Sychrov 2021 - Káčovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 04. 07. 2021 10:00
Kontakt:   Zdeněk Kuntoš
Telefon:  603 463 164
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Frýdštejn JN 16,85 16,28 16,85
2.  Tatobity SM 17,01 17,01 16,16
3.  Dubenec TU 17,07 17,07 16,96
4.  Renmotor Jinolice JC 17,24 17,19 17,24
5.  Krásná Ves MB 17,26 17,24 17,26
6.  Sychrov MB 17,38 17,08 17,38
7.  Brada - Rybníček JC 17,57 17,25 17,57
8.  INDIVINDI NA 17,65 17,54 17,65
9.  Dneboh MB 17,91 17,91 17,75
10.  Břehy MB 18,30 17,45 18,30
11.  Kamenice Dobšín MB 18,56 18,56 18,49
12.  Jirkov B JN 18,63 18,47 18,63
13.  Březová LI 18,68 17,32 18,68
14.  Horní Měcholupy AB 19,11 18,29 19,11
15.  Bystřice JC 19,23 19,23 18,56
16.  Karlinky LI 19,92 19,92 19,85
17.  Jílové u Držkova JN 21,51 21,51 18,30
18.  Desná III JN 30,33 30,33 28,10
19.  Benešov u Semil SM NP NP NP
19.  Košťálov SM NP NP NP
19.  Bechov MB NP NP NP
19.  Žehrov MB NP NP NP
23.  Olešnice SM DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Katusice MB 17,51 17,07 17,51
2.  Sychrov MB 17,54 17,53 17,54
3.  Bechov MB 17,66 17,66 17,36
4.  Kosmonosy MB 17,83 17,24 17,83
5.  Ploukonice SM 18,07 17,67 18,07
6.  Krásná Ves MB 19,63 18,10 19,63
7.  Malá Skála JN 20,07 19,70 20,07
8.  Olešnice SM 20,89 20,89 18,27
9.  Břehy MB 22,75 17,92 22,75
10.  Košťálov SM 23,12 23,12 18,87
11.  Jeřmanice LI 24,34 18,58 24,34

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Vitiněves JC16,3115,5116,312014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Myštěves HK16,3416,3516,352014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Benešov u Semil SM16,3516,3416,352017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Košťálov SM16,3516,7416,742018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Jablonec nad Jizerou SM16,8016,4516,802017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Benešov u Semil SM16,9816,1916,982016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Krásná Ves MB16,0217,0617,062017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Borovice MB16,6617,1617,162016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Malá Skála Béčko JN17,1916,7617,192018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Krásná Ves MB17,3216,4117,322016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Jeřmanice LI17,3317,0117,332019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Košťálov SM17,3616,5017,362016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Libuň JC16,8517,4217,422017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Sychrov A MB17,4817,2917,482018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Benešov u Semil SM17,5017,3417,502014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Katusice MB17,0717,5117,512021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Sychrov MB17,5317,5417,542021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bratříkov JN17,6117,3717,612016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Bechov MB17,6617,3617,662021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Kosmonosy MB17,6717,2017,672022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Bratříkov JN17,7217,2517,722017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Libuň JC17,7717,3717,772018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Olešnice SM17,7817,5917,782022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Košťálov SM17,7117,7917,792017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Kosmonosy MB17,2417,8317,832021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Břehy MB17,8417,0317,842019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Libuň JC17,3417,8617,862014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Malá Skála Béčko JN17,5917,8717,872017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Katusice MB17,1617,9017,902018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Ploukonice SM17,8717,9517,952019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

INDIVINDI - Muži

17,65https://youtu.be/3pI3RiHUD5o Jakub Šmída

Jirkov - Muži

18,63https://youtu.be/ihnkUzuz-h4 Míra Berka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/06/09 Sychrov, MB, Káčovský pohár
JL
2008/06/07 Sychrov, MB, Káčovský pohár
JL
2010/06/12 Sychrov , -, KÁČOVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/25 Sychrov, požární hřiště, Káčovský pohár
JL
2013/08/25 Sychrov, Sychrovský pohár
-
2014/06/29 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2015/06/28 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2016/06/18 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2017/06/24 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2018/06/09 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2021/07/04 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2022/06/25 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2023/06/10 Sychrov, Káčovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře