Roudný 2017 - FNC Roudný

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/128479737170587/?fref=ts
Kdy: 19. 08. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Roudný
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Frýdštejn JN 15,69 15,69 15,28
2.  Březová LI 15,74 14,95 15,74
3.  Velké Hamry JN 15,74 15,74 15,33
4.  Karlinky LI 15,90 15,16 15,90
5.  Jílové u Držkova JN 16,41 16,41 16,31
6.  Křížkový Újezdec PH 16,70 15,32 16,70
7.  Doubravička MB 17,82 16,95 17,82
8.  Pěnčín JN 19,02 19,02 18,74
9.  Košťálov SM 19,02 19,02 17,48
10.  Bechov MB 19,03 18,47 19,03
11.  Nová Ves LI 19,60 19,60 17,03
12.  Příchovice JN 19,78 18,02 19,78
13.  Hradčany LI 20,22 20,22 19,46
14.  Záskalí LI 20,35 20,35 20,24
15.  Veselá SM 21,30 21,28 21,30
16.  Škodějov SM 22,48 18,14 22,48
17.  Krásná Ves MB 24,72 24,49 24,72
18.  Malá Skála JN 24,81 24,81 22,05
19.  Jeřmanice LI 29,84 29,84 29,50
20.  Janův Důl LI 33,16 32,56 33,16
21.  Tanvald Šumburk JN NP NP NP
21.  Chyjice JC NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bratříkov JN 18,24 18,24 18,11
2.  Jeřmanice LI 18,30 18,30 17,63
3.  Malá Skála Béčko JN 18,73 18,72 18,73
4.  Veselá SM 19,48 19,48 19,20
5.  Košťálov SM 20,35 19,87 20,35
6.  Příchovice JN 20,62 20,62 20,31
7.  Raspenava LI 21,64 21,64 21,38
8.  Březová LI 22,31 22,31 21,68
9.  Karlinky LI 22,84 22,81 22,84
10.  Zlatá Olešnice JN NP 19,17 NP
10.  Ploukonice SM NP NP NP

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Křížkový Újezdec PH 20,58 20,16 20,58
2.  Chyjice JC 20,77 20,36 20,77
3.  Karlinky LI 20,88 19,46 20,88
4.  Hradčany LI 21,06 21,06 20,87
5.  Velké Hamry JN 21,40 21,19 21,40
6.  Škodějov SM 21,94 21,54 21,94
7.  Bechov MB 22,52 22,52 22,22
8.  Jeřmanice LI 22,67 22,16 22,67
9.  Nová Ves LI 22,86 22,70 22,86
10.  Příchovice JN 23,43 23,43 22,14
11.  Doubravička MB 24,65 24,41 24,65
12.  Záskalí LI 25,06 25,06 22,32
13.  Janův Důl LI 39,78 39,09 39,78

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Roztoky u Semil SM 21,38 20,81 21,38
2. Dalešice JN 21,52 21,34 21,52
3. Sukorady JC 21,61 21,10 21,61
4. Janov nad Nisou JN 24,50 22,04 24,50
5. Lučany nad Nisou JN 24,74 22,94 24,74
6. Smržovka JN 29,02 24,20 29,02
7. Rychnov u Jablonce nad Nisou JN 29,68 29,68 29,25
8. Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov B LI 32,82 32,82 32,64
9. Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov A LI 35,96 35,96 33,57

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Roudný, Pohár Ivana Ivanova
FNC
2014/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2014/08/16 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2015/04/25 Hasičský areál Roudný, Fire training day
-
2015/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2015/08/15 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2016/08/13 Roudný, 10. kolo Roudný
FNC
2017/08/19 Roudný, FNC Roudný
FNC
2018/08/18 Roudný, FNC Roudný
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře