Radimovice 2018 - Sychrovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 20. 05. 2018 11:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  +420723101488
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,51 16,51 16,42
2.  Dneboh MB 16,67 16,67 16,45
3.  Jinolice Renmotor JC 16,79 16,23 16,79
4.  Pšánky HK 17,33 17,33 17,31
5.  Tatobity SM 17,61 17,40 17,61
6.  Obrubce MB 17,78 17,08 17,78
7.  Dobšín Kamenice MB 18,30 18,30 17,10
8.  Podůlší Béčko JC 18,53 18,53 17,78
9.  Veselá MB 18,85 18,75 18,85
10.  Krásná Ves MB 18,93 18,93 18,61
11.  Velké Hamry JN 19,13 18,17 19,13
12.  Hradčany LI 19,17 18,69 19,17
13.  Olešnice SM 19,27 19,12 19,27
14.  Jílové u Držkova JN 20,65 18,21 20,65
15.  Malá Skála JN 25,97 25,97 24,15
16.  Jirkov JN 26,61 21,00 26,61
17.  Košťálov SM 36,83 36,83 35,02
18.  Sychrov MB NP NP NP
18.  Karlinky LI NP NP NP
18.  Kosmonosy MB NP NP NP
18.  Zlatá Olešnice JN NP NP 17,77

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 18,16 16,29 18,16
2.  Sychrov A MB 18,70 18,70 18,06
3.  Bratříkov JN 18,78 18,67 18,78
4.  Libuň JC 19,03 19,03 17,72
5.  Jeřmanice LI 19,39 19,39 18,49
6.  Malá Skála Béčko JN 19,83 19,83 19,71
7.  Kosmonosy MB 20,62 20,62 19,24
8.  Sychrov B MB 21,17 20,06 21,17
9.  Benešov u Semil SM 25,44 25,44 17,29
10.  Ploukonice SM NP 21,16 NP
10.  Katusice MB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3116,0316,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stará Říše JI15,8316,3116,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov NJ16,2216,3516,352016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bašnice JC16,4616,2116,462017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5116,4216,512018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,5616,5116,562015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Velké Hoštice OP16,3116,6116,612016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dneboh MB16,6716,4516,672018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lhotky Sport ZR16,5316,7016,702014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Olešná HB16,7216,5916,722016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jinolice RenmotorJC16,2316,7916,792018/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3216,8216,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bašnice JC16,8216,7616,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Trnava TR16,5616,8716,872016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nevcehle JI16,2916,8716,872017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Prchalov NJ16,3316,8916,892015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lavičky ZR16,8816,9616,962014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jinolice RenmotorJC16,9816,4116,982017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Trnava TR16,5417,0117,012014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Lavičky ZR17,0316,5917,032015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Libuň JC16,5217,0317,032013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bohdalín PE16,5917,0517,052016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Žernovník BK16,9717,0517,052014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Slavětín LN17,0616,9117,062014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jinolice JC16,8617,0717,072013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Lhotky Sport ZR16,9017,1017,102016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Pšánky AHK17,1117,0017,112013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pasohlávky BV17,1116,6817,112017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Nevcehle JI17,1316,8917,132013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bašnice JC17,1416,8017,142016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Zdeněk Juřík  16 ** 20 20.05.2018 09:19
 Honza Adamec  16 ** 16 16.05.2018 10:17
 Michal Matějíček  17 ** 0 19.05.2018 11:44


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Zdeněk Juřík  16 ** 0 20.05.2018 09:20
 Honza Adamec  16 ** 0 16.05.2018 10:18
 Michal Matějíček  17 ** 0 19.05.2018 11:47

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Jirkov - Muži

26,61http://youtu.be/_WO7GyLLs38 Míra Berka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře