Tanvald 2021 - Tanvald

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 11. 09. 2021 09:00
Kontakt:   Karel Bukvic
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tatobity SM 16,75 16,72 16,75
2.  Dubenec TU 16,99 16,99 16,89
3.  Březová LI 17,24 17,24 17,15
4.  Kamenice Dobšín MB 17,59 17,59 17,33
4.  Brada - Rybníček JC 17,59 17,37 17,59
6.  Pěnčín JN 17,86 17,61 17,86
7.  Košťálov SM 18,06 17,60 18,06
8.  Sychrov MB 18,12 18,12 17,34
9.  Horní Měcholupy AB 18,26 18,26 17,58
10.  Bechov MB 18,47 18,27 18,47
11.  Olešnice SM 18,56 16,91 18,56
12.  Jirkov B JN 19,20 18,40 19,20
13.  Desná III JN 20,06 20,06 18,50
14.  Jirkov A JN 25,46 17,21 25,46
15.  Jílové u Držkova JN 25,69 19,20 25,69
16.  Karlinky LI 25,74 25,74 20,82
17.  Břehy MB 25,99 25,59 25,99
18.  Tanvald Horní Tanvald JN 45,11 44,23 45,11
19.  Žehrov MB NP NP 19,50
19.  Tanvald Tanvald Šumburk JN NP NP NP
19.  Frýdštejn JN NP 17,28 NP
19.  Krásná Ves MB NP NP NP
19.  Dneboh MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 16,62 16,24 16,62
2.  Ploukonice SM 17,30 17,30 16,53
3.  Bratříkov JN 18,04 17,84 18,04
4.  Pěnčín JN 18,13 17,87 18,13
5.  Sychrov MB 18,26 18,26 18,22
6.  Zlatá Olešnice JN 18,32 18,32 18,30
7.  Kosmonosy MB 18,37 17,50 18,37
8.  Katusice MB 18,68 18,56 18,68
9.  Olešnice SM 18,73 18,01 18,73
10.  Břehy MB 18,83 18,04 18,83
11.  Jeřmanice LI 19,05 18,26 19,05
12.  Bechov MB 19,53 19,51 19,53
13.  Krásná Ves MB 19,72 19,53 19,72
14.  Malá Skála Béčko JN 19,87 19,44 19,87
15.  Tanvald Tanvald Šumburk JN 21,71 21,71 20,89

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Ploukonice SM16,1916,1616,192022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Košťálov SM16,2416,6216,622021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Ploukonice SM17,3016,5317,302021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Košťálov SM17,3417,5517,552022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Sychrov MB17,6616,6617,662022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Malá Skála Béčko JN17,8117,8817,882022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Olešnice SM17,9217,8817,922022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Katusice MB17,9517,8517,952022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bratříkov JN17,8418,0418,042021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Pěnčín JN17,8718,1318,132021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bratříkov JN17,5918,1518,152022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Sychrov MB18,2618,2218,262021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Zlatá Olešnice JN18,3218,3018,322021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kosmonosy MB17,5018,3718,372021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Katusice MB18,5618,6818,682021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Olešnice SM18,0118,7318,732021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Břehy MB18,0418,8318,832021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Břehy MB19,0418,7319,042022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Jeřmanice LI18,2619,0519,052021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Pěnčín JN19,3117,7819,312022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Bechov MB19,5119,5319,532021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Krásná Ves MB19,5319,7219,722021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Kosmonosy MB16,5519,7619,762022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Malá Skála Béčko JN19,4419,8719,872021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Bechov MB18,1619,9219,922022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Bukovno MB19,9920,2620,262022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Šumburk nad Desnou JN21,3621,1321,362022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Radimovice LI21,6520,3821,652022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Tanvald Tanvald Šumburk JN21,7120,8921,712021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Jeřmanice LI51,3450,9751,342022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Jirkov - Muži

19,20https://youtu.be/mJM19aAqYHM Míra Berka

Jirkov - Muži

25,46https://youtu.be/sg4MzzS7WxY Míra Berka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Tanvald, ul. Horská, 18. Ročník
-
2021/09/11 Tanvald, Tanvald
JL
2022/09/10 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald
JL
2023/09/09 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře