Sušice 2018 - Memoriál Václava Bucifala

Liga: Pošumavská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 07. 2018 09:00
Kontakt:   Klimenda Luděk
Telefon:  724181600
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Neznašovy KT 26,93 25,60 26,93
2.  Rozsedly KT 27,37 25,62 27,37
3.  Malá Víska KT 29,52 29,52 29,15
4.  Sušice I KT 45,44 43,77 45,44
5.  Habartice A KT NP NP NP
5.  Tupadly KT NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tupadly KT 31,03 30,78 31,03
2.  Hadrava KT 32,06 28,37 32,06
3.  Malá Víska KT 35,09 35,05 35,09
4.  Neznašovy KT 37,18 35,75 37,18
5.  Sušice I KT 49,76 49,76 48,54

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Strážov KT--20,212003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Bystřice nad Úhlavou KT20,6921,8221,822014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Hadrava KT21,2721,8721,872017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Dražovice KT20,5622,0122,012006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Strážov KT20,4522,3022,302006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Hadrava KT22,3821,5922,382014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Neznašovy KT21,3422,9022,902017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Bílenice KT--23,062005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Rozsedly KT23,1723,4123,412017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Malá Víska KT--23,632005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Zahorčice KT23,6523,2223,652017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Strážov KT--23,682002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Střeziměř KT22,1723,6923,692014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Týnec u Hor. KT23,3323,7923,792006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Neznašovy KT23,0123,8223,822014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Nýrsko KT23,8624,0424,042014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Nýrsko BKT--24,292005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
18.  Nýrsko BKT--24,322003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
19.  Kalenice ST24,3322,2524,332006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
20.  Viteň KT--24,502002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
21.  Bystřice nad Úhlavou AKT23,7124,6524,652017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
22.  Bílenice KT--24,852003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
23.  Nýrsko BKT24,9623,7824,962006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
24.  Obytce KT--24,962002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
25.  Janovice nad Úhlavou KT24,4025,0125,012006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
26.  Viteň KT--25,072003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
27.  Malá Víska KT25,2924,9725,292017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
28.  Nýrsko KT25,1225,3025,302013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
29.  Viteň KT--25,532001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
30.  Štěpánovice KT24,7225,5825,582014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chválenice PJ--24,872004/09/19 PS útok,nástřik 2xB široké
2. Kamenec u Poličky SY--25,242004/09/19 PS útok,nástřik 2xB široké
3. Chválenice PJ--25,312000/09/16 PS útok,nástřik 2xB široké
4. Moravský Beroun BR--25,432000/09/16 PS útok,nástřik 2xB široké
5. Hadrava KT25,6025,6625,662013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
6. Malá Víska KT--26,412005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
7. Hadrava KT26,8325,1526,832017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
8. Nýrsko KT--27,372002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
9. Nýrsko KT27,9027,6927,902006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
10. Hadrava KT27,9026,3127,902014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
11. Nýrsko KT27,9527,4527,952014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
12. Bystřice nad Úhlavou KT28,0026,4428,002017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
13. Trnava TR--28,012000/09/16 PS útok,nástřik 2xB široké
14. Nýrsko KT--28,572005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
15. Huť JN--28,822004/09/19 PS útok,nástřik 2xB široké
16. Rozsedly KT34,8430,2630,262013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
17. Malá Víska KT29,0630,7530,752006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
18. Viteň KT--31,302002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
19. Štěpánovice KT31,4129,2931,412006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
20. Nýrsko KT31,6229,1931,622017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
21. Týnec u Hor. KT28,1131,8931,892006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
22. Malá Víska KT--32,402003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
23. Dlažov KT29,3932,8932,892017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
24. Viteň KT--33,152003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
25. Strážov KT35,6533,4535,652014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
26. Nýrsko KT--36,072003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
27. Nýrsko KT--37,042001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
28. Janovice nad Úhlavou KT--37,052005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
29. Bílenice KT--37,092001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
30. Strážov KT--38,382001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/03/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2000/09/15 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/09/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2001/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2002/02/02 Sušice, Setkání mladých hasičů
-
2002/07/06 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2003/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/07/03 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/09/17 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/18 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/19 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2006/05/13 Sušice 05 / Rábí 06, PLAMEN 2005/2006
PHLKT
2006/07/01 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2007/05/12 M. Bor 06 / PALMEN 07, PLAMEN 2006/2007
PHLKT
2007/06/30 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2008/05/10 Štěpánovice/Žihobce, PLAMEN 2007/2008
PHLKT
2008/07/05 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2009/01/01 Sobššice 08/, PLAMEN 08/09
PHLKT
2009/07/04 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2010/05/15 Pačejov 09/, PLAMEN 2009/2010
PHLKT
2010/07/03 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2011/05/21 Volšovy / Strašín, Záverečný sraz hry PLAMEN 201
PHLKT
2011/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2012/05/19 Malý Bor, PLAMEN 2011 - 2012
PHLKT
2012/06/30 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2013/06/29 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2014/06/28 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2015/07/04 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2016/07/02 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2017/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2018/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
Kdy Kde Liga


Komentáře