Areál Flídr group - Široký Důl 2023 - Memorial Široký Důl - Flídr Cup 2023

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://memorialsirokydul.cz/
Kdy: 28. 10. 2023 08:00
Kontakt:   Jakub Paulíček
Telefon:  737785812
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Zadal: Jakub Paulíček


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Plumlov PV 13,23 12,92 13,23
2.  Seč CR 13,73 13,73 13,71
3.  Olešnice X OL 13,76 13,76 13,52
4.  Zbora PU 13,80 13,80 13,70
5.  Budeč JH 13,82 13,82 13,23
6.  Prchalov NJ 13,82 13,78 13,82
7.  Radostín nad Oslavou B ZR 13,93 13,92 13,93
8.  Trnava TR 13,98 13,84 13,98
9.  Luboměř NJ 14,02 14,02 13,66
10.  Široký Důl SY 14,05 13,65 14,05
11.  Pěnčín PV 14,07 14,07 13,80
12.  Janovice BR 14,09 13,87 14,09
13.  Bezděčí u Trnávky SY 14,12 14,12 13,47
14.  - Kesov Polny - 14,15 14,07 14,15
15.  Kyselica DS 14,18 13,91 14,18
16.  Zahnašovice KM 14,19 14,19 14,15
17.  Dehtín KT 14,25 14,19 14,25
18.  Drahňovice BN 14,30 13,89 14,30
19.  Vrbětice ZL 14,37 14,29 14,37
20.  Těšetice -Tyfočáci OL 14,43 14,43 14,30
21.  Lavičky ZR 14,44 14,02 14,44
22.  Chářovice Špona BN 14,45 14,23 14,45
23.  Karolín KM 14,50 14,13 14,50
24.  Podlužany NB 14,50 14,01 14,50
25.  Netín Cirkus ZR 14,56 14,56 13,99
26.  Štítná nad Vláří ZL 14,59 14,59 14,45
27.  Žižkovo Pole B HB 14,65 14,65 14,62
28.  Rašín JC 14,65 14,65 14,45
29.  Rybova Lhota TA 14,66 14,66 14,62
31.  Odry NJ 14,75 14,75 14,15
32.  Krotějov sport TA 14,80 13,81 14,80
33.  Letohrad - Kunčice Kunčice B UO 14,80 14,80 14,25
34.  Nevšová ZL 14,80 14,37 14,80
35.  Sobotín SU 14,82 14,74 14,82
36.  Vysoká Štola KV 14,87 14,87 14,37
37.  Žirovnice PE 14,87 14,87 14,02
38.  Police B TR 14,94 14,29 14,94
39.  Třebnouševes JC 14,97 14,97 14,60
40.  Letohrad - Kunčice Kunčice D UO 15,11 14,43 15,11
41.  Sychotín BK 15,11 15,11 14,21
42.  Brumov ZL 15,11 15,11 14,48
43.  Olešnice OL 15,12 15,12 14,30
44.  Křenovice PR 15,19 15,19 14,56
45.  Trnov RK 15,20 15,20 14,63
46.  Liptovská Teplá RK 15,22 14,68 15,22
47.  Jezeřany-Maršovice ZN 15,22 15,22 15,20
48.  Perálec CR 15,25 15,05 15,25
49.  Oldřiš SY 15,27 15,11 15,27
50.  Střelice OL 15,30 15,30 14,69
51.  Horní Kamenice DO 15,32 13,75 15,32
52.  Horní Měcholupy AB 15,33 15,33 15,08
53.  Plinkout OL 15,37 14,24 15,37
54.  Tlumačov ZL 15,38 15,38 15,02
55.  Křížkový Újezdec PH 15,56 15,46 15,56
56.  Letohrad - Kunčice Kunčice E UO 15,58 15,36 15,58
57.  Moravany B PA 15,62 15,62 15,38
58.  Dubenec TU 15,68 15,68 14,25
59.  Renmotor Jinolice JC 15,70 15,70 13,92
60.  Vítonice KM 15,70 15,18 15,70
61.  Čechy pod Kosířem PV 15,71 15,62 15,71
62.  Hlubyně PB 15,72 15,72 14,98
63.  Pavlice TT 15,78 14,54 15,78
64.  Černín ZN 15,80 15,49 15,80
65.  Tršice OL 15,81 15,58 15,81
66.  Jarovce BA 15,82 15,82 14,58
67.  Otinoves PV 15,91 15,91 15,81
68.  Jirkov B JN 15,92 15,92 13,98
69.  Zderaz A CR 16,03 16,03 14,71
70.  Hůrka NJ 16,05 16,05 15,37
71.  Cerekvice nad Loučnou SY 16,08 14,32 16,08
72.  Karlinky LI 16,16 16,16 15,00
73.  Třebín CB 16,19 16,19 15,62
74.  Chotěmice TA 16,25 16,25 15,63
75.  Břidličná BR 16,35 16,02 16,35
76.  Dolní Újezd SY 16,36 16,36 15,54
77.  Klimkovice NJ 16,48 16,48 14,61
78.  Jílové u Držkova JN 16,51 15,62 16,51
79.  Dubenec B TU 16,53 15,57 16,53
80.  Proskovice OV 16,60 15,55 16,60
81.  Velká Bystřice OL 16,60 16,60 16,28
82.  Hrnčiarovce nad Parnou A TT 16,78 16,13 16,78
83.  Břehov B CB 16,78 16,16 16,78
84.  Lukov ZL 16,84 16,84 15,05
85.  Huncovce KK 16,94 16,94 15,85
86.  Prchalov B NJ 17,04 17,04 16,88
87.  Lanškroun UO 17,09 17,09 15,60
89.  Záchlumí UO 17,25 14,84 17,25
90.  Louky ZL 17,31 17,31 16,49
91.  Předonín B LT 17,37 15,50 17,37
92.  Jevíčko SY 17,79 17,49 17,79
94.  Doubrava MB 19,31 19,31 18,35
95.  - A Orechova Poton - 20,35 20,35 20,29
96.  Česká Rybná UO 20,86 20,70 20,86
97.  Rohovládova Bělá PA 21,27 21,27 20,95
98.  Velké Kunětice JE 21,75 20,88 21,75
99.  Vysoké Studnice JI 23,00 23,00 22,96
100.  Hluboká u Borovan CB 25,93 25,93 25,62
101.  Velká nad Veličkou HO NP NP NP
101.  Žižkovo Pole Divadlo HB NP NP NP
101.  Partutovice PR NP NP NP
101.  Nová Dědina OL NP NP NP
101.  Zdislavice HB NP NP NP
101.  - Kecerovce - NP NP NP
101.  Sychotín B BK NP NP NP
101.  Bílovice C – Odpad PV NP NP NP
101.  Lužany PJ NP NP NP
101.  Choustník TA NP NP NP
101.  Čechtín TR NP NP NP
101.  Pomezí SY NP NP NP
101.  Nahořany NA NP NP NP
101.  - Topolecká - NP NP NP
101.  Dobřínsko ZN NP NP NP
101.  Nevcehle JI NP NP NP
101.  Pata GA NP NP NP
101.  Moravany A PA NP NP NP
101.  Hoštiná PU NP NP NP
101.  Heřmánky NJ NP NP NP
101.  Mysločovice ZL NP NP NP
101.  Havlovice TU NP NP NP
101.  Padáň DS NP NP NP
101.  Stradouň UO NP NP NP
101.  Únětice 1911 1911 PJ NP NP 14,34
101.  - Indivindi - NP NP NP
101.  Frýdštejn JN NP NP NP
101.  Zaječov BE NP NP NP
101.  Svinčany PA NP NP NP
101.  Měrotín OL NP NP NP
101.  Mirošov B ZL NP NP NP
101.  Bezděkov pod Třemšínem PB NP 14,03 NP
101.  Bílovice A PV NP NP NP
101.  Zbožnov CR NP NP NP
101.  Milíkov FM NP NP NP
101.  Český Rudolec JH NP NP NP
101.  Jirkov A JN NP NP NP
101.  Michal na Ostrove DS NP NP NP
101.  Jaronice CB NP NP NP
101.  Všemina ZL NP NP NP
101.  Francova Lhota VS NP NP NP
101.  Starý Jičín NJ NP NP NP
101.  Široký Důl B SY NP NP NP
101.  Hájov NJ NP NP NP
101.  Choltice PA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Plumlov PV 15,82 15,82 15,61
