Škodějov 2018 - FNC Škodějov

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 19. 05. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Škodějov
Telefon: 
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krásná Ves MB 15,65 15,65 14,84
2.  Velké Hamry JN 15,73 15,73 15,52
3.  Hradčany LI 16,16 15,25 16,16
4.  Bechov MB 16,21 16,11 16,21
5.  Karlinky LI 16,37 16,37 15,56
6.  Frýdštejn JN 16,53 16,53 15,86
7.  Janův Důl LI 16,58 16,58 16,05
8.  Jeřmanice LI 17,46 17,46 17,19
9.  Příchovice JN 17,55 17,39 17,55
10.  Nová Ves LI 17,61 17,61 17,58
11.  Škodějov SM 17,69 17,69 16,60
12.  Pěnčín JN 17,91 17,91 16,11
13.  Bystřice JC 18,33 17,28 18,33
14.  Děčín XXXII-Boletice nad Labem DC 18,37 18,37 18,19
15.  Mělník Blata ME 18,46 18,46 16,94
16.  Roprachtice SM 19,72 19,72 19,36
17.  Bozkov SM 21,61 17,36 21,61
18.  Záskalí LI 39,09 38,56 39,09
19.  Doubravička MB NP NP NP
19.  Roudný JN NP NP NP
19.  Odolenovice JN NP NP NP
19.  Chyjice JC DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bozkov SM 20,76 20,76 19,83
2.  Škodějov SM 22,52 22,52 20,68
3.  Břehy MB 22,58 21,79 22,58
4.  Zlatá Olešnice JN 23,61 19,31 23,61
5.  Raspenava LI 25,69 22,46 25,69
6.  Děčín XXXII-Boletice nad Labem DC 26,41 19,17 26,41
7.  Karlinky LI 37,47 36,15 37,47
8.  Mělník Blata ME 51,51 51,23 51,51

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chyjice JC 20,51 20,51 20,11
2.  Hradčany LI 21,16 20,74 21,16
3.  Janův Důl LI 21,25 21,25 20,88
4.  Škodějov SM 21,37 19,82 21,37
5.  Roudný JN 22,37 22,37 21,77
6.  Roprachtice SM 22,41 21,81 22,41
7.  Jeřmanice LI 22,44 21,93 22,44
8.  Bechov MB 23,18 23,18 21,89
9.  Nová Ves LI 23,60 23,60 22,06
10.  Doubravička MB 24,07 23,52 24,07
11.  Bystřice JC 24,48 24,48 24,43
12.  Velké Hamry JN 24,55 23,55 24,55
13.  Mělník Blata ME 25,27 25,27 24,90
14.  Příchovice JN 26,11 26,11 25,54
15.  Odolenovice JN 26,14 24,91 26,14
16.  Záskalí LI 28,48 28,48 28,38

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Roztoky u Semil SM 22,45 22,09 22,45
2. Smržovka JN 23,64 23,64 22,94
3. Pilínkov, Liberec XXIV B LI 27,15 27,00 27,15
4. Dalešice JN 37,80 20,66 37,80
5. Lučany nad Nisou JN 39,20 23,36 39,20
6. Raspenava LI 48,31 46,44 48,31
7. Ostroměř JC NP NP NP
7. Smržovka ŽENY JN DSQ DSQ DSQ

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/05/20 Škodějov, FNC Škodějov
FNC
2018/05/19 Škodějov, FNC Škodějov
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře