Radimovice 2020 - Sychrovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 13. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  723101488
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Frýdštejn JN 16,92 16,89 16,92
2.  Tatobity SM 17,01 16,40 17,01
3.  Renmotor Jinolice JC 17,19 16,53 17,19
4.  Sychrov MB 17,27 17,09 17,27
5.  Břehy MB 17,77 17,77 17,69
6.  Jirkov JN 17,89 17,82 17,89
7.  Dubenec TU 18,07 18,07 17,45
8.  Obrubce MB 18,21 18,21 16,71
8.  Kamenice Dobšín MB 18,21 18,21 17,14
10.  Krásná Ves MB 18,34 18,34 18,00
11.  Jirkov B JN 18,45 18,27 18,45
12.  Zlatá Olešnice JN 18,46 17,52 18,46
13.  Bechov MB 18,94 18,89 18,94
14.  Karlinky LI 18,95 18,72 18,95
15.  Hradčany LI 19,15 19,15 18,61
16.  Veselá MB 19,44 19,20 19,44
17.  Žehrov MB 21,02 20,89 21,02
18.  Odolenovice JN 30,39 30,39 24,79
19.  Malá Skála JN 30,76 30,65 30,76
20.  Košťálov SM 32,53 32,53 30,40
21.  Radimovice LI 53,04 53,04 45,41
22.  Dneboh MB NP 17,23 NP
22.  Březová LI NP 17,41 NP
22.  Benešov u Semil SM NP NP NP
22.  Olešnice SM NP NP 17,28
22.  Jílové u Držkova JN NP 22,13 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ploukonice SM 17,33 16,56 17,33
2.  Košťálov SM 17,55 17,55 16,68
3.  Katusice MB 17,74 17,41 17,74
4.  Malá Skála Béčko JN 17,90 17,09 17,90
5.  Veselá SM 18,12 18,12 17,05
6.  Sychrov OLE MB 18,70 18,70 18,18
7.  Bratříkov JN 19,30 17,53 19,30
8.  Benešov u Semil SM 19,45 19,45 19,25
9.  Jeřmanice LI 22,68 22,13 22,68
10.  Břehy MB 23,80 23,45 23,80
11.  Mříčná SM 25,96 25,96 24,64
12.  Bechov MB 26,76 26,01 26,76
13.  Sychrov MB 33,23 33,23 32,87
14.  Krásná Ves MB 37,85 37,76 37,85
15.  Pěnčín JN NP NP NP
15.  Kosmonosy MB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3116,0316,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stará Říše JI15,8316,3116,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov NJ16,2216,3516,352016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bašnice JC16,4616,2116,462017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5116,4216,512018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,5616,5116,562015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Velké Hoštice OP16,3116,6116,612016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dneboh MB16,6716,4516,672018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lhotky Sport ZR16,5316,7016,702014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Olešná HB16,7216,5916,722016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC16,2316,7916,792018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bašnice JC16,8216,7616,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3216,8216,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Renmotor Jinolice JC16,8516,3916,852019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nevcehle JI16,2916,8716,872017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Trnava TR16,5616,8716,872016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Prchalov NJ16,3316,8916,892015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Frýdštejn JN16,8916,9216,922020/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kosmonosy MB16,8416,9616,962019/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Lavičky ZR16,8816,9616,962014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Renmotor Jinolice JC16,9816,4116,982017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Tatobity SM16,4017,0117,012020/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Trnava TR16,5417,0117,012014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Libuň JC16,5217,0317,032013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lavičky ZR17,0316,5917,032015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bohdalín PE16,5917,0517,052016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Žernovník BK16,9717,0517,052014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Slavětín LN17,0616,9117,062014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Renmotor Jinolice JC16,8617,0717,072013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Lhotky Sport ZR16,9017,1017,102016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Martin Bušek  16 ** 0 27.08.2020 11:22

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře