Areál Flídr group Široký Důl 2022 - Memorial Široký Důl - Flídr Cup 2022

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://memorialsirokydul.cz/
Kdy: 29. 10. 2022 08:30
Kontakt:   Jakub Paulíček
Telefon:  737785812
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Zadal: Jakub Paulíček


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 13,52 13,52 13,37
2.  Čechtín TR 13,71 13,48 13,71
3.  Jaronice CB 13,75 13,75 13,71
4.  Radostín nad Oslavou B ZR 13,88 13,88 13,72
5.  Trnava TR 13,91 13,80 13,91
6.  Renmotor Jinolice JC 13,93 13,93 13,56
7.  Orechová Potôň DS 14,01 13,93 14,01
8.  Velká (Hranice III) PR 14,11 14,11 13,87
9.  Kyselica DS 14,22 14,22 13,99
10.  Bílovice A PV 14,30 14,25 14,30
11.  Kožušany – Tážaly OL 14,35 14,22 14,35
12.  Dehtín KT 14,39 14,13 14,39
13.  Stará Říše JI 14,43 14,27 14,43
14.  Horní Kamenice DO 14,45 14,19 14,45
15.  Hoštiná PU 14,47 14,47 14,08
16.  Bezděkov pod Třemšínem PB 14,48 14,36 14,48
17.  Oldřiš SY 14,52 14,52 14,29
18.  Čikov TR 14,53 14,53 14,42
19.  Velké Hamry JN 14,59 14,59 13,87
20.  Vysoká Štola KV 14,61 14,61 14,38
21.  Zahnašovice KM 14,64 14,48 14,64
22.  Žižkovo Pole B HB 14,66 14,41 14,66
23.  Plumlov PV 14,70 14,70 13,50
24.  Chotěmice TA 14,72 14,42 14,72
25.  Pavlice TT 14,74 14,74 14,21
26.  Lavičky ZR 14,81 14,81 14,21
27.  Větřkovice OP 14,84 14,00 14,84
28.  Ves Touškov PJ 14,85 14,85 14,59
29.  Černín ZN 14,87 14,60 14,87
30.  Rašín JC 14,88 14,81 14,88
31.  Měrotín OL 14,89 14,89 14,44
31.  Horní Měcholupy AB 14,89 14,66 14,89
33.  Zbora PU 14,92 14,92 13,71
34.  Plinkout OL 14,93 14,40 14,93
35.  Únětice 1911 B PJ 14,94 14,94 14,31
36.  Ledenice CB 14,95 14,95 14,35
36.  Žernovice PT 14,95 14,95 14,53
38.  Jílové u Držkova JN 14,99 14,53 14,99
39.  Tatobity SM 15,00 15,00 14,15
40.  Moravany PA 15,10 14,37 15,10
41.  Český Rudolec JH 15,17 14,51 15,17
41.  Sobotín SU 15,17 14,61 15,17
43.  Karolín KM 15,19 15,19 14,65
43.  Michal na Ostrove DS 15,19 15,19 14,93
45.  Zbora B PU 15,22 15,22 14,29
46.  Záchlumí UO 15,24 15,24 15,18
47.  Nalžovice PB 15,28 14,68 15,28
48.  Spišský Štvrtok LE 15,33 15,14 15,33
49.  Žirovnice PE 15,34 15,13 15,34
50.  Bohdalín PE 15,36 14,16 15,36
50.  Všemina ZL 15,36 15,36 15,20
52.  Březová LI 15,41 15,41 14,42
53.  Sychotín B BK 15,43 15,43 14,23
54.  Široký Důl SY 15,46 14,73 15,46
55.  Vrchoslavice PV 15,48 15,48 15,29
55.  Trnov RK 15,48 15,43 15,48
57.  Netín Cirkus ZR 15,50 15,50 14,27
58.  Mochtín KT 15,54 15,54 15,17
58.  Svinčany PA 15,54 15,54 15,25
60.  Letohrad - Kunčice B UO 15,55 15,55 15,44
60.  Pomezí SY 15,55 15,55 15,11
62.  Tošodry fire team NJ 15,57 15,57 13,89
62.  Turčianske Teplice TR 15,57 15,57 13,94
64.  Únětice 1911 A PJ 15,60 15,60 14,68
64.  Čechy pod Kosířem PV 15,60 15,60 14,68
66.  Hrabůvka PR 15,61 15,61 15,04
67.  Krásná Ves MB 15,64 14,81 15,64
68.  Hamry nad Sázavou ZR 15,65 15,65 15,55
69.  Jevíčko SY 15,70 14,48 15,70
70.  - B – Zámek 2 Ždár nad Sázavou - 15,74 15,59 15,74
71.  Mysločovice ZL 15,77 15,77 13,98
72.  Strážkovice CB 15,80 15,23 15,80
73.  Bílovice C PV 15,83 15,83 14,90
74.  Sádek SY 15,84 15,84 15,57
75.  Rybova Lhota TA 15,95 15,95 15,70
76.  Svatobořice HO 16,01 16,01 15,65
77.  Velký Ořechov ZL 16,06 16,06 13,89
78.  Mladoňovice TR 16,07 14,71 16,07
79.  Choustník TA 16,18 16,18 16,15
79.  Třebín CB 16,18 16,18 15,32
81.  Olešnice OL 16,24 16,24 14,75
82.  Moravany B PA 16,30 16,30 14,91
83.  Lukov ZL 16,37 15,69 16,37
84.  Ďurďové PB 16,44 14,70 16,44
84.  Havlovice TU 16,44 16,14 16,44
86.  Hluboká u Borovan CB 16,48 16,48 15,46
87.  Štítary DO 16,54 16,08 16,54
87.  Zderaz B CR 16,54 14,83 16,54
89.  Srubec CB 16,57 15,41 16,57
90.  Jasenové Kl Auto ZA 16,65 15,25 16,65
91.  Slapy A TA 16,86 16,76 16,86
92.  Děhylov OP 16,95 16,95 15,49
93.  Bolkov PJ 17,04 17,04 15,96
94.  - Topolecká - 17,16 17,16 14,89
95.  Žebnice PS 17,30 17,30 14,88
96.  Zbožnov CR 17,35 14,85 17,35
97.  Světlá nad Sázavou B HB 17,39 17,39 16,49
98.  Březnice PB 17,44 17,44 16,46
99.  Podhradní Lhota KM 17,47 15,21 17,47
100.  Lanškroun UO 17,52 17,52 14,94
101.  Letohrad - Kunčice E UO 17,55 17,55 16,86
102.  Těšetice OL 17,80 16,70 17,80
103.  Dubenec A TU 17,92 17,29 17,92
104.  Daměnice BN 18,35 14,83 18,35
104.  Kameničky 2001 CR 18,35 17,16 18,35
106.  Starý Jičín NJ 18,45 18,45 17,65
107.  Hrabice PT 18,49 18,49 16,84
108.  Hronsek BB 18,73 18,73 17,33
109.  Dubenec B TU 18,86 16,72 18,86
110.  Brumov B ZL 20,07 20,07 14,11
111.  Padáň DS 21,22 17,01 21,22
112.  Heřmánky NJ 22,02 22,02 21,08
113.  Kamenice nad Lipou PE 22,31 22,31 20,93
114.  Morkovice KM 24,52 24,34 24,52
115.  Jirkov B JN 30,03 30,03 29,12
116.  Lubná SY NP NP NP
116.  Krotějov Sport TA NP NP NP
116.  Slapy B TA NP NP NP
116.  Jirkov A JN NP NP NP
116.  Křenovice PR NP NP NP
116.  Vysoké Studnice JI NP NP NP
116.  Letohrad - Kunčice D UO NP NP NP
116.  Stradouň UO NP NP NP
116.  Křepice ZN NP NP NP
116.  Veselá SM NP NP NP
116.  Libkova Voda PE NP NP NP
116.  - Polny Kesov - NP NP NP
116.  Zderaz A CR NP NP NP
116.  - Dolní Lišná - NP NP NP
116.  - Relov - NP NP 16,03
116.  Sychotín A BK NP NP NP
116.  Sveržov BJ NP NP NP
116.  Letohrad - Orlice B UO NP NP NP
116.  - B Dešná u Dačic - NP NP NP
116.  Sedlčany PB NP NP NP
116.  Pavlice B TT NP NP NP
116.  Ostrov u Macochy BK NP NP NP
116.  Břidličná BR NP NP NP
116.  Francova Lhota VS NP NP NP
116.  Milochov PB NP NP NP
116.  - Brada Rybníček - NP 14,02 NP
116.  - Lipová Lázně - NP NP NP
116.  Budeč JH NP NP NP
116.  - Bratislava Jarovce - NP NP NP
116.  Skrýchov u Malšic TA NP NP NP
116.  Kostníky TR NP NP NP
116.  Frýdštejn JN NP NP NP
116.  Drahňovice BN NP NP NP
116.  - Újezd u Domažlic - NP NP NP
116.  Milíkov FM NP NP 15,07

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Haňovice OL 17,05 17,00 17,05
2.  Olešná HB 17,06 17,06 16,67
3.  Renmotor Jinolice Špuntorky JC 17,35 17,35 16,75
4.  Děrné NJ 17,57 17,57 17,00
5.  Benetice TR 17,94 17,94 17,33
6.  Dolní Libina SU 18,04 18,04 17,68
7.  Pohořelice ZL 18,05 18,05 17,71
8.  Letohrad - Kunčice C UO 18,21 17,27 18,21
9.  Skalice FM 18,24 16,12 18,24
10.  Krasice - Prostějov PV 18,37 18,37 16,33
11.  Jeřmanice LI 18,43 18,43 17,88
11.  Hamry nad Sázavou Tragédky ZR 18,43 18,31 18,43
13.  Zlatníky BN 18,50 17,28 18,50
14.  Štítary DO 18,69 17,91 18,69
15.  Pšánky HK 18,72 18,42 18,72
16.  Dehtín KT 18,80 17,48 18,80
17.  Velký Týnec OL 18,94 17,83 18,94
18.  Dulov IL 19,10 16,88 19,10
19.  Pěnčín Štiky PV 19,28 19,28 18,52
20.  Letohrad - Kunčice D UO 19,48 19,41 19,48
21.  Popov ZL 19,52 19,52 17,80
22.  Vojnice OL 19,59 19,59 18,98
23.  Pomezí SY 19,64 19,63 19,64
24.  Rudolfov CB 19,84 17,99 19,84
24.  Jarovce Bratislava BA 19,84 18,62 19,84
26.  Velké Karlovice VS 20,04 20,04 19,98
27.  Budíkovice TR 20,17 20,17 20,14
28.  Břehov CB 20,29 20,29 20,27
29.  Hlubyně PB 20,34 19,96 20,34
30.  Dvorníky nad Váhom HC 21,01 21,01 20,35
31.  Stařeč TR 22,00 16,97 22,00
32.  Lužná RA 22,01 22,01 21,63
33.  Strážkovice CB 22,18 22,10 22,18
34.  Chábory RK 22,80 22,80 21,72
35.  Lubná SY 25,96 20,24 25,96
36.  Malá Skála B JN 26,17 26,05 26,17
37.  - Šarišské Michalany - 27,26 27,26 25,83
38.  Rokytnice Vsetín PR 27,30 27,30 27,06
39.  - Světlá Hora - 30,31 30,31 29,92
40.  Nedašova Lhota ZL NP NP NP
40.  - Spišský Štvortok - NP NP NP
40.  Šindliar PO NP NP NP
40.  Bílovice PV NP NP NP
40.  Široký Důl SY NP NP NP
40.  Pavlov SU NP NP NP
40.  Morkovice KM NP NP NP
40.  Pěnčín PV NP NP NP
40.  Olšovec PR NP NP 17,30
40.  Měrotín OL NP NP NP
40.  Plumlov PV NP NP NP
40.  Senetářov BK NP NP NP
40.  Nedvězí SY NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI13,5213,3713,522022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,6613,7113,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Čechtín TR13,4813,7113,712022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jaronice CB13,7513,7113,752022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pavlice TT13,5813,8513,852019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Míchov BK13,8713,3413,872019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radostín nad Oslavou BZR13,8813,7213,882022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Trnava TR13,8013,9113,912022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mladoňovice TR13,7113,9113,912017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Renmotor Jinolice JC13,9313,5613,932022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Trnava TR13,9313,9813,982017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladoňovice TR14,0013,7414,002018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Orechová Potôň DS13,9314,0114,012022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lavičky ZR14,0313,8714,032018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice CUO13,9514,0714,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Čikov TR13,4514,0814,082017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Babice VS13,9914,0814,082018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hodějice VY13,9214,1014,102019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mladoňovice TR14,1113,3214,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Velká (Hranice III) PR14,1113,8714,112022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lhotky Sport ZR13,4814,1314,132015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Radostín nad Oslavou ZR13,6614,1414,142018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Renmotor Jinolice JC13,7814,1414,142019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lavičky ZR14,1514,1414,152014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Vrbice  AKA14,0214,1714,172015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pavlice ATT14,1714,1814,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Stupné PB14,1813,8214,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kyselica DS14,2213,9914,222022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bílý Potok JE14,2414,1914,242018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Novosedly ST14,2214,2514,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hrobice Explosia PA16,0416,0416,042018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Radíkov PR16,6016,5916,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO16,4816,7616,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nedašova Lhota ZL16,8316,3416,832017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Černovice BK16,7316,8416,842017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bartovice A OV16,6816,8516,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Haňovice OL17,0017,0517,052022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Olešná HB17,0616,6717,062022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nedašova Lhota ZL17,0916,6817,092019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Sychotín B BK17,1016,6517,102016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Krasice - Prostějov PV17,1115,9317,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Ihrište PU17,1516,7717,152018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nedvězí SY17,1617,1617,162019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Chotěmice TA17,1317,1717,172018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Skrochovice OP16,4517,2017,202018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Černovice BK17,2716,9617,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Radíkov PR17,2717,0017,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Renmotor Jinolice JC17,3216,8417,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Renmotor Jinolice Špuntorky JC17,3516,7517,352022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Zahnašovice KM16,6717,4117,412014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Krásná Ves MB17,4217,0717,422015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Pravčice KM16,2117,4317,432012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Pravčice KM17,4417,4117,442014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Vitiněves JC16,3117,4717,472012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Malá Skála B JN16,0917,5217,522017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Děrné NJ17,5717,0017,572022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Hostašovice NJ17,6017,4017,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Špičky PR17,1517,6317,632017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Sychotín BK17,6316,9417,632018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Jindřichovice JI17,5817,6517,652012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Nevcehle - Muži

13,52https://youtu.be/BTo7nW9uKU0 Honza Adamec

Velká (Hranice III) - Muži

14,11https://youtu.be/b_7ktgC43qU Ondřej Hlavinka

Dehtín - Muži

14,39https://youtu.be/GvkrJ92sjrk Honza Adamec

Horní Kamenice - Muži

14,45https://youtu.be/zZskuHRdWfU Honza Adamec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže
OLSY
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2020/10/10 Široký Důl - zrušeno, SDH Široký Důl - O pohár starosty obce
OLSY
2021/08/22 Široký Důl, MČR ve výstupu na cvičnou věž
MČR
2021/08/22 Široký Důl, MČR ve výstupu na cvičnou věž
MČR
2022/05/07 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, Soutěž O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2022/10/29 Areál Flídr group Široký Důl, Memorial Široký Důl - Flídr Cup 2022
-
Kdy Kde Liga


Komentáře