Sazovice 2018 - Hasičský den

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 07. 2018 13:30
Kontakt:   Bohumil Botek
Telefon:  605 990 000
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Hrabůvka PR 16,49 16,46 16,49
2.  Velký Ořechov C ZL 16,89 16,89 16,44
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Pravčice KM 17,05 15,55 17,05
4.  Mirošov ZL 17,14 16,86 17,14
5.  Nevšová ZL 17,16 17,13 17,16
6.  Velký Ořechov B ZL 17,18 17,18 16,85
7.  Mladcová ZL 17,23 17,23 17,03
8.  Vésky B UH 17,26 17,12 17,26
9.  Lukov ZL 17,39 17,24 17,39
10.  Vrbětice ZL 18,00 18,00 17,59
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Pravčice B KM 18,14 18,14 18,01
12.  Hostětín UH 19,27 18,84 19,27
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Velká (Hranice III) PR 19,44 19,44 19,01
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Vrbka KM 19,66 19,66 19,37
15.  Lhota ZL 19,88 18,77 19,88
16.  Bratřejov ZL 20,25 20,25 19,10
17.  Vysoké Pole ZL 21,26 21,26 20,32
18.  Martinice KM 21,71 21,71 21,45
19.  Machová ZL 26,97 26,39 26,97
20.  Nedašov ZL NP NP NP
20.  Mysločovice ZL NP NP NP
20.  Racková ZL NP NP NP
20. Výsledek se nepočítá do ligy  TAG Zahnašovice KM NP NP NP
20.  Louky ZL NP NP NP
20. Výsledek se nepočítá do ligy  Ludslavice KM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Pravčice KM 15,99 15,99 15,77
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Pravčice B KM 16,70 16,70 16,49
3.  Bratřejov ZL 17,82 17,67 17,82
4.  Velký Ořechov ZL 18,08 17,98 18,08
5.  Vysoké Pole ZL 18,29 18,17 18,29
6.  Sazovice ZL 18,47 18,47 17,14
7.  Holešov KM 18,63 18,63 18,41
8.  Vlachovice ZL 19,08 18,44 19,08
9.  Lhota ZL 19,28 18,25 19,28
10.  Kaňovice ZL 20,33 19,27 20,33
11.  Racková ZL 20,59 20,59 18,73
11.  Bílovice UH 20,59 20,59 19,98
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Míkovice UH 20,89 20,42 20,89
14.  Lukov ZL 22,23 22,23 20,34
15.  Popov ZL 23,53 22,33 23,53
16.  Machová ZL NP NP NP
16. Výsledek se nepočítá do ligy  TAG Zahnašovice KM NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Míkovice UH 19,88 19,87 19,88
2.  Bílovice UH 25,85 25,83 25,85
3.  Sazovice ZL 26,33 25,83 26,33
4.  Martinice KM 35,79 22,68 35,79

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ublo ZL 16,03 16,03 15,75
2.  Nevšová ZL 17,92 17,92 17,24
3.  - Napamal - 18,22 18,22 17,60
4.  Lukov ZL 18,71 18,71 18,21
5.  Štípa ZL 19,80 18,27 19,80
6.  Dolní Lhota ZL 20,03 19,58 20,03
7.  Lechotice KM 25,01 25,01 21,19
8.  Býškovice PR 26,47 26,47 23,62

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Šarovy ZL--15,402003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mistřice UH--15,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Ořechov ZL--15,852003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Brumov ZL--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bořenovice KM--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lhotka ZL--16,152003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hostišová ZL--16,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vésky UH--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bylnice BZL--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velký Ořechov BZL--16,522003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Záhlinice KM--16,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rychlov KM--16,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dobrotice KM--16,802003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlinsko pod Hostýnem KM--17,182003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Přílepy KM--17,252003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Fryšták ZL--17,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rychlov BKM--18,412003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lukov ZL--18,492003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Racková ZL--18,702003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Louky ZL--18,902003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Držková ZL--19,002003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Částkov UH--19,762003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hřivínův Újezd ZL--21,082003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhota ZL--21,232003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žeranovice KM--21,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kvítkovice ZL--45,102003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Všemina ZL--51,552003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vrbětice ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rymice KM--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Prštné ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pravčice KM15,9915,7715,992018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pravčice B KM16,7016,4916,702018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. TAG Zahnašovice KM16,7916,1716,792017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. TAG Zahnašovice KM16,3017,0417,042014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. TAG Zahnašovice KM17,0917,1017,102015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Radíkov PR17,2516,0317,252015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bratřejov ZL17,7517,8017,802016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bratřejov ZL17,6717,8217,822018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hřivínův Újezd ZL17,5817,8917,892017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Pravčice KM16,6617,9217,922017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velký Ořechov ZL17,9818,0818,082018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Bratřejov ZL18,0918,0218,092017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Slušovice ZL18,1518,0618,152017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Hostišová ZL17,8818,2218,222016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Bílovice UH18,2717,9918,272017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Vysoké Pole ZL18,1718,2918,292018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Bratřejov ZL18,4518,2918,452015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Sazovice ZL18,4717,1418,472018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. TAG Zahnašovice KM17,8518,4818,482013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nedašova Lhota ZL18,5317,7418,532015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Racková ZL18,5718,4218,572016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Velký Ořechov ZL18,5917,9618,592017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Holešov KM18,6318,4118,632018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Slušovice ZL18,7118,3818,712015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Kaňovice ZL18,2618,7318,732017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Bratřejov ZL18,2818,8718,872013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bratřejov ZL18,2718,8918,892014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Tečovice ZL18,1018,9218,922013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Velký Ořechov ZL17,9418,9618,962015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Prštné ZL18,6919,0219,022013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Hrabůvka - Muži

16,49http://youtu.be/33nnaf3znd8 Honza

Nevšová - Muži

17,16http://youtu.be/gbldvGaGGq0 Bronislav Lysák

Nevšová - Dorostenci

17,92http://youtu.be/Vz_2ZXoisso Bronislav Lysák
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/22 Sazovice, ZL,
FSCR
2004/06/20 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/06/19 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/06/18 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2007/06/17 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2008/06/15 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/06/21 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/17 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/06/16 Sazovice,
ZLPS
2014/06/29 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2015/06/28 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/06/25 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/07/01 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2018/07/01 Sazovice - výletište Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
Kdy Kde Liga


Komentáře