2.  Bartovice OV 16,69 16,62 16,69
3.  Břehov CB 16,74 16,65 16,74
4.  Budíkovice TR 16,74 16,74 15,89
5.  Radostín nad Oslavou ZR 16,86 16,68 16,86
6.  Malovice BN 17,07 17,07 17,06
7.  Zdislavice HB 17,09 17,09 15,97
8.  Hartmanice SY 17,24 16,89 17,24
9.  Spišská Sobota PP 17,41 17,41 16,87
10.  Tošovice NJ 17,44 16,06 17,44
11.  Karolín KM 17,45 17,00 17,45
12.  Haňovice OL 17,52 17,52 17,03
13.  Dulov IL 17,59 17,10 17,59
14.  Letohrad - Kunčice Kunčice C UO 17,66 17,66 17,39
15.  Oldřiš C SY 17,71 16,64 17,71
16.  Výrava HK 17,72 17,49 17,72
17.  Svinov B OV 17,93 17,93 16,34
18.  Velký Týnec OL 18,02 18,02 17,25
19.  Zlatníky BN 18,06 18,06 17,10
20.  Hamry nad Sázavou – Tragédky ZR 18,10 18,10 17,05
21.  Černovír UO 18,41 17,32 18,41
22.  - Šarišské Michalany - 18,45 18,45 16,54
23.  Olešnice OL 18,53 17,58 18,53
24.  Sloup PZ 18,59 18,45 18,59
25.  Vlachovice ZL 18,62 18,52 18,62
26.  Proskovice OV 18,77 17,88 18,77
27.  Třeština SU 18,80 18,80 18,00
28.  Hrobce H LT 18,80 18,80 18,00
29.  Pšánky HK 18,93 16,20 18,93
30.  Dolní Libina SU 18,97 18,97 16,95
31.  Markvartice TR 19,06 19,06 18,34
32.  Letohrad - Kunčice Kunčice D UO 19,21 19,16 19,21
33.  Nedašova Lhota ZL 19,29 19,29 17,76
34.  Rudolfov CB 19,61 17,25 19,61
35.  - Bratislava Jarovce - 20,18 20,18 17,42
36.  Benetice TR 20,42 20,42 20,25
37.  Horšovský Týn DO 20,74 20,74 20,54
38.  Vojnice OL 21,26 21,26 19,09
39.  Ploukonice SM 21,61 21,61 20,70
40.  Třebín CB 22,02 19,62 22,02
41.  - Uněšov - 22,73 22,73 22,45
42.  Chotíkov PS 26,75 17,04 26,75
43.  Maršíkov SU 26,78 26,78 25,77
44.  Vsetín Sportovní DH VS 27,19 27,19 26,39
45.  Široký Důl SY 28,99 28,99 27,97
46.  Bílovice A PV 29,09 28,72 29,09
47.  Pomezí SY NP NP NP
48.  Opatovice PR NP NP NP
49.  Stařeč TR NP NP NP
50.  Kožušany -Tážaly OL NP NP NP
51.  Olšovec PR NP NP NP
52.  Liptovská Teplá RK NP NP NP
53.  Dvorníky nad Váhom HC NP NP NP
54.  Lužná RA NP NP NP
55.  Bernartice nad Odrou NJ NP NP NP
56.  Lanžov TU NP NP NP
57.  Kamenec u Poličky A SY NP NP NP
58.  Křenovice PR NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Radostín nad Oslavou - Muži

13,93https://youtu.be/VBa5-RUZIlo Tomáš Láznička

Radostín nad Oslavou - Muži

13,93https://youtu.be/ZImp_4KWcbQ Tomáš Láznička
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2022/10/29 Areál Flídr group Široký Důl, Memorial Široký Důl - Flídr Cup 2022
-
2023/10/28 Areál Flídr group - Široký Důl, Memorial Široký Důl - Flídr Cup 2023
-
2024/07/13 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, Soutěž o putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
Kdy Kde Liga


Komentáře