Racková 2016 - Pohárová soutěž ZLPS

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 05. 2016 13:30
Kontakt:   Milan Liška
Telefon:  737 715 394
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčovice UH 18,16 18,16 18,00
2.  Mladcová ZL 18,20 18,20 17,84
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Pravčice KM 18,26 18,26 17,71
4.  Vésky UH 18,71 18,71 18,31
5.  Šarovy ZL 18,91 18,91 18,57
6.  Tečovice ZL 19,26 18,76 19,26
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Rymice KM 19,83 18,39 19,83
8.  Lukov ZL 20,00 19,15 20,00
9.  Nevšová ZL 20,02 19,11 20,02
10.  Bratřejov ZL 20,05 20,05 18,58
11.  Zádveřice ZL 20,13 20,12 20,13
12.  Racková ZL 20,36 19,55 20,36
13.  Vrbětice ZL 20,44 20,44 17,11
14.  Nedašov ZL 20,48 18,71 20,48
15.  Velký Ořechov B ZL 20,65 20,65 20,34
16.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 20,86 20,86 18,82
17.  Martinice KM 21,04 18,69 21,04
18.  Slušovice ZL 21,48 20,65 21,48
19.  Louky ZL 21,61 19,96 21,61
20.  Nedašova Lhota ZL 21,93 21,93 19,66
21.  Mysločovice ZL 22,49 22,49 20,11
22. Výsledek se nepočítá do ligy  Záhlinice KM 22,72 22,72 20,88
23.  Velký Ořechov C ZL 23,02 23,02 19,16
24.  Machová ZL 23,14 22,74 23,14
25.  Jestřabí ZL 23,29 23,29 21,54
26. Výsledek se nepočítá do ligy  Žeranovice KM 26,82 25,41 26,82
27.  Křekov ZL 31,70 31,36 31,70
28. Výsledek se nepočítá do ligy  Prchalov NJ NP NP NP
28.  Hostišová ZL NP NP NP
28.  Vésky B UH NP NP NP
28.  Vysoké Pole ZL NP NP NP
28.  Štítná nad Vláří ZL NP NP NP
28.  Mirošov ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Rymice KM 17,99 17,48 17,99
2.  Bratřejov ZL 18,34 18,34 18,32
3.  Vysoké Pole ZL 18,41 18,41 17,82
4.  Hřivínův Újezd ZL 19,18 19,18 19,01
5.  Velký Ořechov ZL 19,41 19,36 19,41
6.  Racková ZL 19,82 19,82 19,38
7.  Machová ZL 21,54 20,48 21,54
8.  Lhota ZL 22,61 20,02 22,61
9.  Slušovice ZL 27,78 26,70 27,78
10.  Hostišová ZL 33,03 32,19 33,03
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Bílovice UH 43,74 43,74 28,56
12.  Sazovice ZL NP NP NP
12.  Kaňovice ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sazovice ZL 20,01 19,89 20,01
2.  Racková ZL 20,19 20,78 20,19
3.  Machová ZL 32,53 32,40 32,53
4.  Lhota ZL 42,68 42,68 20,41

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sazovice ZL 16,66 16,66 15,92
2.  Zádveřice ZL 17,96 17,96 17,72
3.  Popov ZL 24,06 24,06 24,04
4.  Bílovice UH 25,41 25,10 25,41
5.  Tečovice ZL 21,81 21,81 28,10
6.  Hostišová ZL 29,00 28,54 29,00
7.  Mysločovice ZL 38,87 38,87 37,23
8.  Dolní Lhota ZL NP NP NP
8.  Lukov ZL NP NP NP
8.  Vrbka KM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. TAG Zahnašovice KM16,6217,6717,672018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Vlachovice ZL17,8817,6117,882018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Rymice KM17,4817,9917,992016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. TAG Zahnašovice KM17,7218,0318,032013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Vysoké Pole ZL18,1918,2418,242017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bratřejov ZL18,3418,3218,342016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vysoké Pole ZL18,4117,8218,412016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bratřejov ZL18,4817,8418,482015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Lhota ZL18,5818,4718,582018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Drnovice ZL18,7318,7918,792013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. TAG Zahnašovice KM17,7918,8118,812017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Kaňovice ZL18,6618,8618,862017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Racková ZL18,8618,8818,882015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Vysoké Pole ZL18,1518,9618,962018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Rymice KM17,7118,9818,982018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Hřivínův Újezd ZL18,2019,0019,002015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Rymice KM19,0817,3319,082017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Hřivínův Újezd ZL17,9019,1119,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Rymice KM19,0019,1319,132015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Hřivínův Újezd ZL19,1819,0119,182016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Vlachovice ZL19,2819,0819,282017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Hřivínův Újezd ZL18,4919,3219,322014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Sazovice ZL18,5519,3319,332017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,3419,2619,342014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Malenovice ZL19,3719,0519,372015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Velký Ořechov ZL19,3619,4119,412016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Racková ZL18,5319,4319,432017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Prštné ZL19,4319,0119,432014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Nedašova Lhota ZL19,5618,8419,562017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Holešov KM19,6918,4519,692018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nová Dědina KM18,0817,6918,082014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Míškovice KM19,3418,6519,342014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zádveřice ZL21,6621,7021,702014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Štítná nad Vláří ZL23,2019,7623,202014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Racková ZL28,4828,4928,492014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Sazovice ZL19,2166,7066,702014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Kaňovice ZL18,6019,8419,842014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Malenovice ZL23,1720,8023,172014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Machová ZL27,5727,3827,572014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Lhota ZL32,5632,6832,682014/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Machová - Ženy

21,54http://youtu.be/gW46X4IFkuw Kateřina Brázdilová

Machová - Dorostenky

32,53http://youtu.be/tT8TfwPMo9Y Kateřina Brázdilová

Prchalov - Muži

NPhttp://youtu.be/GNlxxbKTVTA Jakub Těšický
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2005/05/29 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/05/28 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2007/05/27 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2008/05/25 Racková, ZL, O pohár SDH Racková
ZLPS
2009/05/31 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2010/05/30 Racková, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/05/27 Racková, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/05/26 Racková,
ZLPS
2013/05/26 Racková, Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž, ZLPS
-
2014/05/24 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
-
2014/05/25 Racková, Pohárová soutěž ZLMH
-
2014/05/25 Racková, Pohárová sutěž ZLPS
ZLPS
2015/05/31 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/05/29 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/05/28 Racková hřiště, O pohár starosty SDH, muži 3B, ženy, dorost
-
2017/05/28 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/07/22 Fotbalové hřiště Racková, Soutěž mužů nad 35 let
-
2018/05/27 Racková, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře