ZL18,2019,0019,002015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Bohuslavice u Zlína ZL19,0618,9819,062019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Rymice KM19,0817,3319,082017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Hřivínův Újezd ZL17,9019,1119,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Rymice KM19,0019,1319,132015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hřivínův Újezd ZL19,1819,0119,182016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Vlachovice ZL19,2819,0819,282017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Hřivínův Újezd ZL18,4919,3219,322014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Sazovice ZL18,5519,3319,332017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Velký Ořechov ZL19,3318,6319,332019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,3419,2619,342014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Malenovice ZL19,3719,0519,372015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nová Dědina KM18,0817,6918,082014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Míškovice KM19,3418,6519,342014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zádveřice ZL21,6621,7021,702014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Štítná nad Vláří ZL23,2019,7623,202014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Racková ZL28,4828,4928,492014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Sazovice ZL19,2166,7066,702014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Kaňovice ZL18,6019,8419,842014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Malenovice ZL23,1720,8023,172014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Machová ZL27,5727,3827,572014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Lhota ZL32,5632,6832,682014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Zahnašovice - Muži

17,59https://youtu.be/MGGB7-p0fkU Petr Miklík

Hradčovice - Muži

18,02https://youtu.be/oSuX2R6808E Tomáš Macek

Karolín - Muži

18,02https://youtu.be/wMYxSUW42Mg Martin Ondra

Bratřejov - Muži

18,75https://youtu.be/xm7sHSbX5ug David Schreiber

Hřivínův Újezd - Muži

18,79https://youtu.be/UCsxdyDRFKY Žanet Miklová

Hřivínův Újezd - Ženy

19,11https://youtu.be/H4WkUPIvECg Žanet Miklová

Bratřejov - Ženy

19,79https://youtu.be/8w8IdkmUYyE David Schreiber

Bratřejov - Muži

19,90https://youtu.be/rIt4LvDPSzQ David Schreiber

Ludslavice - Muži

20,74https://youtu.be/OeY4yfsnXzk Zdeněk Juřík

Hřivínův Újezd - Ženy

22,73https://youtu.be/K0ArglPm97Y Žanet Miklová

Hřivínův Újezd - Dorostenci

23,41https://youtu.be/GE2eS0hUzjI Žanet Miklová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a8218654

Kód: a8218654



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2005/05/29 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/05/28 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2007/05/27 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2008/05/25 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2009/05/31 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2010/05/30 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/05/27 Racková, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/05/26 Racková,
ZLPS
2013/05/26 Racková, Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž, ZLPS
-
2014/05/24 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
-
2014/05/25 Racková, Pohárová soutěž ZLMH
-
2014/05/25 Racková, Pohárová sutěž ZLPS
ZLPS
2015/05/31 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/05/29 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/05/28 Racková hřiště, O pohár starosty SDH, muži 3B, ženy, dorost
-
2017/05/28 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/07/22 Fotbalové hřiště Racková, Soutěž mužů nad 35 let
-
2018/05/27 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2019/05/26 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře