Roudný 2016 - 10. kolo Roudný

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 13. 08. 2016 20:30
Kontakt:   David Fišer
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: vit koukal

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malá Skála JN 15,30 15,30 14,74
2.  Košťálov SM 15,59 15,59 15,50
3.  Janův Důl LI 15,60 15,60 15,58
4.  Hradčany LI 16,06 15,38 16,06
5.  Březová LI 16,09 16,09 15,79
6.  Krásná Ves MB 16,20 16,20 15,94
7.  Pěnčín JN 16,51 16,34 16,51
8.  Frýdštejn JN 16,60 16,60 15,22
9.  Tatobity SM 16,74 16,74 15,71
10.  Smidary HK 17,09 17,09 16,18
11.  Jílové u Držkova JN 17,99 17,99 17,85
12.  Bukovina, Turnov SM 18,19 18,19 16,81
13.  Příchovice JN 19,26 19,26 18,61
14.  Záskalí LI 19,57 19,16 19,57
15.  Jeřmanice LI 21,43 21,43 20,84
16.  Velké Hamry JN 25,15 25,15 20,96
17.  Škodějov SM 26,69 26,57 26,69
18.  Odolenovice JN 29,44 28,59 29,44
19.  Karlinky LI NP NP NP
19.  Chyjice JC NP NP NP
19.  Benešov u Semil SM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 17,00 16,79 17,00
2.  Malá Skála Béčko JN 17,11 17,02 17,11
3.  Těpeře JN 18,41 17,59 18,41
4.  Karlinky LI 20,58 20,03 20,58
5.  Jeřmanice LI 20,84 20,84 18,57
6.  Březová LI 21,11 20,73 21,11
7.  Raspenava LI 25,59 24,75 25,59
8.  Benešov u Semil SM 28,70 28,70 28,52
9.  Rychnov u Jablonce nad Nisou JN 63,83 63,66 63,83
10.  Smidary HK NP 17,36 NP

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Janův Důl LI 20,05 20,05 20,04
2.  Smidary HK 20,55 20,02 20,55
3.  Jeřmanice LI 20,65 20,65 20,01
4.  Příchovice JN 21,79 21,63 21,79
5.  Karlinky LI 22,41 21,90 22,41
6.  Hradčany LI 23,69 23,69 22,64
7.  Velké Hamry JN 23,74 23,51 23,74
8.  Odolenovice JN 27,92 27,45 27,92

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Příšovice LI 21,02 20,27 21,02
2. Roztoky u Semil SM 21,04 19,92 21,04
3. Škodějov B SM 21,59 21,11 21,59
4. Janov nad Nisou JN 21,98 21,98 21,79
5. Dalešice JN 22,33 22,11 22,33
6. Sukorady JC 23,92 23,16 23,92
7. Pilínkov, Liberec XXIV LI 25,11 25,11 24,65
8. Pilínkov, Liberec XXIV B LI 25,49 23,79 25,49
9. Rychnov u Jablonce nad Nisou JN 25,64 23,32 25,64
10. Záskalí Bezáskovice LI 26,69 26,33 26,69
11. Rozstání LI 48,89 48,16 48,89

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Troch  15 ** 5 09.08.2016 12:11
 Michal Matějíček  14 ** 0 12.08.2016 13:06


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  17 ** 1 12.08.2016 13:06
 Radek Troch  18 ** 0 09.08.2016 12:11

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Košťálov - Muži

15,59http://youtu.be/QvTrFg7g3r4 Lenka Poloprutská
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Roudný, Pohár Ivana Ivanova
FNC
2014/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2014/08/16 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2015/04/25 Hasičský areál Roudný, Fire training day
-
2015/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2015/08/15 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2016/08/13 Roudný, 10. kolo Roudný
FNC
2017/08/19 Roudný, FNC Roudný
FNC
2018/08/18 Roudný, FNC Roudný
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře