Raspenava 2018 - FNC Raspenava

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 07. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Raspenava
Telefon: 
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velké Hamry JN 14,87 14,87 14,41
2.  Krásná Ves MB 15,09 15,02 15,09
3.  Chyjice JC 15,17 15,17 14,73
4.  Mělník Blata ME 15,34 15,34 15,23
5.  Frýdštejn JN 15,73 14,50 15,73
6.  Janův Důl LI 16,73 16,73 15,68
7.  Hradčany LI 17,15 17,15 16,63
8.  Bechov MB 17,42 17,42 15,58
9.  Karlinky LI 17,94 17,94 15,95
10.  Těpeře JN 18,75 18,75 18,18
11.  Příchovice JN 19,42 18,18 19,42
12.  Bílý Potok LI 20,74 20,34 20,74
13.  Ludvíkov pod Smrkem LI 21,54 20,96 21,54
14.  Lužec LN 21,72 21,72 19,81
15.  Jeřmanice LI 27,94 27,94 26,51
16.  Nové Město pod Smrkem LI 29,57 29,57 29,06
17.  Odolenovice JN 30,67 30,19 30,67
18.  Záskalí LI 70,08 70,08 69,45
19.  Škodějov SM NP NP NP
19.  Bystřice JC NP NP NP
19.  Pěnčín JN NP NP 15,86
19.  Jílové u Držkova JN NP 15,45 NP
19.  Doubravička MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Břehy MB 18,48 18,22 18,48
2.  Zlatá Olešnice JN 18,72 18,72 18,29
3.  Mělník Blata ME 19,03 19,03 18,82
4.  Raspenava LI 19,06 17,66 19,06
5.  Jeřmanice LI 19,33 19,33 19,04
6.  Karlinky LI 20,21 20,21 20,10
7.  Bílý Potok LI 40,30 39,37 40,30
8.  Dalešice JN NP NP NP

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chyjice JC 20,22 20,22 19,39
2.  Mělník Blata ME 21,08 21,08 20,22
3.  Jeřmanice LI 21,20 21,20 21,10
4.  Škodějov SM 21,25 21,25 20,18
5.  Janův Důl LI 21,41 21,41 20,38
6.  Hradčany LI 21,56 21,56 20,22
7.  Krásná Ves MB 21,63 21,63 19,05
8.  Bystřice JC 21,79 21,79 21,74
9.  Doubravička MB 23,61 23,49 23,61
10.  Těpeře JN 23,99 23,99 23,14
11.  Bechov MB 24,35 24,35 23,27
12.  Příchovice JN 24,63 24,63 23,12
13.  Záskalí LI 25,02 25,02 23,38
14.  Velké Hamry JN 27,49 27,49 26,07
15.  Odolenovice JN 44,23 42,86 44,23

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Dalešice JN 22,50 22,21 22,50
2. Raspenava LI 22,95 22,95 21,98
3. Smržovka JN 23,46 23,46 23,10
4. Ostroměř JC 24,05 24,03 24,05
5. Roztoky u Semil SM 24,67 24,67 24,39
6. Pilínkov, Liberec XXIV B LI 25,71 24,63 25,71
7. Smržovka ŽENY JN 29,29 29,29 27,48
8. Heřmanice LI 29,98 29,98 28,56
9. Desná I JN 31,00 31,00 26,84
10. Lučany nad Nisou JN 53,51 53,51 46,54

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2615,7715,772014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála JN15,7315,9715,972014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Karlinky LI15,2216,0616,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lestkov SM15,5016,1316,132014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jílové u Držkova JN15,1616,1816,182014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradčany LI15,8716,6216,622016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Frýdštejn JN16,6515,5816,652016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Smidary HK16,7315,3816,732016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ16,8316,9016,902014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN16,7116,9316,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Frýdlant LI16,2516,9516,952014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nová Ves LI16,7417,0817,082016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pěnčín JN17,1316,7317,132016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bukovina, Turnov SM15,7217,1417,142014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Benešov u Semil SM16,4717,2217,222016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Příšovice LI16,4117,3217,322014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Janův Důl LI17,4716,5717,472016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jílové u Držkova JN17,5217,2317,522016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčany LI16,7417,7317,732014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Janův Důl LI16,9617,7517,752014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB17,8416,7917,842016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jeřmanice LI17,8616,3317,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Škodějov SM16,8918,0018,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bukovina, Turnov SM16,6818,1218,122016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Krásná Ves MB17,3918,2718,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Příchovice JN17,5818,5618,562016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Roudný JN20,2217,8220,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ludvíkov pod Smrkem LI19,0120,4120,412016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Košťálov SM20,1820,4320,432016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Velké Hamry JN20,0920,6220,622014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Košťálov SM16,7516,5316,752016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Benešov u Semil SM17,7217,2617,722016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Sychrov MB--17,962013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Krásná Ves MB--18,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Krásná Ves MB18,4817,9418,482014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Jeřmanice LI18,5418,6318,632016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Malá Skála A JN18,9019,1019,102014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Myštěves HK--19,132013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Těpeře JN19,4018,9619,402016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Huť JN--19,622013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Frýdlant LI20,2120,0520,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Jeřmanice LI20,5621,2221,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Libuň JC--21,722013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kosořice MB21,9421,6521,942016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Karlinky LI22,0621,8922,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Jeřmanice Dorostenky LI22,5122,3922,512014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dolní Hanychov, Liberec VIII LI21,8922,8022,802016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bozkov SM21,1322,9322,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Karlinky LI22,9523,6723,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Malá Skála Béčko JN--23,812013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Raspenava B LI22,5524,0024,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Košťálov SM23,4624,6724,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bulovka LI--24,992013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bratříkov JN--25,602013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Bulovka LI223,3326,5226,522014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Raspenava A LI26,8626,5726,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Benešov u Semil SM--31,462013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Malá Skála B JN21,7235,2135,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Chrastava LI38,9237,0538,922016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Frýdlant LI--44,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2008/09/13 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2010/09/11 Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR
JL
2013/09/14 Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár
JL
2014/07/12 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2014/11/08 Raspenava, Raspenava, Česká beseda
FNC
2015/07/11 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2016/07/09 Raspenava, 6. kolo Raspenava
FNC
2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2018/07/07 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře