Praha 2014 - O pohár HVP, a.s. Praha

Liga: Český pohár Velkopopovického Kozla
Stránky pořadatele: 
Kdy: 10. 05. 2014 09:00
Kontakt:   pořádá SDH Suchdol
Telefon: 
Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Hlavní město Praha
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zbožnov Lidmila Martin CR 16,24 16,24 NP
2.  Juřinka Šuba Radek VS 16,39 16,75 16,39
3.  Karolinka Sklárny Gášek Jan VS 16,41 16,41 NP
4.  Hradec Králové Paulíček Jakub HK 16,45 35,08 16,45
5.  Kunovice Těšický Jakub VS 16,58 16,77 16,58
6.  Nepolisy Zhříval Jan HK 16,69 17,02 16,69
8.  Juřinka Burda Jaromír VS 16,75 17,10 16,75
9.  Hradec Králové Paulíček Stanislav HK 16,77 16,77 NP
10.  Žebnice Bulín Michal PS 16,80 22,03 16,80
11.  Valašské Meziříčí Kunovský František VS 16,86 16,86 NP
12.  Liberec Jirouš Zdeněk LI 17,02 17,02 NP
13.  Hradec Králové Novotný Václav HK 17,08 17,08 -
14.  Plzeň - město Roháč Martin PM 17,11 17,41 17,11
15.  Meziměstí Slovák Pavel NA 17,18 17,18 31,96
16.  Žebnice Soukup Dominik PS 17,19 17,19 NP
17.  Kornatice Skala Jan RO 17,20 17,20 17,53
18.  Zbožnov Trunec Pavel CR 17,22 NP 17,22
19.  Veselá Vaculín Petr SM 17,30 24,66 17,30
20.  Valašské Meziříčí Korábečný Petr VS 17,31 29,75 17,31
21.  Písková Lhota Adam Josef NB 17,38 17,38 NP
22.  Zlatá Olešnice Havlík Martin JN 17,41 NP 17,41
23.  Ústí nad Orlicí Flach Lukáš UO 17,42 17,42 NP
24.  Mistřín Vašulka Michal HO 17,43 17,43 30,36
25.  Mistřín Marada Vojtěch HO 17,44 NP 17,44
26.  Mírová Váňa Marek KV 17,45 17,60 17,45
27.  Jablonec nad Jizerou Mládek Josef SM 17,46 17,60 17,45
28.  Rožmitál pod Třemšínem Vachata Jan PB 17,47 18,17 17,47
30.  Lukavice Lehký Jan UO 17,50 17,50 -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Poniklá Jiroušová Šárka SM 16,94 17,24 16,94
2.  Chválenice Hirmerová Lucie PJ 17,33 17,33 -
3.  Velichovky Šubrtová Barbora NA 17,56 17,88 17,56
4.  Horní Cerekev Bartošková Kamila PE 17,77 17,77 18,00
5.  Bludov Strouhalová Lucie SU 17,78 18,81 17,78
6.  Těpeře Masná Anežka JN 17,85 18,08 17,85
7.  Písková Lhota Pohanková Lucie NB 18,00 18,72 18,00
8.  Štěnovický Borek Marešová Monika PJ 18,06 18,06 NP
9.  Dolní Měcholupy Růžičková Tereza AB 18,19 18,19 20,78
10.  Dolní Čermná Marková Markéta UO 18,22 18,22 -
11.  Horní Lideč Chovancová Petra VS 18,30 18,47 18,30
12.  Úněšov Hlavinková Monika PS 18,42 18,71 18,42
13.  Vlčnov Mertová Martina UH 18,45 18,63 18,45
14.  Chválenice Škodová Barbora PJ 18,55 18,55 22,11
15.  Ondřejov Davídková Šárka PH 18,70 19,20 18,70
16.  Velichovky Nechanická Aneta NA 18,74 18,74 18,95
17.  Dolní Bukovsko Tomasková Linda CB 18,79 18,80 19,60
18.  Štěpánov Hrouzková Andrea OL 18,80 19,21 18,80
19.  Libňatov Borůvková Veronika TU 18,81 18,81 18,95
20.  Michálkovice Uhrová Kateřina OV 18,92 18,92 19,20
21.  Chválenice Nolčová Andrea PJ 19,00 19,00 -
22.  Úněšov Šuchmanová Věrka PS 19,02 19,27 19,02
23.  Ledenice Řepová Kristýna CB 19,13 19,24 19,13
24.  Poniklá Kavánová Barbora SM 19,14 19,25 19,13
25.  Poniklá Butulová Dana SM 19,15 19,13 27,86
26.  Slatiny Rejmanová Pavlína JC 19,28 19,81 19,28
27.  Vlčnov Pestlová Michaela UH 19,33 19,33 32,32
28.  Klučov Čiháková Jana KO 19,36 NP 19,36
29.  Borovany Ježková Zdeňka CB 19,40 19,41 19,56
30.  Dolní Měcholupy Horynová Magdalena AB 19,41 19,41 19,79

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  15 ** 0 09.05.2014 11:26
 Petr Kropáč  15 ** 0 05.05.2014 06:54
 Jan Zahradník  15 ** 0 08.05.2014 10:55
 Veronika Borůvková  15 ** 0 04.05.2014 19:46
 Josef Navrátil  15 ** 0 09.05.2014 19:32
 Honza Adamec  15 ** 0 10.05.2014 01:32
 Michaela Malá  17 ** 0 09.05.2014 15:25


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Kropáč  17 ** 17 05.05.2014 06:54
 Honza Adamec  17 ** 16 06.05.2014 05:44
 Jan Zahradník  17 ** 15 08.05.2014 10:55
 Veronika Borůvková  17 ** 14 04.05.2014 19:46
 Josef Navrátil  17 ** 12 09.05.2014 19:33
 Michal Matějíček  17 ** 11 09.05.2014 11:26

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a9814589

Kód: a9814589



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/05/10 Praha, O pohár HVP, a.s. Praha
ČP
2014/06/01 Stromovka, PRAŽSKÝ POHÁR, CTIF
-
2015/05/02 Praha, Pražský pohár CTIF
-
2019/08/01 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
Kdy Kde Liga


Komentáře