Praha 2015 - Český pohár REBEL

Liga: Český pohár Velkopopovického Kozla
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 05. 2015 09:00
Kontakt:   Milan Kučera
Telefon:  606232074
Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Hlavní město Praha
Zadal: Milan Kučera


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Karolinka Sklárny Gášek Jan VS 16,55 16,55 NP
2.  Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan DO 16,86 16,86 21,75
3.  Bystřice nad Úhlavou Grassl Petr KT 16,93 18,70 16,93
4.  Karviná Kudrna Šimon KA 17,04 17,53 17,04
5.  Valašské Meziříčí Korábečný Petr VS 17,05 17,54 17,05
6.  Žebnice Bulín Michal PS 17,17 17,17 NP
7.  Žebnice Soukup Michal PS 17,18 20,18 17,18
7.  Hradec Králové Paulíček Stanislav HK 17,18 17,18 NP
9.  Karviná Gryč Jakub KA 17,19 17,50 17,19
10.  Ostrava Mrozowski Libor OV 17,24 17,24 17,33
10.  Ústí nad Orlicí Flach Lukáš UO 17,24 17,24 NP
12.  Malechov Tůma Luboš KT 17,25 17,55 17,25
13.  Závišice Kahánek Ondra NJ 17,33 19,65 17,33
14.  Podvysoká Šulek Ján CA 17,34 18,30 17,34
15.  Petrovice Kováč Petr BK 17,36 17,36 22,90
16.  Karviná Drobisz Tomáš KA 17,39 18,18 17,39
17.  Plzeň - město Roháč Martin PM 17,42 17,66 17,42
18.  Ostrava Hrbáč Adam OV 17,50 17,50 NP
19.  Plzeň - město Provazník Martin PM 17,52 17,52 17,70
20.  Mírová Váňa Marek KV 17,65 17,79 17,65
21.  Plzeň - město Žák Vlastimil PM 17,70 19,64 17,70
22.  Bozkov Lampa Jan SM 17,71 17,71 18,03
23.  Trusovice Brodacký Michal SY 17,74 17,74 18,25
24.  Zlatá Olešnice Havlík Martin JN 17,83 17,83 NP
25.  Plzeň - město Herian Jiří PM 17,94 17,94 NP
26.  Žebnice Gross Pavel PS 17,96 17,96 NP
27.  Nová Ves u Světlé Janský Petr HB 17,97 18,68 17,97
27.  Valašské Meziříčí Kunovský František VS 17,97 17,97 NP
29.  Pikov Tejnor Lukáš TA 18,00 18,00 NP
30.  Valašské Meziříčí Fiurášek Lukáš VS 18,14 19,75 18,14
31.  Olešná Kuba Martin HB 18,16 18,16 NP
32.  Karviná Gryč Martin KA 18,31 18,31 NP
33.  Karviná Sikora David KA 18,33 20,87 18,33
34.  - Genov Yordan Sofia - 18,47 19,23 18,47
35.  Nepolisy Richter Lukáš HK 18,64 18,64 27,56
36.  Nemyšl Smetana Pavel TA 18,70 19,08 18,70
37.  Závišice Kuběna Jan NJ 18,73 18,73 NP
38.  Nemyšl Mazaný Jan TA 18,84 19,40 18,84
39.  Dalovy Valošek Vojtěch BN 18,96 18,96 21,64
40.  Smižany Rerko Marián SN 19,03 19,03 20,05
41.  Pikov Vavřík Jan TA 19,15 19,15 19,30
42.  Písková Lhota Novotný Lukáš NB 19,19 19,73 19,19
43.  Smrkov Tomeček Jakub TA 19,21 19,21 NP
44.  Střezimíř Střelka Pavel BN 19,28 19,28 NP
45.  Makov Tuček Jaroslav CA 19,39 19,68 19,39
46.  Otročín Strašil Martin KV 19,48 19,48 20,33
47.  Řeporyje Wolf Ondřej AB 19,58 19,58 21,15
48.  Nevřeň Matouš Lukáš PS 19,60 19,83 19,60
49.  Krouna Kalous Tomáš CR 20,00 20,00 NP
50.  Skuteč Chmelík Radek CR 20,06 20,06 20,33
51.  Makov Švec Jiří CA 20,07 20,07 26,70
52.  Chrudim I Beer Lukáš CR 20,12 20,12 20,54
53.  Střezimíř Holý René BN 20,24 20,73 20,24
54.  Kostomlátky Walter Jiří NB 20,51 20,51 NP
55.  Kamenec u Poličky Nykl Michal SY 20,73 20,73 26,43
56.  Žebnice Kepka Vojtěch PS 20,79 20,79 NP
57.  Střezimíř Volalík Jaroslav BN 20,83 20,83 27,14
58.  Vratislavice nad Nisou Hanisch Viktor LI 20,88 20,88 24,95
59.  Řeporyje Michl Robert AB 20,92 20,92 NP
60.  Krouna Spilko Tomáš CR 20,95 20,95 NP
61.  Dobrá Kasal Jakub HB 20,97 20,97 -
62.  Drahňovice Košata Filip BN 21,11 21,11 -
63.  Makov Šitta Ondřej CA 21,39 21,39 -
64.  Krouna Kunhart Marek CR 21,65 21,65 -
65.  Nevřeň Calta Filip PS 21,71 21,71 -
66.  Horní Cerekev Bartoška Jan PE 21,75 21,75 -
67.  Horní Cerekev Kroupa Jiří PE 21,83 21,83 -
68.  Choltice Mňuk Ondřej PA 21,97 21,97 -
69.  Řeporyje Jiras Daniel AB 22,68 22,68 -
70.  Kutná Hora Viktora Martin KH 22,90 22,90 -
71.  Drahňovice Paszyc Matouš BN 22,98 22,98 -
72.  Štítné Urban Petr PE 23,08 23,08 -
73.  Závišice Melnar David NJ 23,79 23,79 -
74.  Desná Kuchta František SY 24,10 24,10 -
75.  Nová Ves u Světlé Kšána Petr HB 25,29 25,29 -
76.  Horní Slavkov Vašíček Richard SO 25,38 25,38 -
77.  Tehovec Moša Matěj PH 25,56 25,56 -
78.  Řeporyje Jarolím Petr AB 25,78 25,78 -
79.  Rosovice Mužík Martin PB 26,07 26,07 -
80.  Velenka Samek David NB 26,59 26,59 -
81.  Písková Lhota Adam Josef NB 27,47 27,47 -
82.  Otročín Hazmuka Roman KV 28,39 28,39 -
83.  Rohovládova Bělá Kmoníček Václav PA 36,58 36,58 -
84.  Podmoklany Eis Martin HB NP NP -
84.  Karviná Dal Marcel KA NP NP -
84.  Řeporyje Růžička Jan AB NP NP -
84.  Desná Rosypal Josef SY NP NP -
84.  Široký Důl Paulíček Jakub SY NP NP -
84.  Budilov Novotný Radek PT NP NP -
84.  Desná Boštík Jaroslav SY NP NP -
84.  Dobrá Hospodka Jakub HB NP NP -
84.  Nevřeň Kravjanský Roman PS NP NP -
84.  Zderaz Šimon Dušan RA NP NP -
84.  Choltice Dušek Martin PA NP NP -
84.  Radimovice Iker Dušan LI NP NP -
84.  Otročín Diviš Michal KV NP NP -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Poniklá Jiroušová Šárka SM 16,70 17,15 16,70
2.  Dolní Čermná Marková Markéta UO 17,32 17,69 17,32
3.  Velichovky Šubrtová Barbora NA 17,72 23,30 17,72
4.  Horní Cerekev Bartošková Kamila PE 17,87 18,02 17,87
5.  Chválenice Hirmerová Lucie PJ 17,90 17,93 17,90
6.  Horní Lánov Honců Natálie TU 18,24 18,24 18,29
7.  Krchleby Malá Jana DO 18,36 18,50 18,36
8.  Poniklá Pajerová Karolína SM 18,48 18,48 19,01
9.  Ledenice Šestáková Lenka CB 18,57 18,75 18,57
10.  Klučov Čiháková Jana KO 18,58 18,74 18,58
11.  Alojzov Pekrová Martina PV 18,60 18,94 18,60
12.  Chválenice Jůzková Martina PJ 18,75 18,75 18,92
13.  Louňovice pod Blaníkem Kirchner Berlová Tereza BN 18,83 18,96 18,83
14.  Dolní Bukovsko Tomasková Linda CB 18,87 18,87 20,67
15.  Chválenice Škodová Barbora PJ 18,93 19,06 18,93
16.  Petrovice Vašíčková Leona BK 18,97 18,97 28,75
17.  Partutovice Janíčková Adriana PR 19,24 NP 19,24
18.  Slatiny Rejmanová Pavlína JC 19,47 19,83 19,47
19.  Chválenice Caltová Dominika PJ 19,49 19,49 NP
20.  Slatiny Jebavá Šárka JC 19,61 19,72 19,61
21.  Horní Lánov Hartigová Marcela TU 19,65 19,91 19,65
22.  Mistřovice Foltynová Klára KA 19,82 19,82 21,11
23.  Kamenec u Poličky Doležalová Michaela SY 19,85 20,28 19,85
24.  Tuhaň Fibichová Alena CL 19,88 20,23 19,88
25.  Bozkov Kafková Lucie SM 19,92 20,62 19,92
26.  Dolní Čermná Langrová Lucie UO 19,98 20,49 19,98
27.  Dolní Měcholupy Volmutová Blanka AB 20,06 23,54 20,06
28.  Úvaly Tesařová Alena PH 20,15 22,88 20,15
29.  Písková Lhota Nezbedová Magda NB 20,22 20,76 20,22
30.  Hrdlořezy Čermáková Lucie MB 20,40 21,06 20,40
30.  Skalice Sirotková Kamila FM 20,40 36,29 20,40
32.  Tuhaň Dvořáková Radka CL 20,43 20,47 20,43
32.  Velichovky Nechanická Aneta NA 20,43 20,43 NP
34.  Slatiny Jebavá Markéta JC 20,56 20,65 20,56
35.  Všechlapy Adamovská Klára BN 20,59 22,07 20,59
36.  Makov Michalová Pavla CA 20,76 20,76 NP
37.  Makov Samcová Martina CA 20,88 NP 20,88
38.  Skalice Černá Nela FM 20,91 24,87 20,91
39.  Písková Lhota Friedlová Eliška NB 20,94 20,94 23,66
40.  Střezimíř Pejšová Eliška BN 21,04 22,75 21,04
41.  Velenka Červená Veronika NB 21,11 21,11 21,51
42.  Dolní Čermná Holubářova Michala UO 21,22 22,01 21,22
42.  Úněšov Joudalová Denisa PS 21,22 21,22 23,09
44.  Morkovice Jarošová Adéla KM 21,30 21,30 20,93
45.  Krouna Kropáčková Anna CR 21,36 32,98 21,36
45.  Horní Lánov Roudná Aneta TU 21,36 21,36 21,74
47.  Makov Špalová Kateřina CA 21,77 24,11 21,77
48.  Písková Lhota Pavlová Tereza NB 22,15 22,25 22,15
49.  Horní Lánov Mikulcová Lucie TU 22,21 23,03 22,21
50.  Dalovy Frauenterková Simona BN 22,50 22,50 23,49
51.  Slatiny Žitná Kateřina JC 22,58 22,59 22,58
52.  Písková Lhota Pavlová Šárka NB 22,61 31,29 22,61
53.  Nová Ves pod Pleší Mašínová Sára PB 22,69 22,69 22,79
54.  Horní Lánov Hůlková Petra TU 46,43 46,43 NP
55.  Písková Lhota Pohanková Lucie NB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/05/10 Praha, O pohár HVP, a.s. Praha
ČP
2014/06/01 Stromovka, PRAŽSKÝ POHÁR, CTIF
-
2015/05/02 Praha, Pražský pohár CTIF
-
2019/08/01 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
Kdy Kde Liga


Komentáře